PODPOWIEDZI:

[PREMIERA] ZTE HD Light Tab 2 z ponadprzeciętnym ekranem

[PREMIERA] ZTE HD Light Tab 2 z ponadprzeciętnym ekranem

Firma ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, dokonała w Hong Kongu, Hiszpanii i Indonezji światowej prezentacji nowego Light Tab 2, eleganckiego, super lekkiego tabletu, który jest w pełni kompatybilny ze standardami 3G i Wifi. Urządzenie posiada procesor taktowany zegarem 1.4GHz, który jest szybszy niż większość jedno i dwurdzeniowych procesorów na rynku.

Światowa premiera tabletu będzie miała miejsce w kolejnych państwach europejskich, m.in. we Francji i Wielkiej Brytanii, a także azjatyckich – w Malezji już na początku 2012 roku.

Light Tab 2 jest wyposażony w dotykowy, 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024x600, który gwarantuje czysty obraz wspierany dodatkowo przez dźwięk systemu Dolby Surround. Takie połączenie gwarantuje niezapomniane wrażenia przy korzystaniu z funkcji audio-video. Urządzenie obsługuje także wszystkie główne formaty odtwarzania video w tym H.264, MPEG4 (720P) i Flash. Tablet posiada dwa aparaty wysokiej jakości. Przedni aparat wyposażony jest w sensor CMOS o czułości 300,000 pikseli, tylni również posiada sensor CMOS, tym razem o czułości 3M pikseli zaopatrzony dodatkowo w system ostrości auto focus i 1.6-krotny zoom cyfrowy. Procesor tabletu zapewnia szybką wielozadaniowość, czyniąc z niego idealne mobilne urządzenie do pracy lub zabawy.

Tablet HD Light Tab 2

Wielojęzyczny system operacyjny Android 2.3.5 oferuje płynne przetwarzanie i dostęp do 300,000 aplikacji Android Market. Tablet Light Tab 2 od ZTE pozwala na zabawę z aplikacjami, przeglądanie stron internetowych, czytanie książek, słuchanie muzyki i oglądanie filmów w każdym miejscu. Urządzenie posiada wbudowany GPS.

“ZTE ma przyjemność ogłosić światową premierę tabletu Light Tab 2” – powiedział Zhu Dontang, prezes sektora produkcyjnego mobilnych urządzeń szerokopasmowych. „Dla tabletu drugiej generacji zwiększyliśmy możliwości pierwszego tabletu, by ulepszyć funkcjonalność i zapewnić użytkownikom lepsze doznania podczas pracy i zabawy.”

„Na polskim rynku, gdzie coraz większe znaczenia ma mobilność dobrze przyjmują się nowoczesne urządzenia typu tablety. Można mówić nawet o tabletowym fenomenie. Ich sprzedaż ciągle wzrasta. Z niecierpliwością czekamy zatem na polską premierę tabletu ZTE, który już zdobywa europejskie rynki. Liczymy na sukces podobny do tego, jaki zdobył model V9” – mówi Karolina Dzienia z ZTE Poland.

blog comments powered by Disqus
[PREMIERA] ZTE HD Light Tab 2 z ponadprzeciętnym ekranem