Jak wyłączyć szpiegowanie WINDOWS 10?

Jak wyłączyć szpiegowanie WINDOWS 10?

Jeżeli obawiacie się szpiegowania Waszego PeCeta i prywatnych danych, to koniecznie zajrzyjcie do tego artykułu! Dotyczy Windowsa 10.

Jak wyłączyć szpiegowanie WINDOWS 10?

W ostatnim filmie dotyczącym Windows 10, dowiedzieliście się, iż system ten jest darmowy, ponieważ wykorzystuje udostępnione przez Was dane. Niestety z panelu systemowego nie jesteśmy w stanie wyłączyć wszystkich opcji. Otwierając zakładkę prywatność, możemy wyłączyć udostępnianie informacji aplikacjom, lokalizację, mikrofon, ograniczyć dostęp opcji do wybranych aplikacji etc.


Myszki w Promocji

CZEGO NIE MOŻEMY ZROBIĆ?

Nie możemy wyłączyć mikrofonu dla oprogramowania systemowego np: CORTANY, lub wyłączyć wysyłania danych Microsoftowi. Windows udostępnia podstawowe informacje.

Sprawdź rankingi notebooków!

JAK OBEJŚĆ ZABEZPIECZENIA WINDOWSA?

Z pomocą przychodzi nam zewnętrzne oprogramowanie O and O Shut up 10, co w wolnym tłumaczeniu oznacza, zamknij się 10. Oprogramowanie dzieli opcje systemowe na kilka rodzajów.

  • OCHRONA
  • WINDOWS DEFENDER I MICROSOFT SPYNET
  • PRYWATNOŚĆ
  • SYNCHRONIZACJA OPCJI WINDOWSA
  • CORTANA
  • ZACHOWANIE UŻYTKOWNIKA
  • AKTUALIZACJE WINDOWSA

JAK POSŁUGIWAĆ SIę PROGRAMEM?

Czerwone przełączniki oznaczają, iż dana opcja jest wyłączona. Zielony ptaszek oznacza, że powinieneś skorzystać z przedstawionej opcji, żółte trójkąty oznaczają, że są to przydatne funkcje, lecz powodują również problemy z bezpieczeństwem. Czerwony wykrzyknik oznacza, że rekomendowane jest wyłączenie przedstawionej opcji. Aby zaimplementować wybraną funkcję, trzeba chwilę odczekać.

O and O Shut up 10

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more