PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Styczeń 2018 – DUSK, Street Fighter V, Dragon Ball FighterZ, Monster Hunter

Najlepsze Premiery Gier Styczeń 2018 – DUSK, Street Fighter V, Dragon Ball FighterZ, Monster Hunter

Nadszedł nowy rok, który na pewno przyniesie nam graczom masę radości. 2018 powoli zaczyna się rozkręcać, podobnie jak najgorętsze premiery. Jesteś zainteresowany, co pojawi się w styczniu? Zapraszamy do dalszej części artykułu!

1. DUSK – PC 11 stycznia

Tęsknicie za starymi grami? Szczególnie za takimi produkcjami jak DOOM czy QUAKE? Jeżeli jesteście zainteresowani to DUSK, na pewno jest warty uwagi. Jest to strzelanina FPP inspirowana wielkimi hitami id Software. Zadaniem gracza jest pokonanie tajemniczych kultystów. Grze nie zabraknie sporej ilości krwi, przemocy i świetnej zabawy. Premiera tego niezależnego dzieła, 11 stycznia na pecety!

DUSK

2. Street Fighter V: Arcade Edition – PC/PS4 16 stycznia

Powraca nowy, rozbudowany Street Fighter. Oprócz nowych trybów rozgrywki dochodzi lepsza poprawiona grafika. Na ilość bohaterów, nie ma co narzekać. Będą wszyscy z podstawowej wersji oraz wszyscy, którzy pojawili się w poprzednich sezonach. Ta rozbudowana bijatyka jest ciekawą pozycją dla fanów cyfrowych kanapowych potyczek. Premiera na komputerach i konsoli Sony PlayStation 4 16 stycznia!

Street Fighter V: Arcade Edition

3. Legrand Legacy: Tale of the Fatebounds – PC 24 stycznia

Legrand Legacy to gra inspirowana klasycznymi produkcjami jRPG. Stworzona przez SemiSoft, tytuł ma trafić na komputery. W późniejszym czasie Legrand Legacy: Tale of the Fatebounds trafić ma także na konsole nowej generacji oraz Nintendo Switch. Gracz wcieli się w postać niewolnika Finna. Bohater ten jest niezwykle uzdolniony i posiada niesamowitą moc. Do tego gra prezentować będzie ciekawą grafikę. Premiera na blaszakach 24 stycznia!

Legrand Legacy: Tale of the Fatebounds

4. Dragon Ball FighterZ – PC/PS4/XONE 26 grudnia

Fani serii Dragon Ball w końcu mogą mieć powody do radości. Seria to nie miała ostatnio dobrych gier. Sporo poprzednim produkcjom brakowało do ideału. Sytuację zmienić ma Dragon Ball FighterZ, kosmiczna bijatyka. Gracz tworzy drużynę 3 zawodników, których będzie mógł przełączać pomiędzy walką. Za tytuł odpowiedzialne jest studio Arc System Works, które stworzyło świetną serię Guilty Gear. Nie zabraknie masy bohaterów z tego uniwersum oraz grafiki przypominające anime Dragon Ball Super. Premiera na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery.

Dragon Ball FighterZ

5. Monster Hunter World - PS4/XONE 26 stycznia

Popularna seria RPG powraca. Mam tutaj na myśli Monster Huntera, w którym wcielimy się w łowcę potworów. Rozgrywka bazować będzie na walkach, z coraz to mocniejszymi przeciwnikami. Nie zabraknie rozmaitych zadań oraz rozwoju głównego bohatera. Warto nadmienić, że po raz pierwszy, Monster Hunter zadebiutuje jednocześnie w Japonii oraz globalnie. Premiera 26 stycznia na konsolach nowej generacji, komputerowa wersja pojawi się w późniejszym terminie.

Monster Hunter World

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Styczeń 2018 – DUSK, Street Fighter V, Dragon Ball FighterZ, Monster Hunter