PODPOWIEDZI:

Sony Ericsson prezentuje Xperię S na targach CES 2012

Sony Ericsson prezentuje Xperię S na targach CES 2012

Firma Sony, na swojej konferencji poprzedzającej targi CES 2012 przedstawiła nowy model smartfona. Xperia S jest pierwszym telefonem komórkowym z nowej serii Xperia NXT, która jest nową generacją smartfonów Sony. Telefon Xperia S jest wyposażony w syste Android o bardzo dobrych parametrach wizualnych. Smartfon posiada wyświetlacz Sony HD o wysokiej rozdzielczości, a także kamerę o matrycy 12 MPx. Pozwala ona rejestrować obrazu zaledwie po 1,5 sekundy od włączenia.

Smartfon Xperia S został również wyposażony w potężny procesor o taktowaniu 1,5 GHz. Posiada on podwójny rdzeń. Xperia S to również technologia NFC i nowa linia projektowa zwana “Iconic Identity” (Ikoniczna Identyfikacja).

Xperię S

Oprócz telefonu Xperia S przedstawiono także trzy inne smartfony. Wśród nich znalazł się Xperia ion, który jest pierwszym smartfonem LTE pochodzącym od Sony, który będzie w wyłącznej dystrybucji AT&T w Stanach Zjednoczonych. Następnymi telefonami są Xperia NX i Xperia acro HD – dwa smartfony na rynek japoński.

Firma przedstawiła również nowe akcesoria pochodzące z rodziny Smart Extras. Wzbogacają one wrażenia użytkownika i proponują nowy sposób wykorzystania smartfonów z systemem Android. Są to:

  • Xperia SmartTags
  • Zestaw słuchawkowy Smart Wirless pro
  • Smart Watch

Xperia SmartTags

blog comments powered by Disqus
Sony Ericsson prezentuje Xperię S na targach CES 2012