PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Motorola Powraca ze Swoją Nazwą! Polska Premiera Moto G5 i G5 Plus

Motorola Powraca ze Swoją Nazwą! Polska Premiera Moto G5 i G5 Plus

Podczas konferencji Lenovo, która odbyła się 27 kwietnia w Warszawie, oficjalnie przedstawiono informację, że powraca nazwa Motorola! Od teraz nowe modele smartfonów nie będą korzystać z nazwy: Lenovo "...", ale Motorola Moto" ..." Więcej na ten temat w tym artykule.

motorola moto g5 i g5 plus

Wśród nowinek, które były prezentowane, znalazła się piąta generacja Moto. Czym cechują się te smartfony? Model standardowy posiada technologię szybkiego ładowania. To oznacza, że w 15 minut naładujemy telefon do stanu, który starczy nam na 6 godzin użytkowania. Mówiąc już o jej wytrzymałości, to pojemność wynosi 3000 mAh. Wersja podstawowa ukazuje się na naszym rynku w dwóch wariantach: 16GB pamięci wewnętrznej i 2GB pamięci RAM, oraz 32GB pamięci wewnętrznej i 3GB pamięci RAM. Oprócz tego na pokładzie znajdziemy czterordzeniowego Snapdragona 430 oraz układ graficzny Adreno. Nasze dane chronione będą natomiast czytnikiem linii papilarnych. Czym różnią się model G5 i G5 Plus? Ekranem. W wersji standardowej jest to 5 cali, a rozszerzonej 5.2 cala.

moto g5 recenzja cena opinie

rebranding pełną parą

Oprócz wiadomości na temat zmiany nazwy, poznaliśmy szczegóły marketingowe. Od teraz Motorola trafia na światło dzienne jako produkt idealny dla młodych i aspirujących ludzi. Szybki, niezawodny, modny. Podano również dane statystyczne z których wynika, że większość ankietowanych, jeżeli miała by możliwość dopłacenia za szybszy i na dłużej wystarczający telefon( pod względem działania baterii) to wybrała by tą opcję. Marka Lenovo moto uważana jest również za 6 na świecie pod względem znajomości przez klienta, a nie uwzględniając rynku chińskiego, znajduje się na 4 miejscu.

motorola logo rebranding powrot lenovo


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

nowe moduły do lenovo moto z

Gdy inne marki takie jak np: LG, czy Google rezygnują z modułowych podzespołów, to Moto pozostaje przy swoich założeniach. Modułów od teraz będzie więcej, będą wydajniejsze oraz ciekawsze. Jak na razie możemy zakupić zewnętrzny aparat, głośnik JBL, lub projektor, co wydaje się być kuszącą ofertą. To nie koniec miłych wiadomości. Średnio na trzy miesiące będzie pojawiał się nowy moduł przy współpracy z zewnętrznymi firmami. Wśród nich EA, czy Spotify, co pokazuje  rozstrzał tematyczny i możliwości rozwoju produktu.

PS: Polską imprezę rozpoczęli Łowcy.B. Jednego B znaleźli na pewno ;)!

Premiera Moto G5

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Motorola Powraca ze Swoją Nazwą! Polska Premiera Moto G5 i G5 Plus