PODPOWIEDZI:

TOP 10 Najlepszych Aplikacji na Androida 2017 Roku!

TOP 10 Najlepszych Aplikacji na Androida 2017 Roku!

Jakie są najciekawsze i najbardziej użyteczne aplikacje na system Android? Na to i wiele innych pytań postaram się odpowiedzieć w dzisiejszym materiale. Serdecznie zapraszam!

Aplikacji na system Android jest całe mrowie. Pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu baza owych "programistycznych tworów" była niewiele większa od tej przeznaczonej na platformę Windows Phone/Mobile. Dlatego też, ciężko jest obecnie wybrać godną zaufania aplikację, która po pierwsze nie okaże się "bublem", zaś po drugie nie będzie stanowić bezpośredniego zagrożenia bezpieczeństwa naszych danych na smartfonie czy tablecie.

Najlepsze Gry i Programy Android

Przejrzawszy całą rzeszę różnej maści źródeł, przygotowaliśmy specjalnie skomponowaną listę TOP 10 najciekawszych aplikacji, które naszym zdaniem są warte Waszej uwagi. Jesteście ciekawi co znalazło się na liście, a co udało nam się pominąć? Oto i ona:

Google Play Music

Słuchasz dużo muzyki? Chcesz mieć dostęp do setek tysięcy utworów pochodzących od różnych autorów i gatunków muzycznych? Aplikacja umożliwia streaming muzyki za darmo, ale z pewnym ograniczeniem.

Darmowa Muzyka Android

Prawda jest taka, że nie płacąc nic, możemy odsłuchiwać jedynie losowe piosenki, a za niewielką opłatą już bez większych ograniczeń!

Nova Launcher

Czy spodziewaliście się pojawiania tego typu aplikacji? Bez dwóch zdań, jest to najpopularniejszy launcher na rynku! Oferuje szereg możliwości personalizacji naszego urządzenia, począwszy od motywu, a zakończywszy chociażby na elementach ekranu domowego czy ikonach.

Jaki Launcher Wybrać

Zainteresowanym powiem, że ów launcher dostępny jest również w wersji płatnej.

Mapy Google

Znowu aplikacja od Google'a? Tak. Nie da się zaprzeczyć temu, że wujaszek z Google Mountain tworzy najciekawsze aplikacje na system Android. Jedną z takich są mapy Google, które stanowią największą alternatywę typowych nawigacji samochodowych.

Najdokładniejsze Mapy w Sieci

Mapy są ciągle aktualizowane, dokładne, a to wszystko za darmo! Czego chcieć więcej?

SwiftKey

Czy ktoś jeszcze korzysta ze standardowej klawiatury? Sklep Google skrywa całą gamę podobnych aplikacji, ale to właśnie ta zyskała największe uznanie wśród użytkowników. Oferuje szereg ustawień, które sprawią by nasza klawiatura była znacznie bardziej intuicyjna i przyjazna użytkownikowi.

Nietypowa Klawiatura Smartfonowa

Nie wspominając jeszcze o funkcji stałego uczenia się naszych fraz i wyrażeń, które trafiają do naszego osobistego słownika! Czy ktoś z Was wie, że pieczę nad tym tworem trzyma Microsoft?

Hum

Aplikacja o dość osobliwej nazwie, nieprawdaż? Do czego ona służy? Wymieniona aplikacja w głównej mierze przeznaczona jest do wyrażania opinii za pośrednictwem równie osobliwych sond oraz ankiet.

Ciekawa Aplikacja Hum

Wszystko to w prostym i wcale nie skomplikowanym stylu graficznym. Nie wiesz w co się ubrać na romantyczną kolację? Społeczność Hum Wam doradzi!

Adobe Scan

Robisz zdjęcia dokumentom by później wydrukować je jako skan? Ta czynność nigdy nie była taka prosta, dopóki nie pojawiła się w/w aplikacja!

Szybkie Skanowanie Dokumentów

Aplikacja umożliwia nam wręcz dowolne konwertowanie różnej maści materiałów takich jak: notatki odręczne, paragony etc.

1Weather

Potrzebujesz dokładnej prognozy pogody, której warto zaufać? Nic nie stoi na przeciw by właśnie wybrać 1Weather. Jest to wyjątkowo "lekka" i ładna pod względem stylistycznym aplikacja, która podaje nam prognozę w czasie rzeczywistym, 48-godzinnym oraz na przestrzeni siedmiu dni.

Solidna Prognoza Pogody

Program wyposażony jest również w sześć różnych widgetów, które pozwalają nam na wyświetlanie pogody na pulpicie!

AccuBattery

Jesteście ciekawi w jakiej kondycji jest Wasza bateria? Chcielibyście dowiedzieć się, czy jest ona poprawnie ładowana i ile wynosi rzeczywista pojemność zainstalowanego w Waszym telefonie ogniwa?

Przetestuj Swoją Baterię

To i wiele innych przydatnych informacji poznacie za sprawą AccuBattery! Co ciekawe, program ten jest w zupełności darmowy.

Notin

Ciągle o czymś zapominacie? Potrzebujecie aplikacji, która w dość subtelny sposób przypomni nam o ważnym wydarzeniu? Notin to dobrze zaprojektowany widget, który za pośrednictwem belki powiadomień, stale informuje nas o zapisanych uprzednio rzeczach.

Skuteczne Przypomnienia w Androidzie

Co ciekawe, owa aplikacja umożliwia również ustawienie powiadomień czasowych.

Avast Mobile Security & Antivirus

Jak niemalże każdy szanujący się użytkownik smartfona, powinniśmy wyposażyć się w oprogramowanie antywirusowe, które w odpowiedni sposób zabezpieczy nas przed możliwym zagrożeniem z sieci. Jest to bodaj najpopularniejsza aplikacja tego typu, wyróżniająca się szeregiem możliwości, których niekiedy próżno szukać u konkurencji. 

Grunt to Dobre Zabezpieczenie

Jak podoba Wam się powyższa lista? Czy któraś z wymienionych aplikacji jest aktualnie zainstalowana na Waszym urządzeniu? Jeśli tak, to co możecie o nim powiedzieć? Telefony z porównywarki smartfonów z pewnością ucieszą się na zainstalowanie którejś z nich.

Niewykluczone, że są jeszcze appki, które warto by tutaj omówić, ale zostały pominięte z różnych przyczyn. Dlatego teraz kierujemy się do Waz z zapytaniem: co powinno pojawić się na wymienionej liście?Komentarze są do Waszej dyspozycji!

blog comments powered by Disqus
TOP 10 Najlepszych Aplikacji na Androida 2017 Roku!