PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 3 Tabletów od 600 do 800 złotych

Sony Tablet P nominowany w kategorii "Rzecz z klasą"

Sony Tablet P nominowany w kategorii "Rzecz z klasą"

Sony Tablet P nominowany w kategorii „Rzecz z klasą” do plebiscytu „MocArty RMF Classic – sztuka nabiera mocy!”

Nominowany w kategorii „Rzecz z Klasą Roku” Tablet P to najbardziej mobilny tablet, jaki do tej pory stworzyła firma Sony. Zaprojektowany został specjalnie z myślą o innowacyjnych i dynamicznych użytkownikach. Jego unikalna, składana konstrukcja sprawia, że jest stylowym gadżetem mieszczącym w sobie szeroką gamę zastosowań.

tablet-sony

Pełną komunikację i rozrywkę w ruchu zapewniają jego zaawansowane parametry techniczne, niewielkie gabaryty: (waga: 370 g), kompaktowe rozmiary (79x180x26mm) oraz nowatorska składana konstrukcja z podwójnym, dotykowym ekranem (5,5” wielkość jednego ekranu). Sony Tablet P zmieści się do kieszeni marynarki czy małej damskiej torebki. Dzięki łączności 3G, urządzenie oferuje stały dostęp do fascynującego świata rozrywki: filmów, muzyki czy gier.

Sony-tablet

To już druga edycja organizowanego przez RMF Classic konkursu. Słuchacze radia wybiorą laureatów w pięciu kategoriach: Człowiek Roku - Wydarzenie Roku - Muzyka Filmowa Roku i Rzecz z Klasą Roku. Głosowanie rozpocznie się 23 stycznia i zakończy 6 lutego.

blog comments powered by Disqus
Sony Tablet P nominowany w kategorii "Rzecz z klasą"