PODPOWIEDZI:

Gogle Narciarskie – Jakie Gogle Narciarskie Brylują na Stoku? Ranking TOP10 Gogli

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Arctica G-100-CArctica G-100-C147 zł
2Brenda Digi RevoBrenda Digi Revo99 zł
3Uvex Downhill 2000Uvex Downhill 2000451 zł
4Atomic SavorAtomic Savor105 zł
5Uvex Speedy ProUvex Speedy Pro59 zł
6Uvex Downhill 2000 VP XUvex Downhill 2000 VP X598 zł
7Brenda 4PPO31Brenda 4PPO3146 zł
8Arctica G-94AArctica G-94A119 zł
9Arctica G-105Arctica G-105210 zł
10Uvex SliderUvex Slider121 zł
Gogle Narciarskie – Jakie Gogle Narciarskie Brylują na Stoku? Ranking TOP10 Gogli

Jak zadbać o wzrok na stoku? Rozwiązanie jest proste: kupić dobre gogle narciarskie. Dziś przedstawimy 10 najpopularniejszych modeli, które sprawią, że jazda na nartach (lub na snowboardzie) będzie komfortowa i bezpieczna.

Czego oczekujemy od gogli narciarskich? Owszem, wygoda i bezpieczeństwo to ważna rzecz, ale umówmy się, muszą też czadowo wyglądać. Dzisiejsze podium spełnia te oczekiwania. Na pierwszym miejscu mamy gogle narciarskie Arctica G-100-C, czyli niedrogi model bezramkowy z systemem podwójnych szkieł. Kategoria soczewki S3 mówi nam o tym, że przeznaczone są do jazdy w intensywnym słońcu.

Arctica G-100-C

Drugie miejsce? Brenda Digi. Wykonane są z poliwęglanu, a technologia Super ANTI FOG dba o to, by nie zawracać sobie głowy zaparowanymi soczewkami.

Brenda Digi

Oczko wyżej pod względem ceny plasuje się nasz ostatni rezydent podium, czyli Uvex Downhill 2000. Gogle mają sferyczny kształt i gwarantują doskonały kąt widzenia. To spora zaleta. Świetnie chronią przed promieniami UV i są kompatybilne z kaskami Uvex.

Uvex Downhill 2000

Więcej informacji na temat wyboru gogli narciarskich znajdziecie w naszym poradniku zakupowym. Warto przeczytać go przed wyprawą do sklepu, bo jak się okazuje, nie każde gogle narciarskie sprawdzą się w każdym przypadku. Na co należy zwrócić szczególną uwagę? O tym w poradniku. Zapraszamy do przeczytania.

Ranking producentów

Choć gogle narciarskie z pozoru nie są skomplikowane, to ich konstrukcja ma duże znacznie. Chodzi wszak o nasz wzrok, który należy chronić nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale także przed słońcem. Gogle muszą być trwałe i posiadać filtry przeciwko szkodliwemu promieniowaniu UV. Sprawdź, czy wybrany przez Ciebie model je posiada. W dzisiejszym rankingu znalazło się czterech producentów gogli narciarskich: Arctica, Brenda, Uvex i Atomic.

blog comments powered by Disqus
Gogle Narciarskie – Jakie Gogle Narciarskie Brylują na Stoku? Ranking TOP10 Gogli