PODPOWIEDZI:

Rozpoznawanie gestów, poleceń głosowych i twarzy użytkownika - Samsung przedstawia Super OLED TV

Rozpoznawanie gestów, poleceń głosowych i twarzy użytkownika - Samsung przedstawia Super OLED TV

Firma Samsung przedstawiła nowy bardzo innowacyjny telewizor Samsung Super OLED TV. Posiada on stylowe wzornictwo i jest wyposażony w procesor dwurdzeniowy, a także technologię Smart Interaction. Technologia ta sprawia, że telewizor rozpoznaje polecenia głosowe i gesty. Potrafi także rozpoznać twarz użytkownika. Sprawia to, że zwykły tradycyjny pilot staje się tylko dodatkiem do nowego typu interakcji z telewizorem.

Samsung Super OLED TV jest prawdziwym dziełem sztuki, które zostanie docenione przez entuzjastów domowej rozrywki i entuzjastów przemysłowego wzornictwa. Telewizor posiada 55 calowy ekran, który produkowany jest z jednej tafli szkła, wykorzystując technologię Super OLED. Gwarantuje ona wysoką jakość obrazu i wyśmienity kontrast.

Najwyższa jakość obrazu i wyjątkowy design

Telewizor Samsung Super OLED TV łączy w sobie wyjątkową technologię i niepowtarzalne wzornictwo. Telewizor przewyższa pod względem odwzorowania kolorów telewizory produkowane w technologii LED. Telewizor Samsung Super OLED TV steruje indywidualnie ilością światła dla dla poszczególnych pikseli. Daje to możliwość uzyskania głębszej czerni i czystszej bieli. Samsung Super OLED TV ma ponad tysiąckrotnie krótszy czas reakcji porównując do telewizorów LED. Pozwala to wyeliminować rozmazywanie obrazu przy dynamicznych scenach.

 Super OLED TV

Jeżeli chodzi o obudowę telewizora, to został on zamknięty w smukłym panelu, który ma grubość jedynie 1,6 mm. Grubość całego telewizora wynosi tylko 7,6 mm. Po włączeniu telewizora cały ekran rozświetla się jasnym, żywym obrazem, a po jego wyłączeniu wygląda jak luksusowa tafla szkła oprawiona w ramy i zawieszona na ścianie. Przypomina raczej dzieło sztuki nowoczesnej niż urządzenie elektroniczne.

Intuicyjne sterowanie i kamera HD z technologią Smart Interaction

Technologia Smart Interaction ułatwia obsługiwanie odbiornika. Telewizor rozpoznaje gesty, polecenia głosowe i nawet twarze. Kiedy mówimy do telewizora, możemy go włączyć lub wyłączyć, aktywować aplikację, czy zmieniać poziom głośności.

Telewizor posiada wbudowaną kamerę HD, która rejestruje ruch przed ekranem. Daje to możliwość intuicyjnego sterowania urządzeniem. Sprzęt posiada dwa wielokierunkowe mikrofony, które precyzyjnie rozpoznają wydane polecenia głosowe.

blog comments powered by Disqus
Rozpoznawanie gestów, poleceń głosowych i twarzy użytkownika - Samsung przedstawia Super OLED TV