PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Złóż Komputer ASUS do 3500zł i Wygraj Go! 5. Edycja #PCChallenge

Złóż Komputer ASUS do 3500zł i Wygraj Go! 5. Edycja #PCChallenge

Zapraszamy do udziału w piątej edycji Konkursu PC Challenge. Jeżeli interesujesz się komputerami, masz wiedzę dot. składania zestawów komputerowych lub chciałbyś wygrać wartościowe nagrody... wejdź i zobacz zasady. W tej edycji składamy i rozdajemy zestaw za 3500zł na częściach firmy Asus! Zapraszamy.

Wyniki 5. edycji PCChallenge

Znamy już wyniki piątej edycji Konkursu PCChallenge. Zobacz listę zwycięzców >>

Wydajność komputera Asus 

W ramach PC Challenge, organizowany jest drugi Konkurs, polegający na wskazaniu jak najbliższej wartości ilości FPS w grze Wiedźmin 3. Test wydajności przeprowadzany jest na zwycięskim zestawie komputerowym. Zobacz przebieg testu oraz informację kto wskazał właściwą wydajność komputera. Link do wyników >>

Zasady i Nagrody 5. edycji Konkursu PCChallenge

Konkurs PCChallenge to akcja, w której uczestnicy najpierw tworzą optymalny "wirtualny" zestaw komputerowy o wartości około 3500 zł, a następnie biorą udział w szansie na jego wygraną. Jak to zrobić... Wystarczy skonfigurować jednostkę komputerową dla gracza we wskazanej cenie z produktów znajdujących się w ofercie sklepu Komputronik.pl. W tej edycji wirtualniki muszą być zbudowane na płycie głównej i karcie graficznej od ASUS.

Komputronik.pl

ASUS

Intel Chipset Z370Intel CPU

Nagrody #PCChallenge

Nagroda Główna

W V. edycji PC Challenge nagrodą główną jest zestaw komputerowy ASUS, który przez naszą redakcję zostanie uznany za najbardziej optymalny. Jest więc okazja, by złożyć dla siebie PC i... go wygrać!

UWAGA!!
Zestaw będzie nagrodą w momencie, gdy w PC Challenge zostanie zgłoszonych minimum 1500 propozycji Zestawów Komputerowych. W IV. edycji osiągnęliśmy poziom ponad 1300 zgłoszeń. Liczymy na Waszą pomoc przy promocji tego Konkursu. Dlatego prośba do Was, żebyście udostępniali informacje o PCChallenge swoim znajomym.

Twój złożony Zestaw PC - Nagroda PC Challenge

W finale znajdzie się pięć Waszych propozycji Zestawów Komputerowych w cenie do 3500zł, spośród których Jury wyłoni Zwycięzcę. Pozostali finaliści również zostaną nagrodzeni!

Nagroda za V miejsce

Nagrodą za piąte miejsce jest nietuzinkowa gra Superhot. Z jednej strony prosta strzelanina FPP, a z drugiej wymagająca strategii rozgrywka, w której czas płynie tylko wtedy, gdy się poruszamy.

superhot

Nagroda za IV miejsce

Nagroda za czwarte miejsce to gra Diablo 3. Fabularna gra akcji, która wciąga na całe godziny. 

Diablo 3

Nagroda za III miejsce

Na trzeciej pozycji absolutny klasyk. Counter-Strike: Global Offensive to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Nie ma tu wodotrysków czy niesamowitych efektów graficznych, ale za to proste zasady rozgrywki, które przekonały już setki tysięcy graczy z całego świata.

CS GO

Nagroda za II miejsce

Za drugie miejsce widowiskowa gra FPS, a konkretniej Battlefield 1. Myślimy, że tytuł ten jest na tyle znany, że nie trzeba zbyt dużo o nim pisać. Zabawa na długie godziny.

Battlefield 1

Zasady Konkursu #PCChallenge - 3500 zł Gaming

1. Zadaniem konkursowym Uczestnika jest zaproponowanie optymalnego, wirtualnego Zestawu Komputerowego do gier w łącznej cenie do 3500 zł brutto +/- 100zł, na bazie Karty Graficznej i Płyty Głównej firmy ASUS (według cen produktów ze sklepu Komputronik.pl na dzień 19.11.2017) według wzoru:

 • Procesor – nazwa procesora i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Płyta Główna firmy ASUS – nazwa płyty głównej i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Karta Graficzna firmy ASUS – nazwa karty graficznej i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Pamięć RAM – nazwa pamięci i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Dysk – nazwa dysku i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Zasilacz – nazwa zasilacza i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
 • Obudowa – nazwa obudowy i link do produktu ze sklepu Komputronik.pl
   

2. Oprócz specyfikacji Zestawu Uczestnik Konkursu powinien podać swoją nazwę zaproponowanego Zestawu. Długość nazwy nie powinna przekraczać 40 znaków (bez spacji).

3. Propozycja Zestawu Komputerowego wraz z nazwą Zestawu powinny być umieszczone w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku (link do postu Konkursowego >>) lub pod filmikiem konkursowym na YouTube (link do filmu Konkursowego >>).

4. Opis nie może zawierać treści wulgarnych, powszechnie uznawanych za niestosowne i obraźliwe.

5. Jeden Uczestnik może przesłać maksymalnie trzy Zgłoszenia w Konkursie.

6. Nie będą brane pod uwagę posty edytowane.

7. 16 listopada 2017 o godzinie 19:00 podczas transmisji „na żywo” (na naszym Facebookowym fanpage oraz na kanale YouTube) wybierzemy pięć najpopularniejszych Zestawów, które będą walczyć o "Dziką Kartę", czyli wejście do finału. Do 19 listopada 2017 do godz. 23:59 będzie można oddawać głosy na Zestaw, który powinien znaleźć się w finałowej piątce.

Zgłoszenia propozycji Zestawów Komputerowych będziemy przyjmować do 18 listopada 2017 do godziny 23:59.

8. 20 listopada 2017 o godzinie 19:00 podczas transmisji „na żywo” (na naszym Facebookowym fanpage oraz na kanale YouTube) Jury wybierze cztery najbardziej optymalne propozycje Zestawów Komputerowych. Wśród pięciu finałowych Zestawów (czterech najbardziej optymalnych + zestaw z "dziką kartą") Organizator wybierze jeden zwycięski Zestaw Komputerowy oraz ustali kolejność i przypisze nagrody pozostałym czterem, finałowym komentarzom.

Przy wyłanianiu zwycięskiego Zestawu, brane będą pod uwagę:


9. W przypadku, gdy w komentarzach pojawią się identyczne propozycje Zestawów Komputerowych, zwycięzca będzie wybierany przez Organizatora na podstawie najbardziej ciekawej i oryginalnej nazwy Zestawu.

10. Organizator wyłoni zwycięzcę 20.11.2017 r. i umieści taką informację na fanpage’u:  https://www.facebook.com/videotesty/

11. Zwycięzcy zobligowani są do przesłania danych osobowych w wiadomości prywatnej na portalu https://www.facebook.com/videotesty/ do 7 dni od zakończenia konkursu. W przeciwnym razie prawa do nagrody nabywa organizator.

12. Wymagane dane osobowe, umożliwiające wysłanie nagrody: imię i nazwisko, adres zamieszkania Uczestnika, numer telefonu, adres email.

13. Wydanie nagrody nastąpi zgodnie z przepisami podatkowymi.

Harmonogram 5. Edycji #PCChallenge

 • 08.11.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - Rozpoczynający akcję PC Challenge "LIVE" podczas którego omówione zostaną zasady konkursu "Zestaw Komputerowy ASUS dla gracza do 3500zł".
 • 16.11.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - LIVE podczas którego wybierzemy pięć najpopularniejszych Zestawów, które będą walczyć o "Dziką Kartę", czyli wejście do finału.
 • 20.11.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - LIVE podczas którego wyłonimy zwycięzców Konkursu.
 • 30.11.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - LIVE podczas którego będziemy składać zwycięski Zestaw Komputerowy. Uwaga, będzie ogłoszony drugi Konkurs na wydajność Komputera!!! Szczegóły podczas LIVE.
 • 05.12.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - LIVE podczas którego będziemy testować wydajność Zestawu Komputerowego w grach i nie tylko. W trakcie transmisji rozstrzygniemy Konkurs z 30.11.2017.
 • 11.12.2017 godz. 19:00 - Kanał YouTube i Fanpage Facebook - opublikujemy podsumowanie całej akcji PC Challenge w postaci filmiku, w którym będziemy składać i testować wydajność Zestawu Komputerowego ASUS dla gracza do 3500zł.

Życzymy Wam powodzenia!!!
Redakcja portalu VideoTesty.pl

Bądź na bieżąco i wejdź na nasz profil na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał na YouTube albo dołącz nas do swojego kręgu na Google Plus.

blog comments powered by Disqus
Złóż Komputer ASUS do 3500zł i Wygraj Go! 5. Edycja #PCChallenge