PODPOWIEDZI:

Sony Smartwatch 2 [Prezentacja]

Sony zaprezentowało swój pierwszy SmartWatch w zeszłym roku i w wyniku wzrostu zainteresowania tego typu urządzeniami, pokusili sie na nowy model: Sony SmartWatch 2.

Sony SmartWatch 2

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Odporność na wodę i kurz
  • System Android
  • Metalowy pasek w zestawie
WADY
  • Bateria
  • Cena
  • Mały ekran

Wyposażony w 1,6" ekran o rozdz. 220 x 176 pikseli i komunikację Bluetooth z smartfonami z Androidem, SmartWatch 2 posiada obsługę wiadomości, serwisów społecznościowych, kalendarza i umożliwia odtwarzanie muzyki zapisanej w urządzeniu.

Sony Smartwatch 2 fot1

Współpracując z zestawem słuchawkowym Bluetooth, umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń. Można go nawet użyć do zdalnego sterowania aparatem, dając Ci możliwość znalezienia się na własnych zdjęciach.

Sony Smartwatch 2 fot2

Sony SmartWatch 2 posiada specjalne aplikacje dostępne w serwisie Google Play, co jednak najważniejsze - będzie działać z urządzeniami innych firm niż Sony, aczkolwiek nie koniecznie w 100% jego możliwości.

Sony Smartwatch 2 fot4

SmartWatch 2 jest odporny na kurz i wodę, według standardów IP57, nie można się jednak z nim kapać. Ekran natomiast ma być na tyle jasny, by być widocznym w świetle dziennym.

SmartWatch 2 jest kompatybilny z obsługą NFC i ładowany poprzez port microUSB. Zdaniem Sony, że w normalnych warunkach użytkowania, wytrzyma 3-4 dni (maksimum 7) na jednym ładowaniu.

Sony Smartwatch 2 fot5

Sony Smartwatch 2 fot3

Niestety nie posiada ładowania bezprzewodowego, co jednak zwiększyło by jego wymiary i masę. SmartWatch 2 mierzy 42 x 41 x 9 mm i waży 123 gramów, włącznie z metalowym paskiem, dołączonym w zestawie.

Jeżeli urządzenie przypadło Ci do gustu, to już za pewne o nim słyszałeś. Sony twierdzi, że SmartWatch 2 dostępny będzie od września i choć nie podano ceny zegarka, wartość obecnego modelu nie przekracza 80 €, zakładamy więc, że nowy model dostępny będzie w podobnej cenie. [Niestety, realna cena wynosi około 140 €.]

Sony Smartwatch 2 fot6

blog comments powered by Disqus
Sony Smartwatch 2 [Prezentacja]