PODPOWIEDZI:

Kierownice – Poznaj Dziesięć Najpopularniejszych Kierownic na Rynku!

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Logitech G29 Racing WheelLogitech G29 Racing Wheel1349 zł
2Thrustmaster T150FFBThrustmaster T150FFB686 zł
3Thrustmaster T300RSThrustmaster T300RS1429 zł
4Thrustmaster T500RSThrustmaster T500RS1873 zł
5Tracer ZondaTracer Zonda179 zł
6Logitech Driving Force G920Logitech Driving Force G9201299 zł
7Thrustmaster Ferrari 458 ItaliaThrustmaster Ferrari 458 Italia349 zł
8Thrustmaster TX Racing Wheel Ferrari 458Thrustmaster TX Racing Wheel Ferrari 4581319 zł
9Tracer DrifterTracer Drifter179 zł
10Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On T500 RSThrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On T500 RS599 zł
Kierownice – Poznaj Dziesięć Najpopularniejszych Kierownic na Rynku!

Co jest lepsze do gier wyścigowych – pad czy klawiatura? Odpowiedź może być tylko jedna: kierownica! Wrażeń z dobrej gry wyścigowej nie da się oddać w lepszy sposób. Jeśli jesteś fanem tego typu gier, a nie masz własnej kierownicy, to szykuj skarbonkę i odkładaj drobniaki na zakup. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony. Ale - hola, hola! Jaki model kierownicy wybrać?

Musimy przyznać, pierwsza trójka prezentuje się naprawdę ciekawie i z chęcią przygarnęlibyśmy każdy z prezentowanych modeli. Zaczniemy jednak od miejsca pierwszego, czyli od wspomnianej kierownicy Logitech G29 Racing Wheel. Ta bestia od długiego czasu niszczy wszelką konkurencję i stanowi dla niej potężny wzór. Wspomnijmy tylko o rewelacyjnym systemie sprzężenia zwrotnego, dzięki któremu poczujemy każdy najmniejszy uślizg opony albo o niemal idealnym rozmieszczeniu przycisków. Pierwsze miejsce w pełni zasłużone.

Logitech G29 Racing Wheel

Co znajduje się na miejscu drugim? Jest to kierownica Thrustmaster T150FFB. Rozsądna cena, rozsądna jakość. Skręt kierownicy wynosi od 270 do 1080 stopni, co jest świetnym wynikiem.

Thrustmaster T150FFB

Zostało nam jeszcze miejsce trzecie, a na nim: Thrustmaster T300RS. To nieco wyższa półka niż poprzednik. System H.E.A.R.T HallEffect AccuRate sprawia, że kierownica jest naprawdę czuła. Niestety, mimo stosunkowo wysokiej ceny, nie znajdziemy w zestawie pedału sprzęgła, więc nici z symulowania skrzyni manualnej.

Thrustmaster T300RS

Kierownice to temat o którym można by rozmawiać godzinami, zwłaszcza podczas ciekawej gry, ale powoli zbliżamy się do końca. Sprawdź pozostałe pozycje rankingu i przekonaj się która kierownica najbardziej przypadnie Ci do gustu. Zapraszamy też do przeczytania artykułu na temat wyboru najlepszej kierownicy.

Ranking producentów

Choć na rynku znajdziemy wiele „dinozaurów” to czołowi producenci kierownic nie próżnują i co rusz prezentują nam nowy, udoskonalony model. Część z nich tworzy je specjalnie pod konkretną grę. Odjazd! Co dziś mamy w rankingu? Gościmy jedynie trzy firmy: Logitech, Thrustmaster i Tracer. Aby dodać jednak pikanterii – Thrustmaster pojawił się na liście aż… 7 razy! Dobry wynik, bez dwóch zdań. Jest jednak rzecz ciekawsza. Logitech zawitał na naszym rankingu tylko raz, ale za to z jakim produktem. Logitech G29 Racing Wheel to już legenda wśród kierownic. Ale o tym za moment.

blog comments powered by Disqus
Kierownice – Poznaj Dziesięć Najpopularniejszych Kierownic na Rynku!