PODPOWIEDZI:

TOP 7 Elektronicznych Niań - Miej Wszystko Pod Kontrolą!

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Overmax Babeline 2.1Overmax Babeline 2.189 zł
2D-Link EyeOn Baby (DCS-825L)D-Link EyeOn Baby (DCS-825L)466 zł
3Switel BCC 38Switel BCC 3890 zł
4Motorola MBP 622Motorola MBP 622377 zł
5Philips Avent SCD506/52Philips Avent SCD506/52304 zł
6Xblitz Baby MonitorXblitz Baby Monitor233 zł
7Motorola MBP 50Motorola MBP 50649 zł
TOP 7 Elektronicznych Niań - Miej Wszystko Pod Kontrolą!

Bezpieczeństwo naszych dzieci jest dla nas najważniejsze. Elektroniczne nianie pozwolą na stały kontakt z naszą pociechą, wszystko możemy mieć pod kontrolą w każdym momencie i miejscu. Przedstawiamy TOP 7 elektronicznych niań, które cieszą się dużą popularnością.

Miejsce I - Overmax Babeline 2.1

Overmax Babeline 2.1 oferuje kontakt do 300 m odległości, klips do wygodnego zamocowania oraz regulację skali głośności. Połączenie jest pozbawione zakłóceń. Zastosowano diody, które poinformują nas o niskim stanie baterii oraz tryb oszczędzania energii. Zasilanie akumulatorowo-bateryjne. Ten model wyróżnia się także funkcją lampki nocnej oraz niewielką ceną.

Overmax Babeline 2.1

Miejsce II - D-Link EyeOn Baby (DCS-825L)

D-Link EyeOn Baby (DCS-825L) to wysokiej jakości niania elektroniczna, którą wyposażono w mikrofon, głośnik, 4-krotny zoom cyfrowy, funkcję termometru pokojowego, a także możliwość odtwarzania kołysanek (do wyboru 5). To inteligentne urządzenie pozwala na nagrywania i zapis na karcie pamięci. Ponadto, zostaniemy natychmiast poinformowani w chwili wybudzenia się dziecka, a w przypadku pory nocnej zostaną włączone diody LED w podczerwieni. Możliwa dwukierunkowa komunikacja. Jakby tego było mało, możemy dostawać wszelkie powiadomienia na nasz smartfon. Dla niektórych, cena może być zbyt wysoka, ale ilość atutów mówi sama za siebie.

D-Link EyeOn Baby (DCS-825L)

Miejsce III - Switel BCC 38

Switel BCC 38 jest modelem niani o rozsądnej cenie, która cechuje się regulacją poziomu głośności, uchwytem do paska i zasięgiem do 300 m w przypadku wolnej przestrzeni. Spełni podstawowe oczekiwania, obsługa jest bardzo prosta, a dodatkowo zastosowano tryb VOX (sterowanie głosem). Może zostać podłączona do zasilacza lub działać na bateriach.

Switel BCC 38

Miejsce IV - Motorola MBP 622

Motorola MBP 622 wyróżnia się podświetlanym wyświetlaczem, dobrą jakością wykonania, wyraźnym obrazem i czystym dźwiękiem. Urządzenie ostrzeże nas w przypadku zgubienia zasięgu. Częstotliwość sygnału na poziomie 2,4 GHz. Zasilanie sieciowe. Pełni również funkcję lampki nocnej.

Motorola MBP 622

Miejsce V - Philips Avent SCD506/52

Philips Avent SCD506/52 charakteryzuje się zasięgiem do 330 m w przypadku wolnej przestrzeni i 50 m w pomieszczeniu. Niania zapewnia do 24 h użytkowania. Pełni rolę lampki nocnej, pozwala na odtwarzanie kołysanek i zużywa mało energii. Zastosowano redukcję szumów, regulację głośności oraz dwustronną komunikację (możemy mówić do swojego dzidziusia).

Philips Avent SCD506/52

Miejsce VI - Xblitz Baby Monitor

Xblitz Baby Monitor oferuje 8 h użytkowania, funkcję mówienia do dziecka, odtwarzanie kołysanek (do wyboru 8) oraz zasięg do 260 m. Posiada 2-calowy wyświetlacz, czujnik temperatury oraz wskaźnik naładowania baterii. Diody IR umożliwią pracę w warunkach nocnych. Cieszy się pozytywnymi opiniami ze względu na kamerę, pozwalającą na monitoring nie tylko dzieci, ale też osób starszych.

Xblitz Baby Monitor

Miejsce VII - Motorola MBP 50

Motorola MBP 50 to najdroższy model w naszym rankingu. Wyróżnia się przede wszystkim 5-calowym wyświetlaczem, wskaźnikiem temperatury, trybem ECO oraz transmisją dwukierunkową. Obraz i dźwięk na najwyższym poziomie. Zasięg do 300 m. Nocne rejestrowanie nie sprawi żadnych problemów. Podobnie, jak w poprzednich modelach możliwa regulacja głośności i puszczanie dziecku kołysanek.

Motorola MBP 50

Podsumowanie

W zestawieniu znalazło się sześciu producentów: Overmax, D-Link, Switel, Motorola (zajmując 2 z 7 pozycji), Philips i Xblitz. Zwycięski model wyróżnia się niską ceną i dodatkową funkcją w postaci lampki nocnej. Miejsce drugie należy do inteligentnej niani z możliwością odtwarzania kołysanek i dwukierunkowej komunikacji. Pozycja trzecia to proste urządzenie oferujące zasięg do 300 m. Kolejny model z nieco wyższej półki cenowej posiada duży wyświetlacz. Miejsce piąte jest chwalone za czas użytkowania do 24 h. Pozycja szósta ma pozytywne opinie ze względu na kamerę i swoją niebywałą funkcjonalność. Ranking zamyka najdroższe urządzenie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

blog comments powered by Disqus
TOP 7 Elektronicznych Niań - Miej Wszystko Pod Kontrolą!