PODPOWIEDZI:

TOP 5 Podkładek Pod Myszkę do CS:GO

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Zowie GS-RZowie GS-R125 zł
2Zowie GTF-XZowie GTF-X150 zł
3Tesoro Aegis X4Tesoro Aegis X452 zł
4Natec Genesis M12 MaxiNatec Genesis M12 Maxi45 zł
5Roccat Taito Shiny Black XXLRoccat Taito Shiny Black XXL149 zł
TOP 5 Podkładek Pod Myszkę do CS:GO

Podkładka pod myszkę, to nieodzowny element wyposażenia każdego gracza. O tym, jak ważna jest dobra podkładka wiedzą miłośnicy takich gier jak Counter Strike. Precyzja, wygoda i stabilność - tego wymagają użytkownicy od swoich podkładek. Dziś prezentujemy propozycję pięciu modeli, które sprawdzą się podczas rozgrywki w CS:GO. Zobacz, który mousepad będzie najlepszy do CS-a!

O tym, jak istotna w rozgrywce jest podkładka pod myszkę nie trzeba przekonywać prawdziwych graczy. Stabilizacja, precyzja i szybkość wykonywania operacji w grach takich jak Counter Strike, to zasługa nie tylko umiejętności, ale także odpowiedniego sprzętu. Dziś skupiamy się na podkładkach pod myszkę. W naszym rankingu przygotowaliśmy pięć propozycji, dedykowanych specjalnie dla gracz podkładek, które ułatwią osiągnięcie dobrego wyniku podczas gry.

Miejsce I – Zowie GS-R

Zowie GS-R, to propozycja od firmy BenQ. Jej najważniejsze zalety, to solidne wykonanie i poczucie komfortu jakie daje graczom. Podkładka wykonana jest z tkaniny, o gęstym splocie – dzięki czemu poruszanie po niej myszką jest niezwykle precyzyjne i lekkie. Obszycie brzegów zapewnia trwałość, a i prezentuje się bardzo schludnie. Kolejny plus Zowie GS-R, to gumowe podbicie. Naprawdę trzeba nieźle się napocić, żeby podkładkę ruszyć z miejsca podczas grania. Mocno przylega do podłoża i gwarantuje stabilność. Propozycja od BenQ jest też łatwa w czyszczeniu, a kto złapał laga przez zabrudzoną powierzchnię, ten wie jak potrafi to zirytować. Na koniec jeszcze wymiary. Podkładka Zowie GS-R, to 400mm długości x 480mm szerokości x 3,5mm grubości. Koszt około 125 złotych.

BenQ Zowie G-SR

Miejsce II – Zowie GTF-X

Kolejna propozycja od BenQ. Tym razem model Zowie GTF-X. Podkładka bardzo podobna, do opisywanej powyżej. W tym przypadku jednak położono jeszcze większy nacisk, na antypoślizgowy spód. Połączenie gumy i tkaniny, to zapewnienie jak najlepszego poruszania się myszki, a także pełen komfort w kwestii stabilności. Uzyskanie maksymalnej precyzji, szybkości i wygody – to cechy, które producenci postawili sobie za cel. I trzeba przyznać, że udało im się to osiągnąć. Zowie GTF-X posiada takie same wymiary jak wersja GS-R: 400mm x 480mm, 3,5mm. Cena jest niewiele wyższa. To blisko 150 złotych.

BenQ Zowie GTF-X

Miejsce III – Tesoro Aegis X4

Na brązowy medal w naszym zestawieniu zasłużyła podkładka Tesoro Aegis X4. Największa zaleta tej podkładki, to gładka faktura tkaniny, którą zapewnia specjalna technologia wykonania 3D. Odpowiednia powierzchnia, po której poruszamy się myszką – od spodu jest wspierana przez antypoślizgową, gumową konstrukcję. Całość prezentuje się okazale, także od strony wizualnej. Zamiast klasycznej czerni, otrzymujemy fioletowo-czarny print oraz nieregularny kształt na bokach podkładki. Wymiary? Model X4, czyli największy z serii podkładek Aegis, to 440 x 370 x 4mm. Za podkładkę zapłacimy nieco ponad 50 złotych.

Tesoro Aegis X4

Miejsce IV – Natec Genesis M12 Maxi

Szukacie naprawdę dużej podkładki pod myszkę? W tym przypadku Natec Genesis M12 Maxi, będzie dobrym wyborem. Zacznijmy zatem od wymiarów: długość 450mm, szerokość aż 900mm, a do tego niski profil wysokości 2,5mm. Takie gabaryty pozwolą nie tylko na umieszczenie na niej myszki, ale również klawiatury. Komfort użytkowania jest tym większy, że całość wykonana została z przyjemnej w dotyku tkaniny, o dobrym „poślizgu” – co istotne podczas rozgrywki. Argumentem „na tak”, w tym przypadku jest również trwałość wykonania. Podkładka jest elastyczna i wodoodporna, obszyta wzdłuż krawędzi. Wyposażona jest również w gumowy spód. Jeśli nie przestraszą nas rozmiary tego modelu, może on być dobrym wyborem. Podkładka jest również najtańszą w zestawieniu – kosztuje mniej niż 50 złotych.

Natec Genesis M12 Maxi

Miejsce V – Roccat Taito Shiny Black XXL

Firma Roccat, jest doskonale znana wszystkim miłośnikom Counter Strike’a. Nie dziwi więc, że w kwestii podkładek również dołożyła swoje trzy grosze w rankingu. Miejsce piąte dla modelu Roccat Taito Shiny Black XXL. Posiada on wszystkie najważniejsze cechy dobrej podkładki dla gracza. Gumowe podbicie – tu w charakterystycznych barwach Roccat, gładką i szybką powierzchnię wykonaną z tkaniny, czy niskie profilowanie zapewniające wygodę dla nadgarstka. Pełne wymiary, to: 900mm x 330mm x 3mm. Cena? Niecałe 150 złotych.

Roccat Taito Shiny Black XXL

Podsumowanie

Na czele rankingu dwie propozycje BenQ Zowie. To podkładki wykonane z wysokiej klasy produktów, mające dobrą przyczepność i wzorową wielkość. Zapewniają duży komfort podczas rozgrywki, i pozwolą precyzyjnie odwzorować planowane ruchy. Kolejne miejsce dla Tesoro, a konkretnie serii Aegis. Model X4, to największa podkładka z tej rodziny. Dalej mamy jeszcze Natec – czyli podkładkę w wersji maxi, oraz Roccat – solidną i gwarantującą skuteczną rozgrywkę w Counter Strike’a i nie tylko.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Podkładek Pod Myszkę do CS:GO