PODPOWIEDZI:

Złóż Komputer do 2500zł i Wygraj Go! 3. Edycja #PCChallenge

Złóż Komputer do 2500zł i Wygraj Go! 3. Edycja #PCChallenge

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji konkursu PC Challenge. Znasz się na komputerach, składałeś sam swój komputer... to jest Konkurs dla Ciebie. W konkursie PC Challenge konfigurujemy i WYGRYWAMY Zestaw Komputerowy o wartości 2500zł. Zobacz szczegóły akcji.

Zasady i Nagrody 3. edycji Konkursu PCChallenge

Startujemy z trzecią edycją akcji PC Challenge. Jest to konkurs, w którym uczestnicy najpierw tworzą optymalny "wirtualny" zestaw komputerowy o wartości 2500zł, a następnie biorą udział w szansie na jego wygraną. Jak to zrobić... Wystarczy skonfigurować jednostkę komputerową dla gracza we wskazanej cenie z produktów znajdujących się w ofercie sklepu Komputronik.pl.

Komputronik.pl

Nagrody #PCChallenge

Nagroda Główna

Uczestnik PC Challenge, którego propozycja Zestawu Komputerowego, będzie najlepsza otrzyma komputer złożony na bazie zwycięskiej konfiguracji. 

UWAGA!!
Zestaw będzie nagrodą w momencie, gdy w PC Challenge zostanie zgłoszonych minimum 1000 propozycji Zestawów Komputerowych.

Twój złożony Zestaw PC - Nagroda PC Challenge

W finale znajdzie się pięć Waszych propozycji Zestawów Komputerowych w cenie do 2500zł, spośród których Jury wyłoni Zwycięzcę. Pozostali finaliści również zostaną nagrodzeni!

Nagroda za V miejsce

Nagrodą za piąte miejsce jest nietuzinkowa gra Superhot. Z jednej strony prosta strzelanina FPP, a z drugiej wymagająca strategii rozgrywka, w której czas płynie tylko wtedy, gdy się poruszamy.

superhot

Nagroda za IV miejsce

Znów coś dla fanów strategii, jak również historii, którą często w grach lubimy zmieniać. Za czwarte miejsce jest bowiem epicka gra Europa Universalis IV.

eu 4

Nagroda za III miejsce

Przechodzimy już do podium. Osoba z trzeciej lokaty zgarnie Rocket League, czyli piłkę nożną w nietypowej wersji - zamiast piłkarzy mamy bowiem miniaturowe samochody. Zabawa na długie godziny.

Rocket League

Nagroda za II miejsce

Na drugiej pozycji absolutny klasyk. Counter-Strike: Global Offensive to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Nie ma tu wodotrysków czy niesamowitych efektów graficznych, ale za to proste zasady rozgrywki, które przekonały już setki tysięcy graczy z całego świata.

Counter-Strike: Global Offensive

Zasady Konkursu #PCChallenge - 2 500 zł Gaming

1. Zadaniem konkursowym Uczestnika jest zaproponowanie optymalnego, wirtualnego Zestawu Komputerowego do gier w łącznej cenie do 2500zł brutto +/- 100zł (według cen produktów ze sklepu Komputronik.pl na dzień 23.06.2017) według wzoru: 

 • Procesornazwa procesora i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Płyta Głównanazwa płyty głównej i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Karta Graficzna nazwa karty graficznej i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Pamięć RAM nazwa pamięci i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Dysknazwa dysku i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Zasilacznazwa zasilacza i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Obudowanazwa obudowy i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
   

2. Oprócz specyfikacji Zestawu Uczestnik Konkursu powinien podać swoją nazwę zaproponowanego Zestawu. Długość nazwy nie powinna przekraczać 40 znaków (bez spacji).

3. Propozycja Zestawu Komputerowego wraz z nazwą Zestawu powinny być umieszczone w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku (link do postu >>) lub pod filmikiem konkursowym na YouTube (link do filmiku >>).

4. Opis nie może zawierać treści wulgarnych, powszechnie uznawanych za niestosowne i obraźliwe. 

5. Jeden Uczestnik może przesłać maksymalnie trzy Zgłoszenia w Konkursie. 

6. Nie będą brane pod uwagę posty edytowane.

7. 21 czerwca 2017 o godzinie 19:00 podczas transmisji „na żywo” (na naszym Facebookowym fanapage oraz na kanale YouTube) wybierzemy pięć najpopularniejszych Zestawów, które będą walczyć o "Dziką Kartę", czyli wejście do finału. Do 23 czerwca 2017 do godz. 19:00 będzie można oddawać głosy na Zestaw, który powinien znaleźć się w finałowej piątce.

Zgłoszenia propozycji Zestawów Komputerowych będziemy przyjmować do 22 czerwca 2017 do godziny 23:59.

8. 23 czerwca 2017 o godzinie 19:00 podczas transmisji „na żywo” (na naszym Facebookowym fanapage oraz na kanale YouTube) Jury wybierze cztery najbardziej optymalne propozycje Zestawów Komputerowych. Wśród pięciu finałowych Zestawów (czterech najbardziej optymalnych + zestaw z "dziką kartą") Organizator wybierze jeden zwycięski Zestaw Komputerowy oraz ustali kolejność i przypisze nagrody pozostałym czterem, finałowym komentarzom. 

Przy wyłanianiu zwycięskiego Zestawu, brane będą pod uwagę:


9. W przypadku, gdy w komentarzach pojawią się identyczne propozycje Zestawów Komputerowych, zwycięzca będzie wybierany przez Organizatora na podstawie najbardziej ciekawej i oryginalnej nazwy Zestawu.

10. Organizator wyłoni zwycięzcę 23.06.2017. r. i umieści taką informację na fanpage’u:  https://www.facebook.com/videotesty/

11. Zwycięzcy zobligowani są do przesłania danych osobowych w wiadomości prywatnej na portalu https://www.facebook.com/videotesty/ do 7 dni od zakończenia konkursu. W przeciwnym razie prawa do nagrody nabywa organizator. 

12. Wymagane dane osobowe, umożliwiające wysłanie nagrody: imię i nazwisko, adres zamieszkania Uczestnika, numer telefonu. 

13. Wydanie nagrody nastąpi zgodnie z przepisami podatkowymi. 
Nagrodami w Konkursie są: 

 • I miejsce – zaproponowany przez Zwycięzcę Zestaw Komputerowy (złożony). Zestaw będzie nagrodą w momencie, gdy w PC Challenge zostanie zgłoszonych 1000 propozycji Zestawów Komputerowych,
 • V miejsce - Nagrodę zaprezentujemy w momencie, gdy w PC Challenge zostanie zgłoszonych 100 propozycji Zestawu Komputerowego,
 • IV miejsce – Nagrodę zaprezentujemy w momencie, gdy w PC Challenge zostanie zgłoszonych 200 propozycji Zestawu Komputerowego,
 • III miejsce – Nagrodę zaprezentujemy w momencie, gdy w PC Challenge zostanie zgłoszonych 400 propozycji Zestawu Komputerowego,
 • II miejsce – Nagrodę zaprezentujemy w momencie, gdy w PC Challenge zostanie zgłoszonych 600 propozycji Zestawu Komputerowego.
   

Harmonogram III Edycji #PCChallenge

 • 12.06.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - Rozpoczynający akcję PC Challenge "LIVE" podczas którego omówione zostaną zasady konkursu 
 • 21.06.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - LIVE podczas którego wybierzemy pięć najpopularniejszych Zestawów, które będą walczyć o "Dziką Kartę", czyli wejście do finału. 
 • 23.06.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - LIVE podczas którego wyłonimy zwycięzców Konkursu
 • 28.06.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - LIVE podczas którego będziemy składać zwycięski Zestaw Komputerowy. Uwaga, będzie ogłoszony drugi Konkurs na wydajność  Komputera!!! Szczegóły podczas LIVE.
 • 03.07.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - LIVE podczas którego będziemy testować wydajność Zestawu Komputerowego w grach i nie tylko. W trakcie transmisji rozstrzygniemy Konkurs z 23.06.2017.
 • 07.07.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - opublikujemy podsumowanie całej akcji PC Challenge w postaci filmiku, w którym będziemy składać i testować wydajność Zestawu Komputerowego dla gracza do 2500zł.

Życzymy Wam powodzenia!!!
Redakcja portalu VideoTesty.pl

Bądź na bieżąco i wejdź na nasz profil na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał na YouTube albo dołącz nas do swojego kręgu na Google Plus

Polub nas na FacebookuSubskrybuj nasz kanał na YoutubeDołącz do naszego kręgu na Google Plus
blog comments powered by Disqus
Złóż Komputer do 2500zł i Wygraj Go! 3. Edycja #PCChallenge