PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Października 2017 – Wolfenstein II, Assassin's Creed Origins, Elex

Najlepsze Premiery Gier Października 2017 – Wolfenstein II, Assassin's Creed Origins, Elex

Koniec roku zbliża się powoli wielkimi krokami. Dlatego gracze mogą spodziewać się ogromnej ilości interesujących gier. Producenci celowo przygotowują się pod swoje premiery pod koniec roku. Jesteście ciekawi co ciekawego dla was przygotowaliśmy? Zapraszamy do dalszej części artykułu!

1. Śródziemie: Cień Wojny – PC/PS4/XONE 10 października

Pierwsza część Śródziemie: Cień Mordoru było udaną grą. Gracze pokochali ten tytuł osadzony w Tolkienowskim świecie. Cień Wojny jest bezpośrednią kontynuacją przygód Taliona. Ponownie za tytuł odpowiedzialne będzie studio Monolith Productions, twórcy znakomitego FEARa. Cień Wojny ma oferować więcej i lepiej. Historia będzie bazować na niedokończonych wątkach poprzedniczki oraz dodawać nowe. Niezabranie interesującego systemu Nemezis, który doczeka się ulepszenia. Jest na co czekać, gra kierowana jest nie tylko dla fanów Władcy Pierścieni. Premiera na konsole nowej generacji i pecety 10 października.

Śródziemie: Cień Wojny

2. The Evil Within 2 – PC/PS4/XONE 13 października

Nie będę ukrywał, że po pierwszej części byłem trochę zawiedziony. Jednak zainteresowała mnie historia, która w jedynce nie została do końca opowiedziana. W dwójce ponownie pokierujemy Sebastianem, który będzie próbował odnaleźć swoją córkę. Detektyw po raz kolejny będzie musiał rozwikłać tajemniczą zagadkę. Jak przystało na survivalową rozgrywkę, gracz będzie musiał kontrolować stan swojego ekwipunku. Amunicji będzie jak na lekarstwo i czasami nie warto walczyć ze wszystkimi przeciwnikami. Jesteście zainteresowani? Premiera już 13 października na wiodące platformy do grania.

The Evil Within 2

3. Elex – PC/PS4/XONE 17 października

Chcielibyście zagrać w ciekawego RPGa? Twórcy Piranha Bytes (autorzy Gothica) powracają z nową grą. Elex to gra osadzona w postapokaliptycznym świecie, którym miesza się kolebka kultur. Niezabranie rozwiniętej technologii, magii oraz żelaznego oręża. Gra zapowiada się obiecująco, aż sam nie mogę się doczekać co przygotowali twórcy. Fanów Gothica na pewno nie trzeba zachęcać do sprawdzenia, najnowszej gry ulubionego developera. Premiera 17 października na blaszaki oraz konsole PS4 wraz z Xboxem.

Elex

4. Assassin's Creed Origins – PC/PS4/XONE 27 października

W życiu należy czasami zrobić sobie krótką przerwę. Odpocząć, nabrać nowych pomysłów i spojrzeć obiektywnie na swoje dokonania. Z podobnego założenia wyszedł wielki twórca i wydawca Ubisoft. Seria Assassin’s Creed powraca po krótkiej przerwie na salony. Będzie to prawdziwy powrót do korzeni i jestem niesowicie ciekaw tej odsłony. Pierwsze dwa Assasyny bardzo mi się podobały, niestety kolejne części nie potrafiły mnie zatrzymać na dłużej. W Origins wcielimy się w nowego członka bractwa Bayeka i trafimy do starożytnego Egiptu. Warto więc odkurzyć starsze części przed przystąpieniem do gry. Premiera na konsole i pecety 27 października.

Assassin's Creed Origins

5. Wolfenstein II: The New Colossus - PC/PS4/XONE/Switch 27 październik

Po ciepło przyjętym Wolfenstein New Order oczekiwałem kontynuacji. Włodarze z Machine Games nie zawiedli moich oczekiwań na E3. Powiem więcej, jeszcze bardziej je rozbudzili osadzając historię w Stanach Zjednoczonych. Nowy teatr wojen, ciekawe umiejscowienie akcji, nawiązania do popkultury i to wszystko w iście Wolfensteinowym stylu. Jest na co czekać i warto po raz kolejny powrócić do ojca wszystkich FPSów. Premiera pod koniec października na pecety i konsole.

Wolfenstein II: The New Colossus

6. Oraz także

  • Forza Motorsport 7
  • ARKTIKA.1
  • The LEGO Ninjago Movie Video Game
  • Destiny 2 (Wersja PC)
  • South Park: The Fractured But Whole
blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Października 2017 – Wolfenstein II, Assassin's Creed Origins, Elex