PODPOWIEDZI:

Helikoptery Zdalnie Sterowane – TOP 5 Latających Zabawek Dla Najmłodszych

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1ACME Zoopa 300 MovieACME Zoopa 300 Movie345 zł
2Carrera Thunder Storm 2Carrera Thunder Storm 2209 zł
3ACME Zoopa 150ACME Zoopa 15097 zł
4Megacreative P705AMegacreative P705A164 zł
5Buddy Toys Falcon IIIBuddy Toys Falcon III94 zł
Helikoptery Zdalnie Sterowane – TOP 5 Latających Zabawek Dla Najmłodszych

Samochód na ster? To już przeżytek! Dziś za pomocą pilota sterujemy nie autami, a helikopterami tnącymi przestworza. No dobrze, z przestworzami może przesadziliśmy, ale beztroskie latanie miniaturowym modelem z kanapy na stół to także świetna zabawa.

Zaczynamy od najdroższego, ale i najlepszego zdalnie sterowanego helikoptera w dzisiejszym zestawieniu. Jest to ACME zoopa 300 Movie 2.4GHz o wadze 200g i zasięgu 60 metrów. Na tle konkurentów wyróżnia go wbudowana kamera, która pozwala nam uzyskać niepowtarzalne ujęcia z lotu ptaka. Do zestawu dołączone są zapasowe skrzydła wirnika, co jest ogromnym plusem, gdyż o ich uszkodzenie nietrudno.

ACME zoopa 300 Movie 2.4GHz

Drugie miejsce to zaś helikopter Carrera Thunder Storm 2 z kadłubem wykonanym z aluminium. Czas ładowania wynosi 80 minut, a z kolei czas lotu… 8 minut. To przeciętny wynik.

Carrera Thunder Storm 2

Miejsce trzecie: ACME zoopa 150 blu iz 2.4GHz. To nieco tańszy brat helikoptera z miejsca pierwszego, pozbawiony kamery. Waży jednak aż 5 razy mniej, bowiem 40 g, co sprawia, że jest nieco mniej narażony na uszkodzenia. Posiada wbudowany żyroskop, który ułatwia sterowanie. Czas pracy?7 minut.

ACME zoopa 150 blu iz 2.4GHz

Wszystkie modele zaprezentowane w dzisiejszym rankingu znajdziecie w popularnych sklepach internetowych. Daje to gwarancje, że dostaniecie sprzęt, który… działa. Nie od dziś bowiem wiadomo, że bez problemu znajdziemy w Internecie zdalnie sterowane helikoptery, które nie działają, lub rozsypują się podczas pierwszego lotu. Gotowi na wybór swojego pierwszego zabawkowego śmigłowca? A może wolicie zainwestować w coś bardziej profesjonalnego?

Ranking producentów

Choć profesjonalne modele, zdolne do najrozmaitszych i najbardziej karkołomnych akrobacji, wypuszczane są przez specjalizujące się w budowie tego typu maszyn firmy, to w dzisiejszym rankingu ich nie znajdziecie. Prezentujemy dziś… zabawki. Urządzenia, które mają sprawić radość najmłodszym, zaś nieco starszym mogą posłużyć jako trenażery przed przesiadką na bardziej zaawansowany zdalnie sterowany śmigłowiec. W dzisiejszym rankingu znajdziesz więc modele marek: Megacreative, ACME, Carrera oraz Buddy Toys.

blog comments powered by Disqus
Helikoptery Zdalnie Sterowane – TOP 5 Latających Zabawek Dla Najmłodszych