PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jak dobrze złożyć komputer i uniknąć problemów - Poradnik

Dell Inspiron Zino HD - mini komputer

  • Dodano: 8 lat, 12 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Dell Inspiron Zino HD - mini komputer

Dell Inspiron Zino HD to mini-komputer o stosunkowo dużych możliwościach i oryginalnym wyglądzie. Jest lekki i kompaktowy, a do tego występuje w wielu różnorodnych kolorach. Z podręcznego biura błyskawicznie przekształci się nie tylko w familijne kino, ale również w centrum muzycznej rozrywki.

Moc i serce tego zgrabnego komputera stanowi energooszczędny procesor AMD Athlon 2650E oraz zintegrowany układ graficzny ATI Radeon HD 3200.

W mierzącej zaledwie 197×197x89 mm obudowie mieści się dysk twardy o pojemności 320 GB, 2 GB pamięci RAM, nagrywarka DVD, karta sieci bezprzewodowej 802.11n WiFi, oraz porty USB 2.0 i eSATA. Sprawną i przyjemną obsługę zapewnia system operacyjny Windows 7 Home Premium.

Dell Inspiron Zino HD

Dell Inspiron Zino HD posiada wejście HDMI oraz opcjonalnie napęd Blu-ray. Dzięki temu ten mini-komputer może służyć jako podręczne kino domowe. Finezyjny kształt pozwala umieścić go w pobliżu telewizora, podłączyć i odtwarzać filmy na dużym ekranie w systemie Full HD.

Dell Inspiron Zino HD 2 HD

Użytkownicy o większych wymaganiach mogą za odpowiednią dopłatą wyposażyć Dell Inspiron Zino HD w dwurdzeniowy procesor AMD, do 8 GB pamięci RAM, większy dysk twardy, kartę graficzną ATI Radeon HD 4330 i napęd Blu-ray. Wszystko zależy od fantazji i indywidualnych potrzeb.

Dell Inspiron Zino HD jest dostępny w sześciu wersjach kolorystycznych i trzech wzorach graficznych.

  • Sugerowana cena producenta: 1490 złotych
blog comments powered by Disqus
Dell Inspiron Zino HD - mini komputer
Autor: Jacek Furtak