PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Samsung Boi Się Apple - Czy Zaprezetuje Galaxy S7 w Tym Roku?

  • Dodano: 2 lata, 7 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 2526
  • Ocena: (2) (0)
Samsung Boi Się Apple - Czy Zaprezetuje Galaxy S7 w Tym Roku?

Samsung w ostatnim czasie stracił sporo ze swojej przewagi nad Apple, jeżeli chodzi o rynek urządzeń mobilnych. Taka sytuacja sprawia, że koreański gigant może zmienić swoją strategię wydawniczą. Jak bardzo? O tym w poniższym newsie.

Firmy Samsung i Apple to prawdziwi giganci, szczególnie jeżeli chodzi o rynek urządzeń mobilnych, choć ta pierwsza marka ma również mocną pozycję np. w branży AGD. Rywalizacja między nimi jest niezwykle zacięta, a w ostatnim czasie mocno w górę poszło Apple.

Samsung musiał zaniepokoić się wzrastającą popularnością iPhone'ów i być może nawet przestraszyć, że amerykański gigant w końcu go prześcignie.


Komputera z Morele za 2999zł

W sieci od razu pojawiło się sporo plotek, choć część z nich brzmi sensownie. Południowokoreańskie źródła donoszą, że Samsung zaprezentuje smartfon Galaxy S7 jeszcze w tym roku, a dokładniej we wrześniu lub październiku - chcąc przyćmić premierę nowych iPhone'ów.

Są też nieco śmielsze teorie, że Galaxy S7 nie będzie, przynajmniej w najbliższym czasie. Zamiast niego, Samsung miałby wypuścić ulepszoną "szóstkę", czyli Galaxy S6 Plus.

TOPowe Smartfony - Co Wybrać i Kupić?

Zmiana planów wydawniczych jest prawie pewna, choć jeszcze nie wiadomo, co dokładnie planuje Samsung.

Przy okazji - którego producenta smartfonów Wy preferujecie - Samsunga czy Apple? A może kogoś zupełnie innego?

blog comments powered by Disqus
Więcej
Samsung Boi Się Apple - Czy Zaprezetuje Galaxy S7 w Tym Roku?
Autor: Łukasz