PODPOWIEDZI:

IFA 2016 - Nowe Propozycje Prosto Od Panasonic'a

IFA 2016 - Nowe Propozycje Prosto Od Panasonic'a

Firma Panasonic ogłosiła dziś na targach IFA w Berlinie kilka interesujących produktów. Pośród nich są zarówno drobne sprzęty AGD, jak i ciekawe produkty audio. Fani ostrego jak brzytwa obrazu też znajdą coś dla siebie

Produkty do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała

Firma Panasonic wprowadza na rynek europejski  skuteczne produkty do oczyszczania odmładzania skóry. Nowa szczoteczka pielęgnacyjna do oczyszczania twarzy 3 w 1 EH-XC10 zapewnia delikatne jej oczyszczanie oraz sprawia, że skóra staje się gładsza i jaśniejsza. Z kolei korektor wieku skóry 3 w 1 EH-XT20 można stosować ze wszystkimi kosmetykami do pielęgnacji twarzy w celu zwiększenia ich skuteczności poprzez nawilżanie, ujędrnianie i napinanie.

Kobietom szczególnie przypadnie do gustu steamer EH-SA31, który doskonale oczyszcza twarz za pomocą pary. Z kolei dla mężczyzn Panasonic przygotował pięcioostrzową golarkę ES-LV9N, wyposażoną w japońską technologię blade tech-sensor, umożliwiającą delikatne i dokładne golenie. Wypróbować będzie można również trymery do brody i wąsów ER-GB80, posiadające 40 ustawień długości golenia.

Nie zabrakło też produktów do higieny jamy ustnej. Ciekawą propozycją jest indykator EW1411 z możliwością ładowania, wyposażony w dyszę wodną, działającą w 4 trybach dla efektywnego czyszczenia i pielęgnacji dziąseł. 

Telewizory i odtwarzacze

Podczas targów zobaczyć będzie można też telewizor DX900 w 4K zgodne z HDR, który charakteryzuje się wysoką jakością obrazu dzięki technologii 4K Pro HDR i Art & Interior. 

Podczas targów prezentowany został też najwyższej klasy odtwarzacz Blu-ray – DMP-UB900 4K Ultra HD wraz z jego rosnącym ekosystemem, zapewniający najwyższą jakość obrazu i dźwięku w erze 4K HDR. 

Wraz z telewizorem DX900 4K obydwa te produkty reprezentują kompleksowy zestaw technologii nowej generacji, dzięki któremu użytkownicy mogą cieszyć się wysokiej jakości obrazem.

Sprzęt audio 

Bezprzewodowe audio robi coraz większą furorę. Panasonic poszedł tym tropem i po raz pierwszy na IFA wystawiona zostanie nowa seria sprzętu audio, idealnego na imprezy i do domowej rozrywki. W tym znajdą się słuchawki Panasonic Wing RP-BTS50 i RP-BTS30. Obydwa modele z łatwością można podłączyć przez Bluetooth do smartfona i cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem ALL Series WI-FI z funkcją AllPlay, która pozwala na odtwarzanie muzyki jednocześnie z kilku urządzeń w domu. Głośniki SC-ALL7CD w płaskiej obudowie, obok modelu SC-ALL05, pierwszego wodoodpornego produktu w tej serii z wbudowaną baterią, oferują zarówno wysoką jakość dźwięku i doskonałe wykonanie. 

Pokaże się też prawdziwa gratka dla melomanów. Będzie to wysokiej klasy gramofon SL-1200G, stworzony na 50-tą rocznicę powstania firmy Technics. 

Małe kuchenne AGD

Panasonic to jeden z liderów małego sprzętu AGD na polskim rynku. Firma udowodniła to na IFA, gdzie zaprezentowano wielofunkcyjną kuchenkę mikrofalową z grillem NN-DS596M, która łączy technologię inwerterową, zapewniającą kompleksową i równomierną obróbkę cieplną wszystkich składników, z technologią gotowania na parze, umożliwiając szybkie i łatwe przyrządzenie świeżego posiłku. 

Pojawi się także robot kuchenny MK-F800, który oferuje ciekawe funkcje, które ułatwią przygotowanie każdego posiłku. Jego uzupełnieniem jest wyciskarka do soków – MJ-L500, która łączy funkcjonalność z innowacyjną konstrukcją dla uzyskania optymalnych rezultatów. Ciekawą propozycją dla fanów zdrowego żywienia jest też szybkoobrotowy blender MX-ZX1800, który szybko zmieli i potnie nawet najtwardsze produkty, jednocześnie zachowując ich świeżość. 

blog comments powered by Disqus
IFA 2016 - Nowe Propozycje Prosto Od Panasonic'a