PODPOWIEDZI:

Jakie słuchawki Bluetooth do 200 zł? |TOP 7|

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Edifier TWS1Edifier TWS1169 zł
2QCY T2CQCY T2C99 zł
3Xiaomi Mi True Wireless Airbuds BasicXiaomi Mi True Wireless Airbuds Basic89 zł
4Xiaomi Mi True Wireless EarbudsXiaomi Mi True Wireless Earbuds169 zł
5QCY T1 ProQCY T1 Pro105 zł
6Xiaomi Mi True Wireless EarphonesXiaomi Mi True Wireless Earphones199 zł
7QCY T5QCY T5109 zł
Jakie słuchawki Bluetooth do 200 zł? |TOP 7|

Dzięki ciągłemu postępowi miniaturyzacji ostatnio spopularyzowane zostały słuchawki w pełni bezprzewodowe (eng. True Wireless Speakers). Faktem jest, że coraz więcej dostajemy za coraz mniej. W tym zestawieniu przedstawimy Wam niedrogie słuchawki Bluetooth do 200 zł.

Spora część rynku pchełek wykorzystujących łączność bezprzewodową Bluetooth jest dużo droższa od zakładanej kwoty. Cenę często podnoszą cechy dodatkowe, które nie są niezbędne. Są to funkcje takie jak ładowanie bezprzewodowe czy aktywna redukcja szumów. Na rozpoczęcie przygody z bezprzewodowym audio nie trzeba wydawać fortuny, bo niedrogie słuchawki Bluetooth do 200 zł są w stanie zapewnić wygodę i jakość zadowalającą dużą część użytkowników.

Przykładowy model słuchawek bluetooth do kwoty 200 zł

Czym charakteryzują się słuchawki Bluetooth do 200 zł?

W czasach, kiedy słuchawki Bluetooth nie cieszyły się większą popularnością, modele dostępne w tej cenie były wybrakowane. Problemem były jakość dźwięku, zasięg lub bateria. Obecnie asortyment jest zdecydowanie większy. Warto jednak dokonać świadomego wyboru, aby kupić pchełki z kompletem oczekiwanych cech. TWS-y w tym przedziale cenowym powinny oferować:

  • Przynajmniej 3 godziny ciągłego grania na wysokim, lecz nie maksymalnym poziomie głośności. Etui ładujące powinno naładować słuchawki przynajmniej 3 razy.
  • Bluetooth w wersji 5.0, oferujący stabilne połączenie między słuchawkami oraz słuchawkami a telefonem.
  • Sterowanie dotykowe lub za pomocą przycisku, umożliwiające interakcje takie jak pauzowanie i przewijanie muzyki czy odbieranie połączeń głosowych.

W cenie do 200 zł nie można oczekiwać wszystkiego, więc jakość grania będzie gorsza niż w słuchawkach przewodowych z podobnej półki cenowej. Praktycznie każdy model posiada mikrofon, jednak ich jakość nie jest najlepsza, szczególnie w porównaniu do słuchawek Bluetooth do 500 zł. Nie pomaga fakt, że mikrofony są zlokalizowane daleko od ust, a więc poza głosem mikrofon będzie zbierał także dźwięki z otoczenia. Warto również pamiętać, że większa bateria, a więc dłuższy czas grania, wiąże się ze zwiększeniem gabarytów pchełek czy etui ładującego.

Kilka par słuchawek bluetooth do 200 zł

Jakie słuchawki Bluetooth do 200 zł wybrać?

  1. Edifier TWS1 – jest to model mogący pochwalić się imponującym czasem pracy na jednym ładowaniu, wynoszącym do 8 godzin. W związku z tym wymiary samych słuchawek nie są małe i wystają one z ucha bardziej niż konkurencja. Jak przystało na produkt firmy audio, jakość grania jest na bardzo dobrym poziomie. Wykonanie również jest zadowalające. Na minus wykończenie, którym jest podatne na zarysowania i zabrudzenia błyszczące tworzywo sztuczne.
  2. QCY QS2/T2C – produkt, który przede wszystkim zaskakuje ceną, ponieważ za QS2 trzeba zapłacić mniej niż 100 zł. QCY, szczególnie w kwocie, jaką trzeba za nie zapłacić, pozytywnie zaskakują jakością grania oraz wykonania. Na plus spore ogniwo w etui  ładującym. Pozwala ono uzupełnić energię w pchełkach około 7 razy. QCY oferują sterowanie za pomocą przycisku, co umożliwia interakcje z muzyką, np. w rękawiczkach.
  3. Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic – znane również jako Redmi Aridots. Jest to solidna, budżetowa propozycja. Ich koszt to półka wyżej od wymienionych QCY, a więc niecałe 100 zł. W tej kwocie dostajemy podstawowe, lecz przyzwoite brzmienie i czas pracy oscylujący między 3 a 4 godzinami. Słuchawki wykonane są z czarnego, matowego tworzywa i oferują minimalistyczny wygląd. To może się podobać.
  4. Xiaomi Mi True Wireless Earbuds – od wcześniej wymienionych czarnych, poza oczywiście kolorem, różnią się przede wszystkim sterowaniem dotykowym, nieco wyższą jakością wykonania, grania oraz użytymi materiałami. Reszta cech jest bliźniacza. Czy są to cechy warte dopłaty względem czarnego modelu? O tym musicie zdecydować sami.
  5. QCY T1 Pro – propozycja skierowana do miłośników sportów ze względu na konstrukcję wyposażoną w dodatkowe wkładki, do których trzeba się przyzwyczaić. Mimo tego słuchawki wyglądają elegancko i minimalistycznie. Warto zaznaczyć, że etui ładujące jest dużych rozmiarów. Oferuje ono sporą baterię i wskaźnik naładowania, który aktywuje się po naciśnięciu przycisku. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. 
  6. Xiaomi Mi True Wireless Earphones – ostatni model w cenie do 200 zł od Xiaomi. Są to słuchawki kształtem przypominające produkty Apple. Nie każdy z takiej formy będzie zadowolony. Wyposażone są w moduł Bluetooth starszej wersji – 4.2. Na plus umiejscowienie mikrofonów, które znajdują się bliżej ust. Również istotny jest fakt, że jako jedyne w zestawieniu oferują ładowanie przez złącze USB typu C.
  7. QCY T5 – słuchawki kształtem zbliżone do wyżej wymienionych Xiaomi. Czas działania wynosi do 4-5 godzin. Słuchawki te sprawdzą się do rozmów ze względu na formę. Jeszcze lepiej spiszą się w graniu czy oglądania filmów. Posiadają one bowiem tryb gry, który skutecznie obniża opóźnienie. Warto również odnotować, że ten model w całości został wykonany z matowego tworzywa sztucznego.

Zobacz:

blog comments powered by Disqus
Jakie słuchawki Bluetooth do 200 zł? |TOP 7|