PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy S7 Edge i S7 wkracza w fazę "przedsprzedaży"!

Samsung Galaxy S7 Edge i S7 wkracza w fazę "przedsprzedaży"!

Bez wątpienia jednym z najbardziej wyczekiwanych urządzeń tegorocznych targów MWC jest Samsung Galaxy S7.

Cena Samsunga Galaxy S7 już od 3199zł. Więcej pod linkiem

Samsung Galaxy S7 Edge i S7

Poprzednik tego model, czyli Samsung Galaxy S6 może pochwalić się nie lichym sukcesem, dlatego też w przypadku nowego modelu, poprzeczka odnośnie oczekiwań została nieco podniesiona. Czy GALAXY S7 od Samsunga spełni nasze wymagania?

Samsung Galaxy S7 Edge i S7
Oficjalna premiera Samsunga Galaxy S7 odbędzie się już dzisiaj o godzinie 19:00 na targach MWC w Barcelonie. Dzisiaj Koreańczycy przedstawią nam swój nowy twór, na który pracowali w pocie czoła przez ostatnie miesiące. Wiele już zostało powiedziane na temat nowego flagowca, ale bez wątpienia jesteśmy wszyscy zaciekawieni ostatecznego całokształtu Galaxy S7. Jednakże, dziś pragnę pochwalić się z wami interesującą wzmianką pochodzącą prosto z UK!

Zobacz Premierę Samsung Galaxy S7

Otóż, wg anonimowego źródła jeden z tamtejszych operatorów komórkowych złożył zamówienie na specjalny baner reklamowy. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że reklama dotyczy przedpremierowego smartfonu - "S7". Poniżej zamieszczam foto tegoż właśnie baneru.

Gdzie kupić Samsung Galaxy S7 Edge i S7


Dlaczego tak się dzieje? Przecież dzisiaj nastąpi jedynie prezentacja modelu, a do oficjalnej sprzedaży trafi dopiero w przyszłym miesiącu (11 marzec)?! Zdajecie sobie zapewne sprawę z tego jak w ostatnim czasie na popularności przybrała forma tzw. "przedsprzedaży" (z ang.  pre-order)?


Dla klienta wiąże to się między innymi z brakiem konieczności stania w kolejce czy otrzymania różnej maści gratisów. Jednak największym zyskiem z tego tytułu może cieszyć się sam producent, ponieważ jego zyski ze sprzedaży wzrastają jeszcze przed dniem wprowadzenia urządzenia do oficjalnej sprzedaży. Stąd też powód na tak wczesne reklamowanie smartfonu. To też, wspomnianą przeze mnie opcję "przedsprzedaży" proponuje nam ów baner. 

Gdzie kupić Samsung Galaxy S7 Edge i S7

Oferta przedstawiana przez brytyjskiego operatora "Three UK" to jedna z wielu, które w niedługim czasie zaleją salony na całym globie. Cóż, przez ostatnie lata mogliśmy się przyzwyczaić do tego typu zagrań marketingowych, czyż nie?

Ciekawe jak sprawa będzie się miała na naszym rodzimym rynku? Sami Koreańczycy traktują nasz rynek niejednokrotnie lepiej, więc nic nie stoi na przeszkodzie by operatorzy wykorzystali ten fakt w wyjątkowy sposób.

Gdzie kupić Samsung Galaxy S7 Edge i S7

Co o tym sądzicie? Warto spodziewać się czegoś konkretnego? Czy w ogóle interesuje Was nowy flagowiec Samsunga? My w redakcji wręcz umieramy z ciekawości i nie omieszkamy podzielić się jakimikolwiek informacjami odnośnie tego modelu! ;)

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy S7 Edge i S7 wkracza w fazę "przedsprzedaży"!