PODPOWIEDZI:

HTC Sense

HTC Sense

Firma HTC, znana z wprowadzenia na rynek interfejsu HTC Sense opartego na TouchFLO 3D , postanowiła rozszerzyć swoje możliwości. Miał on swój początek w telefonach pracujących zarówno na Androidzie, Legend i Desire, jak i Windows Mobile, czyli HD2 i HD Mini. HTC Sense umożliwia intuicyjną obsługę i bezpośredni dostęp do takich widgetów jak Twitter, Facebook, czy Flickr.

HTC nie zamierza jednak osiąść na laurach. Dla nowych modeli telefonów, Desire Z i Desire HD, wprowadza kolejne ulepszenia i zdecydowanie większe możliwości. Wszystko oparte będzie na osobistej współpracy z HTCSense.com. Oto kilka przykładów nowych rozwiązań rewolucyjnego interfejsu.

HTC Sense

Dzięki niemu, po zalogowaniu na stronę, można będzie odnaleźć swój telefon, który zadzwoni głośno nawet w wypadku wyciszonych dźwięków. Dodatkowo, przy pomocy gps'a, będzie można namierzyć zgubę i w wypadku, gdy telefon znajdzie się w niepowołanych rękach, zablokować go, wyświetlić wiadomość skierowaną do znalazcy, lub też wykasować wszystkie prywatne dane. HTCSense.com przechowa wszystkie nasze wiadomości, jest dodatkową pamięcią, która da nam przejrzysty dostęp do minionych konwersacji, a przy zmianie telefonu umożliwi dostęp do archiwum. Interfejs ten współpracuje z aplikacją Footprints, dostępną np. w HD Mini. Jednakże najważniejszą cechą nowelizacji, jest możliwość pobierania, zarządzania i wymieniania się aplikacjami, podobnie jak w iTunes firmy Apple.

blog comments powered by Disqus