PODPOWIEDZI:

Wybieramy Tanie Rolki dla Początkujących - Ranking TOP 10 Łyżworolek

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Powerblade FX90Powerblade FX90239 zł
2Spokey Halo IISpokey Halo II208 zł
3Spokey XtrecSpokey Xtrec293 zł
4Spokey Torque IISpokey Torque II169 zł
5Spokey FurrySpokey Furry279 zł
6Spokey GaraSpokey Gara206 zł
7Spokey EleneSpokey Elene280 zł
8Rollerblade ZetrabladeRollerblade Zetrablade399 zł
9Powerblade QuantumPowerblade Quantum159 zł
10Nils Extreme NJ082Nils Extreme NJ082129 zł
Wybieramy Tanie Rolki dla Początkujących - Ranking TOP 10 Łyżworolek

Jazda na rolkach z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. To świetny sposób na aktywność fizyczną, wysmuklenie sylwetki oraz świetną zabawę. Co ważne, sport jest dostępny zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych, dzięki czemu możemy jeździć na rolkach wraz z najbliższymi. Oto zestawienie dziesięciu popularnych i niedrogich rolek.

Łyżworolki dla początkujących nie muszą być drogie. Do nauki wystarczą podstawowe modele do około 400 zł. Na miejscu pierwszym znalazły się rolki Powerblade FX90. Posiadają sztywny but oraz wygodne automatyczne zapięcie. Z powodzeniem użyjemy ich do nauki jazdy oraz do jazdy rekreacyjnej.

Powerblade FX90

Drugie miejsce to rolki Spokey Halo II, wyposażone w dość szybkie łożyska o specyfikacji ABEC5 Carbon. Wykonana z tworzyw sztucznych płoza zapewnia dodatkową amortyzację, co może mieć duże znaczenie dla początkujących.

Spokey Halo II

Na ostatnim miejscu podium znajdziemy rolki nieco droższą propozycję od Spokey, rolki Spokey Xtrec. Posiadają bardzo szybkie łożyska ABEC9 Chrome oraz kółka: 84 mm 82A PU. Podwyższona wytrzymałość materiałów sprawia, że rolki nadadzą się do codziennego użytku, np. w formie fitness.

Spokey Xtrec

Jazda na rolkach to niezwykle wciągająca pasja. Szczególnie ciekawe są jazdy nocne, tzw. night skating, które odbywają się w wielu miastach pod eskortą policji. Rolki posłużą nam także do codziennego cardio, gdyż obciążają stawy w znacznie mniejszym stopniu niż bieganie. Boisz się, że nie ogarniesz nauki jazdy na rolkach? Bez obaw, to nie takie trudne! Pamiętaj jednak o ochraniaczach i kasku. Więcej informacji na temat zakupu rolek znajdziesz w naszym poradniku zakupowym. Przeczytaj koniecznie.

Ranking producentów

W rankingu producentów wyróżnić musimy przede wszystkim firmę Spokey, która zdążyła się zadomowić na naszym rynku, co widać w popularności jej produktów. Na naszej liście TOP10 znalazło się aż sześć budżetowych modeli tej firmy. Jakie firmy pojawiły się oprócz niej? Są to: Rollerblade, Powerblade oraz Nils Extreme.

blog comments powered by Disqus
Wybieramy Tanie Rolki dla Początkujących - Ranking TOP 10 Łyżworolek