LG K10 (2017) - Selfie Stick Killer? Sonda Uliczna

LG K10 (2017) - Selfie Stick Killer? Sonda Uliczna

Miałeś kiedyś problem z wykonaniem grupowego selfie albo uwiecznieniem siebie na tle jakiejś ciekawej budowli? Zapewne często korzystałeś w takich sytuacjach z selfie sticków. Czy LG K10 (2017) ze swoją szerokokątną kamerą może wyeliminować konieczność używania selfie sticka? Zapytaliśmy o to przechodniów!

Jak działa kamera selfie w LG K10

Kamerę w LG K10 (2017) możemy ustawić w tryb standardowy oraz szerokokątny. To właśnie ten drugi pozwala na większy zakres widzenia, aż do 120 stopni. W tym wypadku selfie stick może okazać się zbędny. Jak widzicie na przykładzie, różnica między tradycyjną kamerą, a tą szerokokątną jest kolosalna. Świetnia sprawdzi się to podczas imprez, eventów czy zwiedzania ciekawych miejsc


Telefony z Rabatem ►

Zwykły aparat - selfieSzerokokątne selfie z LG k10 2017

Czy aparaty szerokokątne to przyszłość?

Zdecydowanie tak! Jest to świetna funkcja dla osób, które często korzystają z przedniej kamery. Dobrze by było, jeśli obiektyw szerokokątny był tylko opcją, a obok niego znajdował się drugi, co polepszyło by jakość zdjęć. Pamiętajmy także o tym, że zdjęcia szerokokątne są nieco zniekształcone względem rzeczywistości (lekki efekt rybiego oka).

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more