PODPOWIEDZI:

Folia Prywatyzująca 3M iPhone

Folie prywatyzujące stają się coraz bardziej powszechne. Dzisiaj sprawdzimy folię od firmy 3M na smartfonie iPhone. Ograniczy widoczność ekranu innym, a my bez problemów będziemy wszystko widzieć. Same iPhony mają dość dobre wyświetlacze z szerokim kątem. Jednak nie zawsze chcemy korzystać z tej funkcjonalności, w szczególności jak logujemy się na jakieś konto internetowe. Z pomocą przychodzą folie zaciemniające ekran.

Filtr prywatyzujący 3M

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Prosta instalacja
  • Nadal możemy korzystać z ekranu dotykowego
  • Poczucie bezpieczeństwa
  • Naprawdę działa
WADY
  • Przyciemnia ekran

Opakowanie jest bardzo małe i wykonane z kartonu. Jest tutaj bardzo dużo napisów w języku angielskim, ale nie mogło zabraknąć polskiej naklejki. To instrukcja obsługi prawidłowego nałożenia folii na ekran. W środku znajdziemy samą folię prywatyzującą i ściereczkę z logiem 3M. Folia pokryta jest z jednej strony klejem. Ściereczka pomoże nam przeczyścić ekran, jak i usunąć powstałe bąbelki podczas nakładania samej foili prywatyzującej. Instalacja jest niezwykle prosta, jednak należy to zrobić szybko i precyzyjnie.

Folia Prywatyzująca 3M fot1

Folia Prywatyzująca 3M fot2

Sama folia prywatyzująca nie wpływa na użytkowanie telefonu. Bez problemów możemy korzystać z iPhona. Nadal jest możliwe pisanie smsów, czytanie książek, przeglądanie Internetu, czy granie w gry. Nasze gesty palców są w bardzo dobry sposób interpretowane. Obawiałem się, że po instalacji folii spadnie skuteczność ekranu dotykowego. Jest ona także przyjemna w dotyku.

Folia Prywatyzująca 3M fot3

Folia Prywatyzująca 3M fot4

Sprawdza się jeżeli chodzi o zaczernianie ekranu przed innymi osobami. Tylko my widzimy prawidłowo ekran, a osoby siedzące obok już nie. Często jak korzystamy z publicznych środków lokomocji spora część ludzi patrzy co robimy na ekranie telefonu. W taki sposób możemy im to uniemożliwić. Folia jest także użyteczna jeżeli chcemy wpisać jakieś poufne dane. Inne osoby nie zobaczą naszego hasła, pinu czy innego tekstu, który wpisujemy w telefon. Zabezpieczy to nasze dane, czy dostęp do konta internetowego banku.

Folia Prywatyzująca 3M fot5

Jeżeli chodzi o wady to folia sama w sobie jest ciemna. Przy bardzo niskiej jasności ekranu musimy zwiększyć jasność, aby coś zobaczyć na ekranie. Powoduje to większe zużycie baterii i być może nie każdy chce się na to zgodzić.

Folia Prywatyzująca 3M fot6

Reasumując folia prywatyzująca 3M znakomicie sprawdza się na iPhonach. Ukrywa przed innymi to co robimy aktualnie na telefonie. Folia nie ma żadnego wypływu na ekran dotykowy i jest miła w dotyku. Sama instalacja jest niezwykle prosta, ale musimy to zrobić dość szybko i pewnie. Jeżeli chodzi o wady to niestety musimy zwiększyć jasność ekranu. Folię polecam wszystkim tym, którzy chcą się czuć bezpiecznie logując się, lub nie zdradzać przypadkowym gapiom co robimy na telefonie.

blog comments powered by Disqus
Folia Prywatyzująca 3M iPhone