PODPOWIEDZI:

Urządzenia LTE na targach CES od Huawei

Urządzenia LTE na targach CES od Huawei

Huawei, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych, prezentuje na targach Consumer Electronics Show (CES) 2012 szeroką ofertę urządzeń LTE, między innymi pierwszy smartfon LTE – Huawei Ascend P1 lte. Huawei przedstawia również swoje najnowsze modele modemów LTE – Huawei E3276 – oraz routerów LTE – Huawei E5776. W sumie Huawei prezentuje na targach dziewięć urządzeń LTE.

Od momentu rozpoczęcia prac badawczo-rozwojowych nad LTE w 2004 roku, firma Huawei stała się globalnym liderem w rozwoju tej technologii i przetarła szlaki w dziedzinie jej zastosowań komercyjnych. Ponadto, Huawei jest członkiem wszystkich organizacji odpowiedzialnych za standaryzację LTE, a przedstawiciele firmy Huawei sprawują ważne funkcje w wielu grupach zajmujących się tą technologią. Wkład Huawei w rozwój LTE zaowocował szeregiem pionierskich produktów, a także pozycją lidera w kwestiach standardów, patentów i globalnej komercjalizacji technologii LTE.

Huawei CES

Zaangażowanie Huawei w propagowanie LTE na całym świecie znajduje swój wyraz w ofercie całościowych, zintegrowanych rozwiązań LTE, w której znajdują się urządzenia zapewniające dostęp do sieci przeznaczone dla klientów końcowych. Stoisko prezentujące produkty LTE Huawei na targach CES pozwala obejrzeć całą serię urządzeń LTE tej firmy w jednym miejscu. Głównym punktem programu jest bez wątpienia Huawei Ascend P1 lte, najnowszy smartfon Huawei, obsługujący sieć LTE. Wyposażony w potężny dwurdzeniowy procesor 1.5GHz i ekran Super AMOLED o przekątnej 4.3 cala Huawei Ascend P1 lte, umożliwia użytkownikom wykorzystanie zalet najnowszej technologii LTE i niezrównanej prędkości transferu danych.

Na targach prezentowane są również najnowszy modem LTE – Huawei E3276 i najnowszy router LTE – Huawei E5776. Oba urządzenia obsługują sieć LTE kategorii 4, oferując prędkość ściągania do 150 Mbps i ładowania do 50 Mbps. Huawei jest pierwszym na świecie dostawcą z urządzeniami obsługującymi sieci LTE kategorii 4, zaś oba produkty pozwalają zapoznać się z pełnymi możliwościami nowego standardu.

Huawei E398

Inne modemy LTE prezentowane przez Huawei to model Huawei E392, pierwszy na świecie modem USB multi-mode z obsługą LTE TDD/FDD/UMTS/GSM, model Huawei E397B, którego premiera odbędzie się wkrótce w Ameryce Południowej, a także Huawei E398 – pierwszy na świecie modem LTE triple-mode.

Huawei E392

Model Huawei E589, mobilny router multi-mode obsługujący LTE, 3G i 2G to drugi i ostatni prezentowany router LTE.

Huawei E589

Huawei pokazuje też Huawei EM920 – moduł LTE – oraz Huawei B593, pierwszy na świecie szerokopasmowy, bezprzewodowy router LTE TDD, obsługujący zarówno sieć LTE TDD jak i FDD z prędkością ściągania sięgającą 100Mbps i możliwością podłączenia do 32 urządzeń WiFi i komputerów stacjonarnych przez gniazdo Ethernet.

blog comments powered by Disqus
Urządzenia LTE na targach CES od Huawei