PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Smartfony do 1500 zł | TOP 5 | 2018

Samsung prezentuje wizję przyszłości elektroniki użytkowej na targach CES 2012

Samsung prezentuje wizję przyszłości elektroniki użytkowej na targach CES 2012

Firma Samsung podczas targów CES 2012 przedstawiła swoją wizję rozwoju branży elektronicznej. Firma zapowiedziała wprowadzenie zmian na całej swojej liście produktów. Zapowiedzieli również usunięcie barier między urządzeniami a treścią. Ma to sprawić, że konsumenci będą mogli cieszyć się z bardziej inteligentnych, interaktywnych i prostych rozwiązań, które ułatwiają życie codzienne.

"Samsung to obecnie jedyna firma zdolna zaoferować swoim klientom sieć połączonych ze sobą urządzeń ze wszystkich segmentów elektroniki użytkowej, wzbogacając i ułatwiając tym samym ich codzienne życie", powiedział BK Yoon, Prezes Samsung Consumer Electronics Division. "Wszystkie nasze produkty, począwszy od telewizorów, przez telefony, tablety, laptopy, aparaty fotograficzne i kamery, aż po sprzęt AGD, są ze sobą ściśle zintegrowane. To gwarancja dzielenia się treściami i funkcjami wszystkich urządzeń w prosty i przyjazny sposób, wszędzie i o każdej porze."

Nowości RTV - doskonała jakość obrazu, bogaty wybór treści

Samsung na rok 2012 przygotował przełomowe rozwiązania w obszarze rozrywki domowej oraz poszerzył ofertę treści dostępnych na telewizorach Samsung Smart TV. Szczególnie jest to widoczne w modelach jak LED – ES8000 LED TV czy Super OLED TV. Telewizor został wyposażony w procesor dwurdzeniowy który pozwala korzystać z dostępu do sieci domowej, równocześnie przeglądając lub pobierając inne aplikacje. Telewizor ES8000 LED TV posiada niezwykle wąską ramę. Dzięki temu mimo dużej przekątnej ekranu, telewizor nie zwiększył swoich ogólnych rozmiarów.

Samsung dokonuje także przełomu w segmencie telewizorów. Firma wprowadza długo oczekiwany telewizor Samsung Super OLED TV o przekątnej ekranu 55 cali. Produkt ten został nagrodzony tytułem “Best of Innovations 2012” na tegorocznych targach CES w Las Vegas. Super OLED to autorska technologia Samsunga. Daje ona żywe kolory, realizm, niezwykły kontrast, wysoką jakość obrazu przy szybkich scenach.

Super OLED TV

Nowości telecom – nowy GALAXY Note i Galaxy Tab 7.7 dla sieci Verizon

Firma Samsung przedstawiła nowy Galaxy Note w wersji LTE (dla amerykańskiej sieci AT&T). Produkt wyposażono w wyświetlacz HD Super AMOLED 5,3”. Firma ogłosiła również premierę tabletu GALAXY Tab 7.7 dla sieci Verizon Wireless. Tablet ma jedynie 0,79 cm grubości i waży mniej niż 0,35 kg. Jest to niezwykle smukły lekki i najbardziej przenośny tablet z systemem Honeycomb dostępny obecnie na rynku.

Galaxy Tab 7.7

Nowości foto – Wi-Fi i największy na rynku zoom 21x

Jeżeli chodzi o kategorię foto, to firma Samsung przedstawiła aparaty SMART, które posiadają moduł Wi-Fi. Pozwalają one korzystać z bezprzewodowego internetu. Nowością jest prosty i kompaktowy model model WB850F. Dzięki największemu na rynku optycznemu zoomowi 21x, WB850F pozwala w łatwy sposób zrobić doskonałej jakości zdjęcia z daleka.

WB850F

Nowości IT - wyjątkowy design i wysoka wydajność w jednym

W kategorii IT Samsung zapowiedział notebooka Serii 9. Ma to być najsmuklejszy i najbardziej kompaktowy notebook na świecie. Producent wprowadza także Ultrabooka – Serię 5 ULTRA. Jest to bardzo lekki k kompaktowy sprzęt zamknięty w smukłej obudowie.

Nowości AGD - inteligentne urządzenia, inteligentna kuchnia

Firma przedstawiła swoją nową ofertę urządzeń AGD. Wiele z nich oferuje bardzo inteligentne rozwiązania. Samsung w kategorii lodówek wprowadzi na rynek dwa modele side-by-side (RSG309) oraz czterodrzwiową chłodziarkę French Door (RF4289) z dotykowym ekranem LCD 8” oraz z dostępem do sieci bezprzewodowej.

Oprócz tego Samsung planuje wprowadzić konwekcyjną kuchenkę, mikrofalówkę i okap w jednym - Samsung Over The Rage Microwave Oven (SMH2117S)

blog comments powered by Disqus
Samsung prezentuje wizję przyszłości elektroniki użytkowej na targach CES 2012