PODPOWIEDZI:

Masz Słuchawki? Przyda Ci Się Stojak! Mamy Coś Dla Ciebie

Większość z nas jest posiadaczami słuchawek komputerowych lub stereo. Jednak co z nimi zrobić, kiedy kończymy korzystanie z nich? Można po prostu gdzieś odłożyć, ale jeśli chcecie przechowywać je elegancko i przy okazji ozdobić nieco swój pokój przyda Wam się stojak na słuchawki. Jednym z takich modeli jest Tt eSPORTS by Thermaltake Hyperion.

Thermaltake eSports Hyperion

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Dobra cena
  • Solidne wykonanie
  • Design w stylu Tt eSPORTS
WADY
  • Dla niektórych może być zbyt kolorowy

Stojak Tt eSPORTS by Thermaltake nie jest drogi, kosztuje ok.60 zł i jest to wydatek jednorazowy.

Tt eSPORTS by Thermaltake Hyperion

Otrzymujemy go w płaskim kartoniku i musimy samodzielnie zmontować.

Montaż jest bardzo prosty i zajmuje jedynie kilka minut.

Tt eSPORTS by Thermaltake Hyperion

Stojak Hyperion jest dość wysoki, ma ponad 26 centymetrów.

Szerokość podstawy to 165 mm, cała konstrukcja waży 375 gram, co sprawia że i bez słuchawek jest dość ciężka.

Podstawka od spodu posiada bardzo dobre gumki antypoślizgowe. Skutecznie zapobiegają one przemieszczaniu się stojaka ze słuchawkami.

Tt eSPORTS by Thermaltake Hyperion

Ma podstawce widnieje także logo smoka, charakterystyczne dla firmy Tt eSPORTS by Thermaltake. Plastik z którego wykonano podstawkę jest wysokiej jakości.

Tt eSPORTS by Thermaltake Hyperion

Czerwony, półprzezroczysty plastik ramienia wygląda dość fajnie, całość jest także dość sztywna, dzięki czemu słuchawki spoczywają bezpiecznie na wierzchołku ramienia.

Tt eSPORTS by Thermaltake Hyperion

Górna część ramienia, ta na której spoczywają słuchawki posiada gumowane miejsca, dzięki czemu pałąk słuchawek spoczywa miękko, przy okazji nie przesuwa się po stojaku. Rozstaw gumowych elementów jest na tyle duży, że nie powoduje on miejscowego ugniatania się wypełnienia pałąka.

Tt eSPORTS by Thermaltake Hyperion

Stojak do słuchawek moim zdaniem to gadżet bardzo przydatny.

Po pierwsze pozwoli przechować nasze słuchawki w odpowiedni sposób, odkładając je na biurko lub inną twardą powierzchnię ryzykujemy ich uszkodzenie, przypadkowe zalanie i zwiększamy ryzyko ubicia się wypełnienia nauszników. Na stojaku takie zagrożenia nie istnieją.

Istnieje także inny aspekt, stojak sam w sobie będący ozdobą pozwala także wyeksponować nasze słuchawki. Dzięki temu każda osoba odwiedzająca nasz dom na pewno zwróci uwagę na słuchawki i stojak.

Osobiście używam stojaka Tt eSPORTS by Thermaltake Hyperion i jestem z niego bardzo zadowolony, dlatego mogę też go Wam polecić.

blog comments powered by Disqus
Masz Słuchawki? Przyda Ci Się Stojak! Mamy Coś Dla Ciebie