PODPOWIEDZI:

Sposób na deszczową pogodę

Sposób na deszczową pogodę

Jak wiemy tropikalny klimat daleko odbiega od naszych polskich realiów pogodowych. Tegoroczne wakacje ewidentnie zostały przeznaczone dla tych co lubią deszcz przeplatany z minimalną dawką słońca. Taki stan pogodowy doprowadza do rezygnacji z grillowania i świetnej zabawy wśród najbliższych znajomych. W obecnych warunkach atmosferycznych warto zastanowić się czy istnieje jakiś sposób, który pozwala na przeskoczenie tych deszczowych dni. Idealnym rozwiązaniem wydaje się domowe grillowanie, bez dymu i wiecznie brudzącego węgla. Taką możliwość daje nam piekarnik elektryczny SPK-341, firmy Savion.

Piekarnik elektryczny może służyć jako nowoczesna forma grilla do przyrządzania kurczaka z rożna ale również do domowych wypieków. Jego pojemność wynosi około 37 litrów, posiada moc 1600 W i napięcie w wysokości 230 V. Dostępna jest również funkcja rożna i termoobiegu. Atutem są 4 grzałki ze stali nierdzewnej, 3 pokrętła-, które umożliwiają sterowanie temperatury do 240° C, 5 funkcji pieczenia oraz automatycznie wyłączający się czasomierz (do 60 min).

Piekarnik Savion wyposażony jest w dodatkowe akcesoria: brytfannę do pieczenia, rożen obrotowy i uchwyt do wyjmowania rożna. Produkt jest ogólnie dostępny, można go znaleźć na półkach sklepowych bądź w salonach internetowych. Jego klasyczny wygląd dopasowuje się do każdego wystroju kuchni, a wymiary pozwalają na bezpieczne ulokowanie w każdym miejscu, gdzie znajduje się zasilanie prądem. Warto zaznaczyć, że grill elektryczny cechuje wysoki stopień bezpieczeństwa. łatwość w obsłudze i czyszczeniu oraz ekonomiczność.

SPK-341

Wersja klasyczna grilla wiąże się z trudnością podczas rozpalania, pojawia się również problem z przypalaniem potraw czy „nierównym” pieczeniem. Coraz więcej użytkowników stara się zapobiec takim sytuacjom dlatego decydują się na grill elektryczny. Dzięki niemu mamy kontrolę nad temperaturą, całkowitą likwidację dymu i przypalania potraw. Dodatkowym atutem na pewno jest wygląd- grill zwykle kojarzy się z ociekającym tłuszczem urządzeniem, które ciężko jest domyć, przy piekarniku elektrycznym nie mamy takiego problemu.

XXI wiek pokazuje nam, że szybkim krokiem wchodzimy na kolejny etap rozwoju społecznego. Fala nowości zalewa nas z każdej strony i należy z tego korzystać. Społeczeństwo stawia na luksus i wygodę, nasze oczekiwania są coraz wyższe, i nie należy się przed tym bronić, lecz otwierać na nowe możliwości, a życie będzie o wiele prostsze .

blog comments powered by Disqus
Sposób na deszczową pogodę