PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

HUAWEI prezentuje najcieńszy smartfon świata na Consumer Electronics Show 2012 w Las Vegas

HUAWEI prezentuje najcieńszy smartfon świata na Consumer Electronics Show 2012 w Las Vegas

Targi CES 2012 przynoszą kolejne nowości. Tym razem firma HUAWEI przedstawiła swój nowy model telefonu komórkowego. HUAWEI Ascend P1 S to najcieńszy telefon na świecie. Posiada on jedynie grubość 6,68 mm. Do tego smartfon wyposażony jest w ekran o przekątnej 4,3 cala. Ekran Super AMOLED posiada rozdzielczość 960x540 px. Ekran zabezpieczony jest szkłem Gorilla Glass.

Smartfon HUAWEI Ascend P1 S wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor TI OMAP 4460 Cortext-A9 1.5GHz oraz system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Z radością przedstawiliśmy podczas targów CES 2012 najcieńszy smartfon świata” – mówił Richard Yu, dyrektor HUAWEI Device. „Ascend P1 S jest wyrazem naszego oddania idei tworzenia wysokiej jakości innowacyjnych urządzeń, wykorzystujących najnowsze technologie” - dodał Richard Yu.

HUAWEI Ascend P1 S

Na targach CES 2012 producent przedstawił również model HUAWEI Ascend P1. Oferuje on podobne funkcjonalności co model P1 S, przy grubości 7,69 mm.

Ascend P1 i P1 S posiadają wyjątkowo stylowy design, znajdujący się w pięknej smukłej i lśniącej obudowie o szerokości 64,8mm. Oba odele będą dostępne w kolorach: metaliczna czerń, ceramiczna biel i róż kwiatu wiśni,

Ascend P1 i P1 S posiadają aparaty HF z lampą błyskową LED. Aparat w telefonach ma rozdzielczość 8MPx. Przedni aparat ma rozdzielczość 1.3 MPx. Taka jakość aparatów pozwala nagrywać nimi filmy w jakości HD.

HUAWEI Ascend P1/P1 S dostępny będzie w Europie, w regionie Azji i Pacyfiku, Ameryce Północnej, Australii, na Bliskim Wschodzie i w Chinach od kwietnia 2012 roku. Data premiery w Polsce nie jest jeszcze znana.

blog comments powered by Disqus
HUAWEI prezentuje najcieńszy smartfon świata na Consumer Electronics Show 2012 w Las Vegas