PODPOWIEDZI:

Ciekawe Gadżety do Szkoły!

Ciekawe Gadżety do Szkoły!

Zbliża się nowy rok szkolny a wraz z nim wyprawka. Specjalnie dla was przygotowaliśmy listę gadżetów, które zminimalizują rutynę szkolną oraz ułatwią te dziesięć miesięcy Waszego życia.

1. AVANTREE NINJA

Opaska Avantree Ninja na rękę do biegania, przyda się na WF-ie, gdy nie chcemy w plecaku zostawiać swoich cennych rzeczy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ostrożnych, ale i dla melomanów. Specjalny schowek na słuchawki pozwoli na regulację długości kabla. W etui zmieści się telefon, klucze, karty kredytowe, pieniądze i wiele innych podręcznych przedmiotów codziennego użytku.

Avantree Ninja

2. Długopis Xblitz DX1

Jeżeli jesteś leniwy i ręka już Ci odpada od długiego zapisywania notatek na wykładzie, lub na lekcji, to ten Xblitz DX1 okaże się zbawieniem. Jest to długopis z wbudowaną kamerką, która nagrywa wideo w rozdzielczości 1280x960. Zdjęcia wykonywane są w rozdzielczości 3264x2448p. Obraz rejestrowany jest z prędkością 30 klatek na sekundę, a wielkość plików to ok.38mb/minutę. Bateria wytrzyma około 2 godziny pracy.

Xblitz DX1

3. HOVERBOARD

Gdy jesteś studentem na większej uczelni np: UW, lub Politechnice, przejście z jednego końca budynku na drugi może być męczące i nużące. Hoverboard to idealne rozwiązanie dla zmęczonych nóg. Zwiększająca się popularność tego gadżetu powoduje szybki spadek ceny, więc dostępne są one w przystępnych cenach. 

Przy zakupie powinniście zwrócić uwagę na maksymalną prędkość, wielkość kół(by móc np: podjechać pod krawężnik, lub nie przewrócić się przy dziurze. Wiadomo jak to jest z Polskimi drogami) oraz czas pracy na jednak baterii.

hoverboard

4. SMARTWATCH

Możliwości dzisiejszych smartfonów świadom jest już prawie każdy nauczyciel. Nie każdy jednak wie, jak działają smartwatche, więc można ten aspekt wykorzystać. Na smartwatchu jesteś w stanie wyświetlić notatki ze ściągami. Wysokie ceny to mit. Już za 150 zł lub mniej jesteś w stanie zakupić dobry smartwach z podstawowymi funkcjami jak np: dzwonienie, liczenie kroków, obsługiwanie galerii, internetu oraz notatek.

smartwatch manta

Rankingi czołowych tabletów!

5. TABLET 2W1

Dobre rozwiązanie dla osób, które mają niski budżet, szukają czegoś mobilnego, co zmieści się do plecaka, praktycznego na którym będą mogli pracować jak i wykonywać podstawowe czynności jak serfowanie po internecie. Jeżeli jesteś studentem i potrzebujesz tabletu do szkoły jak i laptopa do pracy( np: do montażu, obróbki graficznej i wielu innych procesów, które obciążają kartę graficzną oraz procesor) to polecam LENOVO YOGA 3, który posiada również projektor. Idealny sprzęt do szkoły, pracy jak i do odpoczynku po ciężkim dniu. Dzięki wbudowanemu projektorowi będziesz w stanie wyświetlić prezentację na lekcji, lub film na ścianie w domu. Dla osób, które nie posiadają jednak aż tak dużego budżetu, a klawiatura to jedynie ułatwienie, pozwalające na szybkie zapisywanie notatek, to polecam LENOVO MII.

Lenovo Yoga Tablet 3

Zobacz najnowsze Gadżety do szkoły dla ucznia lub studenta #BackToSchool 2018 ►

Gadżety dla uczniu lub studenta
 

blog comments powered by Disqus
Ciekawe Gadżety do Szkoły!