PODPOWIEDZI:

5 Dowodów na to, że Smart TV to Więcej Niż Telewizor #iwieszjak

5 Dowodów na to, że Smart TV to Więcej Niż Telewizor #iwieszjak

Jeśli cały czas uważasz, że telewizor służy tylko do oglądania telewizji to jesteś w błędzie. Oto 5 dowodów na to, że Smart TV to dużo więcej niż telewizor.

Telewizor nie jest już tylko po to, żeby oglądać tradycyjną telewizję. To naszpikowane nowymi technologiami centrum rozrywki, dzięki któremu oglądasz co chcesz i kiedy chcesz, w wysokiej jakości obrazu.

1. Rozrywka

Samsung Smart TV to przede wszystkim wolność wyboru treści, które można oglądać kiedy się chce. Wszelkich treści. Od YouTube po serwisy VoD z Player, Netflix, HBO GO i FilmBox Live na czele. Na ekranie UHD (4K) można oglądać co się chce, ale filmy stworzone przez twórców dbających o wysoką jakość produkcji na urządzeniach Samsunga wyglądają po prostu świetnie.

2. Gry

Jeśli jesteś graczem to wyobraź sobie jak Twoje ulubione produkcje będą wyglądały na dużym ekranie Smart TV Samsung SUHD. Wyobraź sobie wyścigowe emocje „Asphalt 8: Airborne” albo mroczny klimat Gotham w „Batman Arkham Origins”. To naprawdę wciągająca rozrywka.

3. Muzyka

Smart TV to też aplikacje muzyczne. Oczywiście, możesz rozkręcić imprezę puszczając muzykę z YouTube’a, ale to nie koniec opcji. Na Samsung Smart TV są dostępne też aplikacje takie jak Deezer – jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych – czy polska aplikacja Tuba.fm.

4. Tryb Sport i Goal+

Znajdzie się też coś dla fanów sportu. Wszystkie modele telewizorów Samsung SUHD ze Smart TV mają specjalny tryb sportowy. Dzięki niemu obraz staje się dodatkowo jeszcze bardziej wyrazisty, kolory intensywniejsze, a dźwięk bardziej przestrzenny, aby możliwie najlepiej oddać atmosferę sportowej rywalizacji. A jeśli jesteś fanem piłki nożnej to możesz oglądać mecze jak nigdy dotąd.

CENY Telewizorów SAMSUNG SUHD


Uruchom aplikację Goal+, a na ekranie pojawią się najciekawsze statystyki nałożone na obraz oglądanego spotkania. Aby zyskać jeszcze więcej możliwości, połącz aplikację ze swoim urządzeniem mobilnym Samsung Galaxy.

samsung suhd

5. Połącz smartfon z telewizorem

Dzięki aplikacji Smart View każdy smartfon z Androidem (od wersji 4.1) oraz iOS (od iOS7) staje się pilotem do telewizora SmartTV – możesz zmieniać kanały, zarządzać serwisami VoD czy wyświetlać zdjęcia i filmy z Twojego telefonu na dużym ekranie. Natomiast jeśli posiadasz flagowy smartfon Samsunga to koniecznie skorzystaj z funkcji Szybkiego Połączenia (Quick Connect). Za jej pomocą w łatwy sposób „zrzucisz” to, co oglądasz na telewizorze na ekran telefonu.

Chcesz wiedzieć więcej o możliwościach jakie dają najnowsze technologie w telewizorach Samsung SUHD? Oglądaj program #iwieszjak

blog comments powered by Disqus
5 Dowodów na to, że Smart TV to Więcej Niż Telewizor #iwieszjak