PODPOWIEDZI:

Piekarnik AMICA Integra EBI81074C

Piekarnik elektryczny AMICA Integra EBI81074C pochodzi z najnowszej linii produktów Amica – kolekcji Integra. Charakteryzuje się ona oryginalnym wyglądem oraz zaawansowanymi funkcjonalnościami. Urządzenie jest szerokości 60 cm i pojemności 53 litrów. Piekarnik jest dostosowany do zabudowy słupkowej.

AMICA Integra EBI81074C

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • niskie zużycie energii
  • możliwość zabudowy słupkowej
  • duża funkcjonalność
WADY
  • wysoka cena

Cechy wyróżniające piekarnik AMICA Integra EBI81074C

I-COK TIMER INTUICYJNY WYŚWIETLACZ

To multifunkcyjny system zarządzania, z którym obsługa piekarnika oraz przyrządzanie potraw stanie się prawdziwą przyjemnością. Innowacyjny, duży wyświetlacz będzie ozdobą Twojej kuchni.

Piekarnik AMICA Integra EBI81074C

I-COL FRONT CHŁODNY FRONT PIEKARNIKA

Podczas użytkowania piekarnika o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny dba system chłodzący front, który pozwala obniżyć temperaturę tak, że szyba drzwi piekarnika nigdy nie jest gorąca.

I-TOUCH FREE POWIERZCHNIA BEZ ŚLADÓW PALCÓW

Koniec ze śladami palców, bo dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki na powierzchni piekarnika Twoja kuchnia będzie zawsze lśnić czystością.

SYSTEM AQUALYTIC – ŁATWE CZYSZCZENIE PIEKARNIKA

Dzięki systemowi Aqualytic i supergładkiej strukturze emalii AquaRealEase® czyszczenie komory piekarnika stanie się... czystą przyjemnością. Wystarczy, że na dno wlejesz 0,5 l wody i włączysz funkcję „czyszczenie”, a na koniec przetrzesz wnętrze miękką szmatką. Piekarnik znowu będzie wyglądał jak nowy.

Piekarnik AMICA Integra EBI81074C

PROWADNICE TELESKOPOWE Z PEŁNYM

Dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa piekarniki w prowadnice z pełnym wysuwem. Aby wyciągnąć będzie sięgać w głąb rozgrzanej komory.

TERMOSONDA – KONTROLA TEMPERATURY

Umożliwia kontrolę temperatury dużych porcji pieczeni. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że pyszne danie jest dobrze wypieczone.

BLACHA PROCOK I SZYBKI NAGRZEW

Krótszy o 20% czas nagrzewania piekarnika do temperatury 150°C pozwoli Ci zaoszczędzić czas, a specjalna heksagonalna struktura blachy Procook, w kształcie plastrów miodu, umożliwi przygotowanie zdrowych posiłków, bo dzięki niej potrawy nie przywierają

ERGONOMICZNE KSZTAŁTY

Wygodny uchwyt o funkcjonalnym kształcie, duży, czytelny wyświetlacz oraz chowane pokrętła, utrzymane w nowoczesnej stylistyce, zapewnią Ci komfortowe użytkowanie piekarnika.

POD ŚWIETLANE PIKTOGRAMY NA POKRĘTLE

Na wysuwanych pokrętłach znajdują się czytelne, podświetlane piktogramy, które ułatwią Ci obsługę piekarnika i sygnalizują, że jest włączony.


blog comments powered by Disqus
Piekarnik AMICA Integra EBI81074C