PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

XGIGA XGSF-8512-02-F

Nazwa kodowa Switcha XGSF-8512-02-F. Montaż w szafach RACK: Brak.

Ceny niedostępne.

XGIGA XGSF-8512-02-F

Najważniejsze cechy:

  • Kod_producenta: XGSF-8512-02-F
  • Montaż w szafach RACK: Brak
  • Opis: Typ interfejsu: SFPPrzepus...
  • Możliwość mocowania do podłoża: True
  • www: http://fen.pl/index.php?go...
  • Zobacz wszystkie cechy
Zobaczyło: 3718 osób
OPIS XGIGA XGSF-8512-02-F
Nazwa kodowa Switcha XGSF-8512-02-F. Montaż w szafach RACK: Brak.
  • Typ interfejsu: SFP
  • Przepustowość: 1.25Gbs
  • Długość fali: 850nm
  • Źródło optyczne: VCSEL
  • Maksymalna odległość: 500m
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~70°C
  • Typ złącza: LC
  • Zgodność: RoHS
  • </.
Instrukcja obsługi do XGIGA XGSF-8512-02-F
Specyfikacja XGIGA XGSF-8512-02-F
Kod_producenta XGSF-8512-02-F
Montaż w szafach RACK Brak
Opis
  • Typ interfejsu: SFP
  • Przepustowość: 1.25Gbs
  • Długość fali: 850nm
  • Źródło optyczne: VCSEL
  • Maksymalna odległość: 500m
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~70°C
  • Typ złącza: LC
  • Zgodność: RoHS
  • Rozwiń
Możliwość mocowania do podłoża True
www http://fen.pl/index.php?go=2&act=3&produkt=4dfa02cc80b69&profil=5000&kid=1356&pid=2253&fenecom=55b7e55324a72dead5776be589f3af37&crc=aaabe4e96530d7a0e8763ef36d66bde1 www Rozwiń
Trunk False
Informacje dodatkowe Odpowiednik Cisco GLC-SX-MM=

NEWSY DOTYCZĄCE Switchy

Oceń XGIGA XGSF-8512-02-F

Ocena:

5 na podstawie 1 ocen

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań. Możesz być pierwszy.

XGIGA XGSF-8512-02-F