PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Smartfony z najlepszym aparatem 2018 |TOP 5|

Nowa rodzina kolorowych urządzeń LED firmy Brother

Nowa rodzina kolorowych urządzeń LED firmy Brother

Firma Brother wprowadza na rynek kolorowe urządzenia Business Colours Compact LED. Nowe urządzenia, korzystające z technologii LED opracowanej przez inżynierów Brother, to doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich firm oferujące zaawansowane funkcje biznesowe, niezawodność technologii LED, korzystną cenę oraz możliwość zaoszczędzenia miejsca.

Grupa produktów LED składa się z pięciu kompaktowych, ekonomicznych modeli: trzech urządzeń wielofunkcyjnych – DCP-9010CN, MFC-9120CN i MFC-9320CW – oraz dwóch drukarek: HL-3040CN i HL-3070CW. Urządzenia te oferują zaawansowane funkcje oraz wysoką jakość charakterystyczne dla większych urządzeń laserowych, jednak w mniejszej obudowie. W zależności od modelu pozwalają one na pracę grup roboczych liczących od 2 do 10 użytkowników w sieci przewodowej lub bezprzewodowej.

Brother MFC-9320CW

Druk LED różni się od konwencjonalnego druku laserowego, ponieważ używa głowicy z diodami elektroluminescencyjnymi (LED), podczas gdy drukarki laserowe wykorzystują kombinację luster, soczewek i ruchomych części. Głowice LED nie poruszają się, a matryca diod elektroluminescencyjnych wbudowanych w pokrywę drukarki składa się z 2500 sztuk na całej szerokości bębna.

Brother MFC-9120CN

Wszystkie urządzenia LED firmy Brother drukują z prędkością 16 stron na minutę zarówno w kolorze, jak i w czerni. Standardowo wyposażone zostały w podajnik papieru mieszczący 250 arkuszy oraz podajnik ADF o pojemności 35 stron, który pozwala sprawnie wykonywać wydruki, kopie oraz skany wielostronicowych dokumentów. Prosta ścieżka prowadzenia papieru gwarantuje łatwe drukowanie na grubym papierze lub kopertach. Dzięki opcji drukowania kilku stron na jednym arkuszu możliwe jest ograniczenie zużycia papieru oraz materiałów eksploatacyjnych.

Brother HL-3070CW

Dodatkowe funkcje oferowane przez urządzenia LED firmy Brother to m.in.:

  • ekran LCD,
  • bezpośredni interfejs USB do druku i skanowania,
  • skanowanie do serwera FTP, serwera poczty, sieci,
  • funkcja Secure Function Lock (umożliwia zdefiniowanie limitów drukowania dla konkretnego użytkownika),
  • możliwość rozszerzenia pamięci do ponad 500 MB.

Warto podkreślić, że urządzenia LED firmy Brother wyposażone zostały w funkcję Secure Print (bezpiecznego drukowania). Podczas wykonywania polecenia drukowania w komputerze użytkownik może nadać dokumentowi numer PIN. Wydruk zostanie uruchomiony dopiero po wpisaniu tego numeru na panelu drukarki. Dzięki temu poufne dokumenty nie trafią w niepowołane ręce.

Brother HL-3040CN

Mechanizm druku kolorowego zastosowany w nowych urządzeniach Brother spełnia wymagania normy ISO/IEC19798 w zakresie wydajności tonera. Urządzenia LED firmy Brother mają oddzielny bęben i toner, co pozwala użytkownikowi wymienić tylko ten element, który aktualnie tego wymaga. Wszystkie urządzenia otrzymały certyfikaty ekologiczne Energy Star oraz der Blaue Engel.

Urządzenia mają dwuletnią gwarancję; istnieje możliwość przedłużenia okresu gwarancji do 3 lat na naprawę u klienta, po zarejestrowaniu na stronie www.brother.pl.

blog comments powered by Disqus
Nowa rodzina kolorowych urządzeń LED firmy Brother