PODPOWIEDZI:
Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Skonfiguruj Zestaw Komputerowy do 2000zł i Wygraj Go! #PCChallenge KONKURS

Skonfiguruj Zestaw Komputerowy do 2000zł i Wygraj Go! #PCChallenge KONKURS

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji PC Challenge. Jest to akcja dedykowana dla osób znających się na sprzęcie komputerowym. W konkursie PC Challenge możesz skonfigurować i WYGRAĆ swój przyszły Zestaw Komputerowy do 2000zł. Zobacz szczegóły akcji.

Wyniki Konkursu 

Zobacz Wyniki Konkursu >>
Zobacz wyniki Konkursu >>

Zasady i Nagrody 2. edycji Konkursu PCChallenge

Mamy ogromną przyjemność ogłosić drugą edycję PC Challenge. Jest to akcja, w której masz możliwość wykazania się znajomością sprzętu komputerowego oraz wygrania gamingowego Zestawu PC o wartości 2000zł. Jak to zrobić... Wystarczy skonfigurować jednostkę komputerową dla gracza we wskazanej cenie z produktów znajdujących się w ofercie sklepu Komputronik.pl.

Komputronik.pl

Nagrody #PCChallenge

Nagroda Główna

Uczestnik PC Challenge, którego propozycja Zestawu Komputerowego, będzie najlepsza otrzyma komputer złożony na bazie zwycięskiej konfiguracji.

Twój złożony Zestaw PC - Nagroda PC Challenge

W finale znajdzie się pięć Waszych propozycji Zestawów Komputerowych, spośród których Jury wyłoni Zwycięzcę. Pozostali finaliści również zostaną nagrodzeni!

Nagroda za V miejsce

Podkładka pod myszkę Roccat Taito Control Mid-Size

Nagroda PC Challenge za V miejsce - Podkładka pod myszkę Roccat Tito

Nagroda za IV miejsce

Słuchawki Natec Genesis H59

Nagroda PC Challenge za IV miejsce - Słuchawki Natec Genesis H59 

Nagroda za III miejsce

Klawiatura mechaniczna Hykker X Range

Nagroda PC Challenge za III miejsce Klawiatura Mechaniczna Hykker X Range

Nagroda za II miejsce

Klawiatura mechaniczna Hykker X Range

Nagroda PC Challenge za III miejsce Klawiatura Mechaniczna Hykker X Range

Zasady Konkursu #PCChallenge - 2 000 zł Gaming

1. Zadaniem konkursowym Uczestnika jest zaproponowanie optymalnego, wirtualnego Zestawu Komputerowego do gier w łącznej cenie do 2000zł brutto +/- 100zł (według cen produktów ze sklepu Komputronik.pl na dzień 18.05.2017) według wzoru: 

 • Procesornazwa procesora i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Płyta Głównanazwa płyty głównej i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Karta Graficzna nazwa karty graficznej i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Pamięć RAM nazwa pamięci i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Dysknazwa dysku i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Zasilacznazwa zasilacza i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Obudowanazwa obudowy i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
   

2. Oprócz specyfikacji Zestawu Uczestnik Konkursu powinien podać swoją nazwę zaproponowanego Zestawu. Długość nazwy nie powinna przekraczać 40 znaków (bez spacji).

3. Propozycja Zestawu Komputerowego wraz z nazwą Zestawu powinny być umieszczone w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku (link do postu >>) lub pod filmikiem konkursowym na YouTube (link do filmiku >>).

4. Opis nie może zawierać treści wulgarnych, powszechnie uznawanych za niestosowne i obraźliwe. 

5. Jeden Uczestnik może przesłać maksymalnie trzy Zgłoszenia w Konkursie. 

6. Nie będą brane pod uwagę posty edytowane.

7. 17 maja 2017 o godzinie 19:00 podczas transmisji „na żywo” (na naszym Facebookowym fanapage oraz na kanale YouTube) wybierzemy pięć najpopularniejszych Zestawów, które będą walczyć o "Dziką Kartę", czyli wejście do finału. Do 18 maja 2017 do godz. 19:00 będzie można oddawać głosy na Zestaw, który powinien znaleźć się w finałowej piątce.

8. 18 maja 2017 o godzinie 19:00 podczas transmisji „na żywo” (na naszym Facebookowym fanapage oraz na kanale YouTube) Jury wybierze cztery najbardziej optymalne propozycje Zestawów Komputerowych. Wśród pięciu finałowych Zestawów (czterech najbardziej optymalnych + zestaw z "dziką kartą") Organizator wybierze jeden zwycięski Zestaw Komputerowy oraz ustali kolejność i przypisze nagrody pozostałym czterem, finałowym komentarzom. 

Zgłoszenia propozycji Zestawów Komputerowych będziemy przyjmować do 17 maja 2017 do godziny 23:59.

Przy wyłanianiu zwycięskiego Zestawu, brane będą pod uwagę:


9. W przypadku, gdy w komentarzach pojawią się identyczne propozycje Zestawów Komputerowych, zwycięzca będzie wybierany przez Organizatora na podstawie najbardziej ciekawej i oryginalnej nazwy Zestawu.

10. Organizator wyłoni zwycięzcę 18.05.2017. r. i umieści taką informację na fanpage’u:  https://www.facebook.com/videotesty/

11. Zwycięzcy zobligowani są do przesłania danych osobowych w wiadomości prywatnej na portalu https://www.facebook.com/videotesty/ do 7 dni od zakończenia konkursu. W przeciwnym razie prawa do nagrody nabywa organizator. 

12. Wymagane dane osobowe, umożliwiające wysłanie nagrody: imię i nazwisko, adres zamieszkania Uczestnika, numer telefonu. 

13. Wydanie nagrody nastąpi zgodnie z przepisami podatkowymi. 
Nagrodami w Konkursie są: 

 • I miejsce – zaproponowany przez Zwycięzcę Zestaw Komputerowy (złożony), 
 • V miejsce - Nagrodę zaprezentujemy w momencie, gdy w PC Challenge zostanie zgłoszonych 100 propozycji Zestawu Komputerowego,
 • IV miejsce – Nagrodę zaprezentujemy w momencie, gdy w PC Challenge zostanie zgłoszonych 200 propozycji Zestawu Komputerowego,
 • III miejsce – Nagrodę zaprezentujemy w momencie, gdy w PC Challenge zostanie zgłoszonych 400 propozycji Zestawu Komputerowego,
 • II miejsce – Nagrodę zaprezentujemy w momencie, gdy w PC Challenge zostanie zgłoszonych 600 propozycji Zestawu Komputerowego,
   

Link do Regulaminu Konkursu PC Challenge - 2 000zł Gaming >>>

Harmonogram akcji #PCChallenge

 • 10.05.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - Rozpoczynający akcję PC Challenge "LIVE" podczas którego omówione zostaną zasady konkursu 
 • 17.05.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - wybierzemy pięć najpopularniejszych propozycji Zestawów, na które będzie można głosować. Zwycięski zestaw przechodzi do finału z tzw. "Dziką Kartą".  
 • 18.05.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - LIVE, podczas którego Jury wybierze cztery propozycje Zestawów Komputerowych (najbardziej optymalnych pod kątem gier) + doda do puli finałowej Zestaw z "Dziką Kartą". Następnie Jury wskaże Zwycięzcę Konkursu spośród pięciu propozycji.
 • 25.05.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - LIVE, podczas którego będziemy składać zwycięski Zestaw Komputerowy. Uwaga będzie ogłoszony drugi Konkurs - na wydajność Komputera za 2000zł !!! Szczegóły podczas LIVE.
 • 29.05.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - LIVE, podczas którego będziemy testować wydajność Zestawu Komputerowego w grach i nie tylko. W trakcie transmisji rozstrzygniemy Konkurs z 25.05.2017.
 • 31.05.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - opublikujemy podsumowanie całej akcji PC Challenge w postaci filmiku, w którym będziemy składać i testować wydajność Zestawu Komputerowego dla gracza do 2000zł.

Życzymy Wam powodzenia!!!
Redakcja portalu VideoTesty.pl

Bądź na bieżąco i wejdź na nasz profil na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał na YouTube albo dołącz nas do swojego kręgu na Google Plus

Polub nas na FacebookuSubskrybuj nasz kanał na YoutubeDołącz do naszego kręgu na Google Plus
blog comments powered by Disqus
Skonfiguruj Zestaw Komputerowy do 2000zł i Wygraj Go! #PCChallenge KONKURS