PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najlepsze aplikacje do nauki 2019 - Darmowe i płatne apki dla uczniów

Caterpillar Cat B15Q - Telefon Nie Do Zdarcia

Caterpillar Cat B15Q - Telefon Nie Do Zdarcia

Firma Caterpillar znana jest z telefonów o bardzo wysokiej wytrzymałości, które poradzą sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Caterpillar Cat B15Q, czyli nowy model tej marki, jest również urządzeniem całkiem wydajnym i bardzo funkcjonalnym.

Caterpillar Cat B15Q cechuje się oczywiście bardzo wysoką wytrzymałością, ale nie tylko. Zastosowano w nim popularny system operacyjny Android 4.4 KitKat czy dwurdzeniowy procesor 1,3GHz. Jest także 1 GB pamięci RAM czy 4 GB pamięci ROM. Całkiem niezłe podzespoły jak na tak wytrzymały telefon.

Caterpillar Cat B15Q 2

Warto wspomnieć, że ekran urządzenia ma 4 cale. Jest także 5-megapikselowy aparat z lampą błyskową LED, który pozwala kręcić filmy jakości HD. Bardzo przydatna jest funkcja Wet Finger Tracking, która pozwala na bezproblemowe korzystanie z ekranu, nawet, gdy nasze palce lub sam ekran jest mokry.

Caterpillar Cat B15Q

Wracając do wytrzymałości telefonu, to jego obudowa wykonana została z anodyzowanego aluminium z gumowymi elementami, a ekran z odpornego na uszkodzenia i zarysowania szkła Corning Gorilla Glass2. Urządzenie jest wodoodporne, pyłoszczelne oraz wstrząsoodporne. Wszystko to jest potwierdzone certyfikatem IP67. Telefon spełnia nawet standard militarny 810G, czyli może wytrzymać w temperaturze od -20 do +55 stopni C. Ciekawostką może okazać się system śledzenia rekinów. Jeżeli lubicie czasem gdzieś wyjechać i pływać po ciepłych morzach, to taka aplikacja może Wam bardzo pomóc.

Caterpillar Cat B25 - telefonowy Chuck Norris

Cena Caterpillar Cat B15Q - około 1399 zł

blog comments powered by Disqus
Caterpillar Cat B15Q - Telefon Nie Do Zdarcia