PODPOWIEDZI:

Gotuj szybciej i zdrowiej z piekarnikiem Samsung SteamTwin

Gotuj szybciej i zdrowiej z piekarnikiem Samsung SteamTwin

Jeden piekarnik, podział na dwie komory, różne temperatury i czas pieczenia – czyli innowacyjna technologia Twin Convection. Teraz została wzbogacona o dodatkową funkcję – gotowanie parowe. Tak powstał piekarnik Samsung Steam Twin, w którym przygotowanie potraw będzie nie tylko szybsze, ale i zdrowsze.

Piekarnik Steam Twin to idealny partner w kuchni. Pozwala na przygotowanie dwóch różnych potraw w tym samym czasie. Dwie komory umożliwiają wybranie dwóch różnych opcji pieczenia, dwóch różnych temperatur oraz dowolnych ustawień czasu. Dodatkowo, dzięki nowej funkcji, jedną z potraw można ugotować na parze.

Podwójna przyjemność pieczenia

System podwójnego pieczenia z Twin Convection to unikalna technologia firmy Samsung. Pozwala ona na przedzielenie głównej komory specjalnym separatorem, dzięki któremu można piec jednocześnie dwie potrawy, wykorzystując różną temperaturę i czas. Separator zapewnia perfekcyjną szczelność i nie pozwala na mieszanie się zapachów. Z kolei dwa wentylatory zapewniają równomierne pieczenie. Dzięki tej technologii gotowanie staje się łatwe i szybkie oraz pozwala zaoszczędzić energię – w przypadku gotowania tylko w jednej komorze nawet do 25%.

SteamTwin

Zdrowe gotowanie na parze

Nowy piekarnik Steam Twin posiada wiele funkcji. Jedną z ważniejszych jest tryb gotowania na parze (Steam Only Cook). Odbywa się ono w specjalnym naczyniu o pojemności 12 litrów, które podłączone jest do generatora pary. Naczynie składa się ze stali nierdzewnej oraz szkła żaroodpornego. Na parze można ugotować wiele potraw, między innymi mięsa, ryby, warzywa lub ryż. Produkty przygotowywane w ten sposób są zdrowe i lekkostrawne, zachowują witaminy i składniki mineralne. Piekarnik posiada również funkcję nawilżania podczas pieczenia w dolnej komorze (Steam Add Cook). Podczas stosowania tego trybu, generator uwalnia parę do wnętrza piekarnika i nawilża potrawy. Dzięki temu pieczone mięsa zachowują swoją soczystość, skórka domowo wypiekanego chleba jest cienka i chrupiąca, a sernik aksamitny i gładki.

Wygoda, styl, funkcjonalność

Wygodę i funkcjonalność zapewnia Multi Rack - wyjmowany i wysuwany system półek, który zwiększa liczbę dostępnych opcji podczas pieczenia i umożliwia dostosowanie stylu gotowania do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo podstawki w piekarniku umieszczone są na teleskopowych prowadnicach, dzięki czemu wyjmowanie gorących potraw z piekarnika jest teraz znacznie bezpieczniejsze i komfortowe. Stylowe pokrętła są łatwe w obsłudze i regulacji. Szeroki, podwójny i elegancki wyświetlacz LED ułatwia odczytywanie potrzebnych informacji, między innymi ustawień piekarnika czy czasu gotowania.

Twin

Sugerowana cena detaliczna piekarnika Steam Twin BQ1VD6T131 wynosi 3 799 zł.

blog comments powered by Disqus
Gotuj szybciej i zdrowiej z piekarnikiem Samsung SteamTwin