PODPOWIEDZI:

5 Gadżetów Technologicznych z Chin na Dzień Chłopaka!

5 Gadżetów Technologicznych z Chin na Dzień Chłopaka!

Odkąd na rynku pojawił się Gearbest czy Aliexpress, o wiele łatwiej jest ściągnąć do swojego domu z Chin ciekawe produkty, o których nawet nam się nie śniło. Już nie musimy chodzić na bazarek. Ilość produktów do przejrzenia w internecie jest ogromna, a my wybraliśmy dla Was na Dzień Chłopaka te najciekawsze.

DRUKARKA 3D

Jeżeli posiadasz wolne 600zł, to swojemu mężczyźnie z okazji dnia chłopaka możesz kupić drukarkę 3D. Drukarki firmy Anycubic dostępne są na Aliexpress często w promocyjnych cenach, dzięki czemu zamiast płacić 300 dolarów, możesz wydać nawet 100 dolarów na sztukę. Możemy przykładowo wydrukować etui do telefonu czy figurkę ulubionej postaci z serialu, książki, filmu lub gry.

Anycubic Kossel

INTELIGENTNA ŚWIECZKA ZAPACHOWA

Czego to ludzie nie wymyślą? Żyjemy w czasach, gdzie wszystkie przedmioty codziennego użytku zmieniają się w sprzęt elektroniczny. Przedstawiona świeczka nie tylko zmienia kolor za pomocą aplikacji, ale również wytwarza wybrane przez nas zapachy. Wbudowany w nią mikrofon reaguje na dźwięk dmuchania, dzięki czemu gadżet idealnie imituje tradycyjną świeczkę. Dlaczego warto zakupić ten produkt? Po pierwsze nie wszystko na tej liście musi być ,,mega męskie", a po drugie jest to użyteczny bajer, który z chęcią zobaczyłbym na swoim biurku. Poza tym jeżeli jesteś kobietą i kupisz taki prezent chłopakowi, to na pewno sama też z niego będziesz korzystać. Klimat zapewniony. Na ten produkt na Aliexpress pojawiają się często promocje z 30 dolarów na przykładowo 25 dolarów.

6 gadżetów z Chin, które musisz mieć! >>>

MIPOW BTL300

ZEGAREK ZAPALNICZKA

Przezorny zawsze ubezpieczony. Nawet jeżeli nie jesteś palaczem, to na pewno czasami zapalniczki potrzebowałeś. W tym przypadku schowana jest ona w zegarku. Zegarek na szczęście jest stylowy, a dodatkowo wiatroodporny. Ten gadżet kosztuje około 80zł.

Gearbest USB Rechargeable Watch Flameless Cigarette Lighter

CZAPKA-SŁUCHAWKI

,,Brace yourself! Winter Is Coming" to tekst znany każdemu fanowi Gry o Tron. Niestety lato się skończyło, więc trzeba zaopatrzyć się w ciepłą czapkę na głowę. Prezentowany model kosztuje jedynie 20 zł, a znajdują się w nim słuchawki bezprzewodowe Bluetooth. Oczywiście nie jest to idealna technologia, ponieważ osoby znajdujące się obok nas prawdopodobnie będą słyszały czego słuchamy, ale nadal za 20zł warto kupić tego typu gadżet.

Gearbest 2.4GHz MIC Wireless Bluetooth Knitted Winter Hat Cap

GAMEPAD DO TELEFONU

Tego typu rozwiązania nie są tanie, jeżeli chcemy grać na dobrym sprzęcie. Na aukcjach internetowych ceny zazwyczaj wahają się między 70 a 150zł. Jest to zwyczajny pad Bluetooth, ale dostajemy do niego w zestawie uchwyt na telefon dostosowany do tego modelu kontrolera. Jeżeli osobnik płci męskiej, dla którego chcesz zakupić prezent jest graczem to myślę, że będzie z niego zadowolony.

T3 Wireless Bluetooth 3.0 Gamepad Gaming Controller

blog comments powered by Disqus
5 Gadżetów Technologicznych z Chin na Dzień Chłopaka!