PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Listopada 2017 – Call of Duty: WWII, Need for Speed: Payback, Battlefront II

Najlepsze Premiery Gier Listopada 2017 – Call of Duty: WWII, Need for Speed: Payback, Battlefront II

Dłuższe i zimniejsze jesienne wieczory wcale nie muszą być nudne. Jeżeli lubisz gry komputerowe to koniecznie zainteresuj się naszą propozycją. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszy gier, które mają pojawić się w listopadzie. Zainteresowany? Zapraszamy do dalszej części artykułu!

1. Call of Duty: WWII – PC/PS4/XONE 3 listopada

To jest już tradycja, że na początku listopada debiutuje nowe Call of Duty. Seria powraca do korzeni i ponownie trafimy do realiów II wojny światowej. Dla graczy przygotowano oprócz niezwykle popularnego multiplayera, kampanię fabularną. W niej wcielimy się w amerykańskich żołnierzy, którzy wchodzą w skład Wielkiej Czerwonej Jedynki. Z plotek znalezionych w Internecie wiemy, że wymagania gry nie będą wysokie. Jednak posiadać będziemy musieli około 100gb wolnego miejsca na dysku twardym. Już nie mogę się doczekać powrotu do marki Call of Duty! Premiera 3 listopada na pecety i konsole nowej generacji.

Call of Duty: WWII

2. Football Manager 2018 – PC 10 listopada

We wrześniu do sklepów trafiły tegoroczne serie o piłce nożnej. Mowa oczywiście o popularnych markach FIFA oraz PES. Teraz czas na Football Manager 2018, menadżer o tym wiodącym sporcie. W grze poprowadzimy drużynę do zwycięstwa! Odpowiadać będziemy za całokształt i funkcjonowanie drużyny. Na pewno nie zabraknie licencjonowanych piłkarzy, masy główkowania nad taktyką oraz przyjemności z wygranych meczy. Premiera tylko na komputery 10 listopada.

Football Manager 2018

3. Need for Speed: Payback – PC/PS4/XONE 10 listopada

Seria Need for Speed ponownie powraca na salony. Po dłuższej przerwie reboot serii zaliczył dobre oceny. Było do przewidzenia, że będzie musiała pojawić się kontynuacja. W grze poznamy historię trzech bohaterów: Jess, Maca oraz Tylera. Grupka przyjaciół została zdradzona i pozbawiona swojego całego dorobku. Będą musieli ponownie wspiąć się na szczyt i zemścić się. W Payback powróci cykl dobowy i pościgamy się w fikcyjnym mieście Fortune Valley. Za grę odpowiedzialne jest studio Ghost Games, czyli te same, które przygotowało poprzednie części NFS. Premiera na konsole i pecety 10 listopada.

Need for Speed: Payback

4. Farming Simulator 17: Platinum Edition – PC/PS4/XONE 14 listopada

Symulatory farmy od jakiegoś czasu stały się niezwykle popularne. Widać to po ogromnej ilości filmów na YouTube czy Twitchu. W Farming Simulator 17 pojawią się nowe tereny, rośliny oraz maszyny. Wydanie kompletne zawiera podstawową część gry oraz dodatek. To jest znakomity moment, aby odstresować się i zająć się pracą na roli. Uprawiać rośliny, pojeździć przeróżnymi pojazdami oraz obserwować efekty naszej ciężkiej pracy. Premiera na komputery, PS4 oraz Xboxa na 14 listopada.

Farming Simulator 17: Platinum Edition

5. Star Wars: Battlefront II - PC/PS4/XONE 17 listopada

EA ma bardzo napięty harmonogram na koniec roku. Oprócz Need for Speeda Payback, The Sims 4 Psy i Koty trafi jeszcze najnowszy Battlefront II. Twórcy posłuchali graczy, którzy narzekali na poprzednią odsłonę. Poprawili błędy i stworzyli interesujący sieciowy tytuł. Gra otrzyma więcej trybów rozgrywki, lepsze mapy i system skrzyneczek. Po otwartej becie nowy Battlefront 2 zapowiada się niezwykle obiecująco, do tego otrzymać ma kampanię dla pojedynczego gracza. Premiera na konsole nowej generacji i komputery 17 listopada.

Star Wars: Battlefront II

6. Oraz także

  • Monument Valley 2 Android
  • Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds PS4
  • NiOh PC PS4
  • Doom Switch
  • The Sims 4: Psy i koty PC
blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Listopada 2017 – Call of Duty: WWII, Need for Speed: Payback, Battlefront II