PODPOWIEDZI:

Najciekawsze Gadżety na Lato - Wakacje z Elektroniką!

Najciekawsze Gadżety na Lato - Wakacje z Elektroniką!

Wakacje się rozpoczęły! To najwspanialszy czas dla uczniów, studentów i tych, którzy po prostu chcą odpocząć. Przedstawiamy propozycje gadżetów, które umilą Wam spędzanie czasu wolnego czy to na plaży, czy to w górach.

1. plecak z ładowarką solarną

Zdecydowanie jest to ciekawa opcja dla aktywnych. Wybierając się w pieszą podróż na przykład po Gubałówce, nie będziesz musiał/a martwić się o brak prądu w telefonie. Po pierwsze - do obszernego plecaka zmieścisz sporego powerbanka, a po drugie - sam panel słoneczny pozwoli naładować nawet laptopa. To co? Będziecie robić zdjęcia laptopem?

Plecak z ładowarką solarną

2. POWERBANK Xiaomi Mi 20000mAh

Idealna propozycja dla tych, którym kreska baterii w smarfonie aż za często robi się czerwona. Jeżeli nie będziesz korzystać ze smartfona w trakcie ładowania, to w pełni swój sprzęt możesz za pomocą powerbanka Xiaomi Mi 20000 mAh naładować w pełni średnio 6 razy. Czemu 6? Ponieważ zazwyczaj ilośc mAh przez producentów jest zawyżana, a średnia pojemność baterii w dzisiejszych smartfonach wynosi 3000 mAh. W naszych rankingach produkt ten plasuje się bardzo wysoko.

Sprawdź nasz ranking najlepszych powerbanków!

Powerbank Xiaomi Mi 20000 mAh.jpg

3. Głośnik przenośny jbl go

Z tego co widać było po komentarzach, to spora ilość naszych widzów posiada głośnik JBL GO i jest z niego zadowolona. Dlatego właśnie Wam go polecamy! Po co przepłacać około 500 zł na zakup prostego głośniczka, jeżeli można zapłacić niecałe 100 zł;uwierzcie, że moc przedstawianego modelu wystarczy na rozkręcenie małej domówki w domku letniskowym.

Głośnik JBL GO

4.WIATRACZEK USB

Kiedy jest wam za ciepło przez słoneczny skwar, a w sklepach brakuje wiatraków, to możecie zakupić mini wiatraczek USB. Podłączycie go pod laptopa, dzięki czemu ochłodzicie samych siebie, ale równieżmożecie skierować go na przegrzany komputer.

Wiatraczek pod USB 4World.jpg

5.PRZEJŚCIÓWKA Z USB NA MINI USB

Jeżeli jednak nie należycie do typu domownika, a uwielbiacie wylegiwać się na plaży, to dzięki tej przejściówce oraz poprzedniej propozycji będziecie mogli ochłodzić się przy okazji opalania... Chociaż nie wiem, czy na plaży to ma jakikolwiek sens. Bardziej przyda to się w lokacjach z dala od wody, bo wiatr nadchodzący znad zbiornika sam nas ochłodzi.

  6. przenośny projektor 

  Nadszedł wieczór, więc czas wrócić do swoich dziupli. Jak można umilić sobie czas w domku letniskowym? Wystarczy zabrać ze sobą przenośny projektor, który możemy zmieścić w plecaku, a filmy odtworzymy z pendriva. W ofercie Asusa znajduje sięZenBeam E1, który może zaspokoić wasze potrzeby. Obraz o rozdzielczości 854x480 nie robi wielkiego wrażenia, ale na pewno w małej chatce nie będzie wam potrzebne wysokiej jakości kino domowe.

  Projektor ASUS ZenBeam E1

  7. Czytnik e-booków

  Kindle Touch posiada ekran dotykowy w jednej z najbardziej zaawansowanych technologii E Ink Pearl Imaging Film multi-touch display. To rozwiązanie daje niezwykle szybko odświeżający, precyzyjny i wygodny w obsłudze ekran zapewniający wysokiej jakości odwzorowanie tekstu. Jest on przyjazny dla oczu nawet w pełnym słońcu. Również dzięki temu czytnik jest lekki i wygodny w obsłudze. Dodatkowo sprzęt wyposażony jest w 4GB pamięci wewnętrznej oraz ma moduł Wi-Fi, dzięki czemu czytanie wirtualnej prasy na czytniku może być ciekawsze niż sprawdzanie jej tradycyjnej, papierowej wersji.

  Czytnik e-book Kindle Touch

  8. PRZENOŚNY MODUŁ TELEWIZYJNY

  Gdy byłem młodszy i wyjeżdżałem na wakacje z rodzicami, mój tata często narzekał na brak telewizji. Niestety, takie są minusy szukania wakacyjnego lokum na ,,kocią łapę". Gdybym miał przy sobie GENIATECH PT230 (PT115), to prawdopodobnie mój tata weselej spędziłby wakacje. Dzięki temu gadżetowi jesteście w stanie oglądać cyfrową telewizję na telefonie i komputerze. Czy chcecie, abyśmy przetestowali dla Was ten sprzęt? Dajcie znać w komentarzach.

  Przenośny moduł telewizyjny GENIATECH PT230 (PT115)

  Oto nasze propozycje wakacyjnych gadżetów. Teraz czas na Wasze! Czy czegoś Wam w tym zestawieniu zabrakło? A może posiadacie przedstawione sprzęty? Podzielcie się swoimi opiniami!

  blog comments powered by Disqus
  Najciekawsze Gadżety na Lato - Wakacje z Elektroniką!