PODPOWIEDZI:

TOP 5 Polecanych Najtańszych Myszek

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Logitech M185Logitech M18550.50 zł
2Tracer FIN WhiteTracer FIN White17.50 zł
3Lenovo Mouse M300Lenovo Mouse M30023.79 zł
4Logitech M90Logitech M9029 zł
5ASUS WT465 v2ASUS WT465 v264.99 zł
TOP 5 Polecanych Najtańszych Myszek

Szukacie taniej myszki komputerowej, która wytrzyma nieco więcej niż kilka dni czy mocniejszych kliknięć? Jeśli tak, to dobrze trafiliście, gdyż postanowiliśmy zrobić ranking TOP 5 budżetowych gryzoni godnych polecenia. Konkretne modele wraz z cenami znajdziecie poniżej.

Wstęp

Myszki zawarte w rankingu z pewnością nie są demonami precyzji. Z drugiej strony, są z pewnością lepsze niż chińskie twory typu no name warte 10 zł. Powinny wręcz całkiem nieźle się sprawować, a ich ceny nie nadwyrężą za bardzo Waszego budżetu. Warto zwrócić także uwagę na to, że ich producenci to szerzej znane i cenione marki. Spójrzcie sami.

Logitech M185

Ogromną popularnością, a także dobrymi opiniami cieszy się filigranowy gryzoń Logitech M185. Jest to bardzo dobra mysz do laptopa. Działa bezprzewodowo (zasięg 10 metrów), osiąga 1000 DPI i posiada sensor optyczny. Sprawdzi się znakomicie przy podstawowych zadaniach. Plusem jest także jej symetryczność - osoby leworęczne również mogą z niej korzystać. Kosztuje około 50 zł.

Logitech M185

Tracer FIN White

Tracer FIN White to całkiem podobny model do wcześniejszego gryzonia. Sprzęt ten również działa bezprzewodowo i ma sensor optyczny. DPI osiąga tu poziom 1600. Mysz jest do tego lekka i całkiem nieźle wygląda. Ogromnym plusem jest cena - za Tracer FIN zapłacimy około 17 zł!

Tracer FIN White

Lenovo M300

Model z trzeciej pozycji prezentuje już nieco odmienną stylistykę. Lenovo M300 jest bowiem myszką większą i masywniejszą. Niektórym może przypaść do gustu jej design, który kształtuje się w "czarny diament". Lenovo M300 działa już przewodowo, a rozdzielczość wynosi dokładnie 1000 DPI. Cena? Również niewygórowana - około 20 zł.

Lenovo M300

Logitech M90

Na czwartej lokacie umieściliśmy urządzenie Logitech M90. Myszka ta ma niesamowicie prostą budowę. Jest niewielka, lekka i symetryczna. Działa przewodowo i osiąga 1000 DPI. Dedykowana jest głównie posiadaczom laptopów. Kosztuje zaledwie 29 zł.

Logitech M90

ASUS WT465 v2

Jeżeli jesteście nieco znudzeni stylistyką dotychczasowych gryzoni, to mysz z piątego miejsca może nieco urozmaicić nasz ranking. Jest to konkretnie mocno profilowana myszka komputerowa ASUS WT465 v2. Jest ona bezprzewodowa, solidnie wykonana i osiągająca pułap 1600 DPI. Jest jednak droższa od reszty gryzoni - trzeba za nią zapłacić około 60 zł.

ASUS WT465 v2

Podsumowanie

Zawarte przez nas myszki nie kosztują jak widać fortuny, ale i nie powinny rozwalić się krótko po zakupie. Do przeglądania stron internetowych czy korzystania z multimediów z pewnością wystarczą. Mogą też pełnić funkcję zapasowego/awaryjnego gryzonia. Gorzej wygląda sprawa z grami, gdyż w tych wymagających szybkich reakcji mogą nie dać rady, ale jak widać ich zastosowanie jest zgoła odmienne.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Polecanych Najtańszych Myszek