PODPOWIEDZI:

Jak Wyłączyć Szpiegowanie WINDOWS 10?

Jak Wyłączyć Szpiegowanie WINDOWS 10?

Jeżeli obawiacie się szpiegowania Waszego PeCeta i prywatnych danych, to koniecznie zajrzyjcie do tego artykułu! Dotyczy Windowsa 10.

Jak wyłączyć szpiegowanie WINDOWS 10?

W ostatnim filmie dotyczącym Windows 10, dowiedzieliście się, iż system ten jest darmowy, ponieważ wykorzystuje udostępnione przez Was dane. Niestety z panelu systemowego nie jesteśmy w stanie wyłączyć wszystkich opcji. Otwierając zakładkę prywatność, możemy wyłączyć udostępnianie informacji aplikacjom, lokalizację, mikrofon, ograniczyć dostęp opcji do wybranych aplikacji etc.

CZEGO NIE MOŻEMY ZROBIĆ?

Nie możemy wyłączyć mikrofonu dla oprogramowania systemowego np: CORTANY, lub wyłączyć wysyłania danych Microsoftowi. Windows udostępnia podstawowe informacje.

>>> Sprawdź najnowsze rankingi notebooków!

JAK OBEJŚĆ ZABEZPIECZENIA WINDOWSA?

Z pomocą przychodzi nam zewnętrzne oprogramowanie O and O Shut up 10, co w wolnym tłumaczeniu oznacza, zamknij się 10. Oprogramowanie dzieli opcje systemowe na kilka rodzajów.

  • OCHRONA
  • WINDOWS DEFENDER I MICROSOFT SPYNET
  • PRYWATNOŚĆ
  • SYNCHRONIZACJA OPCJI WINDOWSA
  • CORTANA
  • ZACHOWANIE UŻYTKOWNIKA
  • AKTUALIZACJE WINDOWSA

JAK POSŁUGIWAĆ SIĘ PROGRAMEM?

Czerwone przełączniki oznaczają, iż dana opcja jest wyłączona. Zielony ptaszek oznacza, że powinieneś skorzystać z przedstawionej opcji, żółte trójkąty oznaczają, że są to przydatne funkcje, lecz powodują również problemy z bezpieczeństwem. Czerwony wykrzyknik oznacza, że rekomendowane jest wyłączenie przedstawionej opcji. Aby zaimplementować wybraną funkcję, trzeba chwilę odczekać.

O and O Shut up 10

blog comments powered by Disqus
Jak Wyłączyć Szpiegowanie WINDOWS 10?