PODPOWIEDZI:

Tablety ASUSa nagrodzone na CES 2012!

Tablety ASUSa nagrodzone na CES 2012!

Jury na targach CES 2012 w Las Vegas wyróżniło tablet ASUS Eee Pad Transformer Prime TF201 oraz ASUS Padfone. Pierwszy znich doceniono za innowacyjność w dziedzinie inżynierii i projektowania dla kategorii Osobistych Urządzeń Elektronicznych. Drugi otrzymał nagrodę Best of Innovations w dziedzinie Telefonicznych Zestawów Bezprzewodowych.

W skład zasiadającego jury weszły osoby związane z branżą, projektanci, dziennikarze i inżynierowie. Przyznane wyróżnienia stały się gwarancją najwyższej jakości nagrodzonych urządzeń.

ASUS Padfone - innowacja w kategorii Telefonicznych Zestawów Bezprzewodowych

ASUS Padfone to innowacyjna platforma która obsługuje system Android oferując użytkownikom dużą elastyczność i wydajność podczas pracy zdalnej. Smartfon Padfone wyposażony jest w dotykowy ekran. Pozwala korzystać z poczty oraz różnych innych ciekawych aplikacji. Razem z urządzeniem dostajemy stację dokującą. Po podłączeniu do niej smartfona pełni ona rolę tabletu. Zapewnia to komfortową obsługę urządzenia oraz ładowanie baterii telefonu. W wyniku połączenia Padstation uzyskuje również natychmiastowy dostęp do funkcji smartfona, łącznie z transmisją danych w standardzie 3G.

ASUS Padfone

Eee Pad Transformer Prime TF201 – wyróżnienie w kategorii Osobiste Urządzenia Elektroniczne

Tablet Eee Pad Transformer Prime TF201 wyróżniono w kategorii Osobiste Urządzenia Elektroniczne. Tablet wyposażony jest w procesor czterordzeniowy NVIDIA Tegra 3. Tablet posiada ekran o przekątnej 10,1 cala oraz wyświetlacz Super IPS +. Produkt jest niezwykle smukły. Posiada on grubość jedynie 8,3 mm. Na pokładzie produktu zainstalowano system Google Android™ 4.0 Ice Cream Sandwich. Dodatkowo mamy również do tabletu stację dokującą z klawiaturą QWERTY oraz dodatkową baterię.

Eee Pad Transformer Prime TF201

blog comments powered by Disqus
Tablety ASUSa nagrodzone na CES 2012!