PODPOWIEDZI:

Złóż Komputer MSI do 3000zł i Wygraj Go! 4. Edycja #PCChallenge

Złóż Komputer MSI do 3000zł i Wygraj Go! 4. Edycja #PCChallenge

Znacie się na składaniu zestawów komputerowych i chcecie wygrać wartościowe nagrody? Jeśli tak, to trafiliście w świetne miejsce! Ruszamy bowiem z czwartą edycją PCChallenge, w której do wygrania jest komputer... aż za 3000 zł! Szczegóły konkursu w poniższym artykule.

Zasady i Nagrody 4. edycji Konkursu PCChallenge

Rozpoczynamy czwartą edycję PCChallenge. Jest to konkurs, w którym uczestnicy najpierw tworzą optymalny "wirtualny" zestaw komputerowy o wartości 3000 zł, a następnie biorą udział w szansie na jego wygraną. Jak to zrobić... Wystarczy skonfigurować jednostkę komputerową dla gracza we wskazanej cenie z produktów znajdujących się w ofercie sklepu Komputronik.pl. Tym razem poziom trudności idzie jednak trochę w górę, gdyż płyta główna i karta graficzna muszą być firmy MSI.

Komputronik.pl

MSI

Nagrody #PCChallenge

Nagroda Główna

Nagrodą główną jest oczywiście zestaw komputerowy, który przez naszą redakcję zostanie uznany za najbardziej optymalny. Jest więc okazja, by złożyć dla siebie PC i... go wygrać!

UWAGA!!
Zestaw będzie nagrodą w momencie, gdy w PC Challenge zostanie zgłoszonych minimum 1000 propozycji Zestawów Komputerowych. Patrząc na poprzednie edycje, raczej nie będzie to trudne, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście udostępniali informacje o PCChallenge swoim znajomym.

Twój złożony Zestaw PC - Nagroda PC Challenge

W finale znajdzie się pięć Waszych propozycji Zestawów Komputerowych w cenie do 3000zł, spośród których Jury wyłoni Zwycięzcę. Pozostali finaliści również zostaną nagrodzeni!

Nagroda za V miejsce

Nagrodą za piąte miejsce jest nietuzinkowa gra Superhot. Z jednej strony prosta strzelanina FPP, a z drugiej wymagająca strategii rozgrywka, w której czas płynie tylko wtedy, gdy się poruszamy.

superhot

UPOMINKI OD MSI - Dzięki uprzejmości firmy MSI, do czwartego, trzeciego i drugiego miejsca dodajemy zestawy gadżetów. W skład każdego zestawu wchodzi plecak, duża maskotka Smoczysław i mniejsza maskotka Smoczysław.

plecak msi

Większy smoczysław

mniejszy smoczysław

Nagroda za IV miejsce

Czwarte miejsce otrzyma od nas bardzo widowiskową grę FPS, a konkretniej Battlefield 4. Myślę, że tytuł ten jest na tyle znany, że nie trzeba zbyt dużo o nim pisać. Zabawa na długie godziny.

Battlefield 4

Nagroda za III miejsce

Zestaw, który znajdzie się na trzecim miejscu, zostanie nagrodzony widowiskową grą FPS Borderlands 2 GOTY.

Borderlands 2 GOTY

Nagroda za II miejsce

Na drugiej pozycji absolutny klasyk. Counter-Strike: Global Offensive to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Nie ma tu wodotrysków czy niesamowitych efektów graficznych, ale za to proste zasady rozgrywki, które przekonały już setki tysięcy graczy z całego świata.

Counter-Strike: Global Offensive

Zasady Konkursu #PCChallenge - 3000 zł Gaming

1. Zadaniem konkursowym Uczestnika jest zaproponowanie optymalnego, wirtualnego Zestawu Komputerowego do gier w łącznej cenie do 3000 zł brutto +/- 100zł, na bazie Karty Graficznej i Płyty Głównej firmy MSI (według cen produktów ze sklepu Komputronik.pl na dzień 07.08.2017) według wzoru:

 • Procesor – nazwa procesora i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Płyta Główna firmy MSI – nazwa płyty głównej i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Karta Graficzna firmy MSI – nazwa karty graficznej i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Pamięć RAM – nazwa pamięci i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Dysk – nazwa dysku i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Zasilacz – nazwa zasilacza i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Obudowa – nazwa obudowy i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
   

2. Oprócz specyfikacji Zestawu Uczestnik Konkursu powinien podać swoją nazwę zaproponowanego Zestawu. Długość nazwy nie powinna przekraczać 40 znaków (bez spacji).

3. Propozycja Zestawu Komputerowego wraz z nazwą Zestawu powinny być umieszczone w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku (link do postu >>) lub pod filmikiem konkursowym na YouTube (link do filmiku >>).

4. Opis nie może zawierać treści wulgarnych, powszechnie uznawanych za niestosowne i obraźliwe.

5. Jeden Uczestnik może przesłać maksymalnie trzy Zgłoszenia w Konkursie.

6. Nie będą brane pod uwagę posty edytowane.

7. 1 sierpnia 2017 o godzinie 19:00 podczas transmisji „na żywo” (na naszym Facebookowym fanpage oraz na kanale YouTube) wybierzemy pięć najpopularniejszych Zestawów, które będą walczyć o "Dziką Kartę", czyli wejście do finału. Do 6 sierpnia 2017 do godz. 23:59 będzie można oddawać głosy na Zestaw, który powinien znaleźć się w finałowej piątce.

Zgłoszenia propozycji Zestawów Komputerowych będziemy przyjmować do 6 sierpnia 2017 do godziny 23:59.

8. 7 sierpnia 2017 o godzinie 19:00 podczas transmisji „na żywo” (na naszym Facebookowym fanpage oraz na kanale YouTube) Jury wybierze cztery najbardziej optymalne propozycje Zestawów Komputerowych. Wśród pięciu finałowych Zestawów (czterech najbardziej optymalnych + zestaw z "dziką kartą") Organizator wybierze jeden zwycięski Zestaw Komputerowy oraz ustali kolejność i przypisze nagrody pozostałym czterem, finałowym komentarzom.

Przy wyłanianiu zwycięskiego Zestawu, brane będą pod uwagę:

 • jego wydajność w grach (m.in. grze Wiedźmin 3)
 • cena Zestawu (czy mieści się w kwocie 3000 zł brutto +/- 100zł) oraz czy spełnione są warunki Organizatora:

polubienie przez Uczestnika fanpage VideoTesty https://www.facebook.com/videotesty/

czy Uczestnik subskrybuje kanał VideoTesty na YouTube https://www.youtube.com/user/videotesty


9. W przypadku, gdy w komentarzach pojawią się identyczne propozycje Zestawów Komputerowych, zwycięzca będzie wybierany przez Organizatora na podstawie najbardziej ciekawej i oryginalnej nazwy Zestawu.

10. Organizator wyłoni zwycięzcę 07.08.2017. r. i umieści taką informację na fanpage’u:  https://www.facebook.com/videotesty/

11. Zwycięzcy zobligowani są do przesłania danych osobowych w wiadomości prywatnej na portalu https://www.facebook.com/videotesty/ do 7 dni od zakończenia konkursu. W przeciwnym razie prawa do nagrody nabywa organizator.

12. Wymagane dane osobowe, umożliwiające wysłanie nagrody: imię i nazwisko, adres zamieszkania Uczestnika, numer telefonu, adres email.

13. Wydanie nagrody nastąpi zgodnie z przepisami podatkowymi.
Nagrodami w Konkursie są:

 • I miejsce – zaproponowany przez Zwycięzcę Zestaw Komputerowy (złożony). Zestaw będzie nagrodą w momencie, gdy w PC Challenge zostanie zgłoszonych 1000 propozycji Zestawów Komputerowych,
 • V miejsce - Nagrodę zaprezentujemy w momencie, gdy w PC Challenge zostanie zgłoszonych 100 propozycji Zestawu Komputerowego,
 • IV miejsce – Nagrodę zaprezentujemy w momencie, gdy w PC Challenge zostanie zgłoszonych 200 propozycji Zestawu Komputerowego,
 • III miejsce – Nagrodę zaprezentujemy w momencie, gdy w PC Challenge zostanie zgłoszonych 400 propozycji Zestawu Komputerowego,
 • II miejsce – Nagrodę zaprezentujemy w momencie, gdy w PC Challenge zostanie zgłoszonych 600 propozycji Zestawu Komputerowego.

Harmonogram 4. Edycji #PCChallenge

 • 17.07.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - Rozpoczynający akcję PC Challenge "LIVE" podczas którego omówione zostaną zasady konkursu "Zestaw Komputerowy MSI dla gracza do 3000zł".
 • 01.08.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - LIVE podczas którego wybierzemy pięć najpopularniejszych Zestawów, które będą walczyć o "Dziką Kartę", czyli wejście do finału.
 • 07.08.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - LIVE podczas którego wyłonimy zwycięzców Konkursu.
 • 16.08.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - LIVE podczas którego będziemy składać zwycięski Zestaw Komputerowy. Uwaga, będzie ogłoszony drugi Konkurs na wydajność Komputera!!! Szczegóły podczas LIVE.
 • 23.08.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - LIVE podczas którego będziemy testować wydajność Zestawu Komputerowego w grach i nie tylko. W trakcie transmisji rozstrzygniemy Konkurs z 23.06.2017.
 • 28.08.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - opublikujemy podsumowanie całej akcji PC Challenge w postaci filmiku, w którym będziemy składać i testować wydajność Zestawu Komputerowego MSI dla gracza do 3000zł.

Życzymy Wam powodzenia!!!
Redakcja portalu VideoTesty.pl

Bądź na bieżąco i wejdź na nasz profil na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał na YouTube albo dołącz nas do swojego kręgu na Google Plus.

blog comments powered by Disqus
Złóż Komputer MSI do 3000zł i Wygraj Go! 4. Edycja #PCChallenge