PODPOWIEDZI:

Bezprzewodowa słuchawka dokanałowa do 300 zł | Ranking TOP 5

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Creative Zen AirCreative Zen Air169 zł
2Xiaomi Redmi Buds 3 ProXiaomi Redmi Buds 3 Pro229 zł
3Belkin Soundform PulseBelkin Soundform Pulse300 zł
4Jabra Elite 3Jabra Elite 3299 zł
5Creative Sensemore AirCreative Sensemore Air246 zł
Bezprzewodowa słuchawka dokanałowa do 300 zł | Ranking TOP 5

Słuchawki bezprzewodowe stały się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. Wielu z nas korzysta z nich podczas treningu, podróży, pracy czy też w czasie relaksu. Jednak przy tak szerokim wyborze dostępnych na rynku modeli, trudno znaleźć odpowiednie słuchawki, które spełnią nasze oczekiwania, a jednocześnie nie nadwyrężą portfela. Dlatego przygotowaliśmy listę 5 najlepszych słuchawek bezprzewodowych, które można kupić do 300 zł.

Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe, pomimo swoich małych rozmiarów, mają ogrom możliwości. To chętnie wybierany rodzaj na rynku. Wyłoniliśmy 5 czołowych produktów do 300 zł, z czego każdy z nich znajdziesz także w porównywarce słuchawek bezprzewodowych.

Bezprzewodowa słuchawka dokanałowa do 300 zł - Opinie

1. Creative ZEN Air

bezprzewodowe słuchawki do 300 zł Creative Zen AirCreative Zen Air oferta w RTV EURO AGD

Słuchawki Creative Zen Air oferują przystępną cenę i dobrą jakość dźwięku. Air w nazwie sugeruje, że mamy do czynienia z produktem bardzo lekkim i tak też jest, ponieważ każda słuchawka waży zaledwie 5 gramów, a obie wraz z etui ładującym jedynie 36 gramów.

Nie zabrakło tutaj redukcji szumów w postaci trybu ambient oraz ANC. Czas pracy na jednym ładowaniu wynosi do 6 h, jeśli chodzi o słuchawki, a etui będzie w stanie wydłużyć czas do 18 h. Creative Zen Air są także najtańszymi słuchawkami w tym zestawieniu.

2. Xiaomi Redmi Buds 3 Pro

bezprzewodowe słuchawki dokanałowe do 300 zł Xiaomi Redmi Buds 3 PROXiaomi Redmi Buds 3 Pro oferta w Media Expert

Słuchawki bezprzewodowe do 300 złXiaomi Redmi Buds 3 Pro to ulepszona wersja słuchawek Redmi Buds 3, które oferują jeszcze lepszą jakość dźwięku, dłuższy czas pracy baterii i dodatkowe funkcje, takie jak chociażby inteligentne ANC, czyli aktywne usuwanie szumów z otoczenia.

Czas pracy na baterii także został znacznie poprawiony i przy wyłączonym ANC osiągniemy na nich do 6 godzin słuchania muzyki oraz do 28 godzin (wraz z etui ładującym). Na plus także zasługuje szybkie ładowanie, które w 10 min zapewni nam dodatkowe 3 godziny pracy na baterii oraz możliwość połączenia z dwoma urządzeniami jednocześnie, np z naszym telefonem oraz laptopem.

3. Belkin SoundForm Pulse

słuchawki bezprzewodowe Belkin SoundForm PulseBelkin SoundForm Pulse oferta w Ceneo
Belkin to firma, którą większość z Was może raczej kojarzyć z akcesoriami do smartfonów aniżeli ze słuchawkami, ale niedawno wypuszczona seria SoundForm pokazuje, że słuchawki od nich także mogą być dobre.

Belkin SoundForm Pulse, poza długim czasem pracy na baterii, który wynosi do aż 35 h z etui ładującym, może także, tak jak poprzednik, podłączyć się jednocześnie do dwóch urządzeń. Duży plus należy się za obecność dedykowanej aplikacji, w której możemy chociażby dopasować equalizer do naszych upodobań oraz zarządzać dodatkowymi opcjami, takimi jak ANC, bez potrzeby używania dotykowych paneli.

4. Jabra Elite 3

bezprzewodowe słuchawki dokanałowe do 300 zł Jabra Elite 3
Jabra Elite 3 oferta w RTV EURO AGD

Jabra Elite 3 to słuchawki bezprzewodowe z doskonałą jakością dźwięku i wygodnym dopasowaniem. Posiadają funkcję redukcji szumów, kontrolę dotykową i długotrwały czas pracy na baterii sięgający 28 h wraz z etui ładującym.

Ponadto, znajdziemy tutaj kilka udogodnień, takich jak dedykowana aplikacja Jabra Sound+, Google Fast Pair czy też szybkie ładowanie, które w 10 min zapewni nam dodatkową godzinę słuchania muzyki.

5. Creative Sensemore Air

słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Creative Sensemore AirCreative Sensemore Air oferta w Media Expert

Sensemore Air to kolejna propozycja od firmy Creative. Tym razem mamy do czynienia z bezprzewodowymi słuchawkami, które poza nienaganną jakością dźwięku oferują nam dużo dodatkowych funkcji, które nie są spotykane zbyt często w tym przedziale cenowym. Mowa tutaj o chociażby bezprzewodowym ładowaniu, przetwornikach z biocelulozy oraz autorskim trybie Sensemore, która służy poprawie słuchu, wzmacnianiu wokali i poprawia słyszenie każdego dźwięku.

Dodatkową funkcją jest możliwość nasłuchiwania otoczenia z podwyższoną czułością, tak żebyśmy mogli usłyszeć jeszcze więcej. Czas pracy na pojedynczym ładowaniu słuchawek wynosi do 10 h, a wraz z etui ładującym nawet do 35 h. Ponadto, zarówno funkcję Sensemore, funkcje paneli dotykowych, oraz ANC, możemy dowolnie konfigurować w dedykowanej aplikacji Creative.

Zobacz polecane słuchawki dokanałowe

Tak wygląda zestawienie słuchawek bezprzewodowych do 300 zł. Dajcie znać, co o nich sądzicie, oraz jeśli uważasz, że jakiś słuchawek tutaj brakuje albo po prostu Ty używasz innych to podziel się tym w komentarzu.

Pamiętaj o odwiedzaniu działu ranking słuchawek bezprzewodowych, który obfituje w dużą ilość ciekawych modeli.

blog comments powered by Disqus
Bezprzewodowa słuchawka dokanałowa do 300 zł | Ranking TOP 5