PODPOWIEDZI:

TOP 5 Radiobudzików - Pora na Przyjemne Budzenie Się!

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Blaupunkt HR5BRBlaupunkt HR5BR95 zł
2Blaupunkt CR5WHBlaupunkt CR5WH38 zł
3Blaupunkt CR12BKBlaupunkt CR12BK153 zł
4Grundig Sonoclock 490Grundig Sonoclock 49094 zł
5Sony ICF-C1BSony ICF-C1B98 zł
TOP 5 Radiobudzików - Pora na Przyjemne Budzenie Się!

Każdy z nas lubi dobrze się wyspać. Wstawanie o wczesnej porze nie musi być udręką, jeżeli obudzi nas jedna z ulubionych piosenek. Radiobudziki to funkcjonalne i niedrogie urządzenia, które ponadto nie zajmą wiele miejsca w sypialni i będą do niej wspaniałym dodatkiem. Przedstawiamy TOP 5 radiobudzików, które mają wysokie wyniki sprzedażowe.

MIEJSCE I - BLAUPUNKT HR5BR

BLAUPUNKT HR5BR to niewielkich rozmiarów radiobudzik, który zapamięta aż 50 stacji radiowych. Idealnie wkomponuje się do naszej kuchni czy pokoju. Jego cena nie jest wysoka. Dodatkowo pilot zdalnego sterowania zapewnia jeszcze większą wygodę. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze i umożliwia odtwarzanie plików z kart microSD lub pamięci USB. Ten model posiada także złącze AUX, głośnik monofoniczny, wyraźny wyświetlacz LCD oraz funkcję podwójnego alarmu. Jeżeli mamy dość budzenia się przy dźwiękach typowego budzika, możemy wybrać opcję budzenia piosenką z radia.

BLAUPUNKT HR5BR

MIEJSCE II - BLAUPUNKT CR5WH

BLAUPUNKT CR5WH oferuje funkcję drzemki, dzięki której nie musimy obawiać się, że zaśpimy do pracy. Zastosowano radio analogowe z możliwością zaprogramowania 20 stacji, a także funkcję podwójnego budzika. Ponadto mamy możliwość regulowania jasności wyświetlacza LCD, którego podświetlenie ma kolor czerwony. Radiobudzik prezentuje się zgrabnie, a jego cena jest niewiarygodnie niska.

BLAUPUNKT CR5WH

MIEJSCE III - BLAUPUNKT CR12BK

BLAUPUNKT CR12BK to najdroższy radiobudzik spośród wszystkich modeli w zestawieniu. Czym uzasadniona jest jego cena? Z pewnością wyróżniają go czujniki temperatury zewnętrznej i wewnętrznej. Oprócz tego ma bardzo oryginalny wygląd, duży wyświetlacz z możliwością przyciemniania, 2 alarmy oraz funkcję budzenia radiem. Zapamięta 10 stacji radiowych. Zasilany sieciowo lub z użyciem baterii.

BLAUPUNKT CR12BK

MIEJSCE IV - GRUNDIG SONOCLOCK 490

GRUNDIG SONOCLOCK 490 spełni podstawowe oczekiwania. Cechuje się radiem analogowym, czytelnym wyświetlaczem LED oraz podwójnym alarmem. Posiada funkcję drzemki, dźwięk jest wysokiej jakości, a obsługa nie sprawi żadnych problemów. Może obudzić nas muzyką z radia. Zastosowano zielony kolor podświetlenia. Na uwagę zasługuje wyłącznik czasowy (ustawiamy czas grania muzyki).

GRUNDIG SONOCLOCK 490

MIEJSCE V - SONY ICF-C1B

SONY ICF-C1B uzbierał na swoim koncie wiele pozytywnych opinii. Gwarantuje doskonałą jakość w stosunku do ceny. Ma wygląd sześcianu, jest solidnie i estetycznie wykonany. Znajdziemy parę przycisków, dzięki którym obsługa będzie dziecinnie prosta. Radiobudzik oferuje automatyczną zmianę czasu, funkcję drzemki (możemy ją przedłużać), radio analogowe, a także wyłącznik czasowy.

SONY ICF-C1B

PODSUMOWANIE

Trzy pierwsze miejsca należą do firmy Blaupunkt. W zestawieniu znalazły się także takie marki jak Grundig i Sony. Pozycja pierwsza wyróżnia się pamięcią 50 stacji radiowych, dołączonym pilotem zdalnego sterowania oraz oryginalnym wyglądem. Na drugim miejscu pojawił się prosty radiobudzik o bardzo niskiej cenie, który oferuje funkcję drzemki i wyświetlacz, którego podświetlenie możemy regulować. Kolejny model to wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu mamy pod kontrolą temperaturę na zewnątrz i wewnątrz. Pozycja czwarta należy do modelu, który może pochwalić się wyłącznikiem czasowym oraz bardzo prostą obsługą. Ranking zamyka godny polecenia sprzęt, posiadający funkcję automatycznej zmiany czasu.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Radiobudzików - Pora na Przyjemne Budzenie Się!