PODPOWIEDZI:
Zapraszamy do świata Götze & Jensen / Setti+ wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Atrakcyjne telefony za złotówkę

Atrakcyjne telefony za złotówkę

Operatorzy komórkowi coraz częściej zachęcają klientów przedstawiając bardzo atrakcyjne oferty i promocje. Obecnie możemy kupić ciekawe modele telefonów komórkowych już za symboliczną złotówkę i to w przystępnym abonamencie. Czasy w których to telefony za złotówkę charakteryzowały się niską jakością i małą funkcjonalnością już dawno minęły. W artykule przedstawimy Wam atrakcyjne telefony komórkowe, które możemy kupić już za symboliczną złotówkę u różnych operatorów komórkowych.

W tabeli zebraliśmy informacje dotyczące telefonów komórkowych, które możemy kupić już za złotówkę. Znajdują się tutaj informacje o dostępności telefonu za złotówkę u danego operatora, cenie abonamentu i długości umowy. Wyjątkiem jest jedynie firma Orange, w której najtańsze telefony dostępne są za 3 złote.

tabela

HTC Wildfire

Jest to smartfon działający pod systemem operacyjnym Android. Razem z telefonem otrzymamy w zestawie dwuczęściową ładowarkę sieciową, zestaw słuchawkowy HTC, kabel USB oraz instrukcję. Obudowa telefonu jest dobrze spasowana, dzięki czemu nic nie ugina się i nic nie trzeszczy. Telefon posiada ekran o przekątnej 3,2 cala. Wyświetlacz jest pojemnościowy o rozdzielczości 240 x 320 pikseli).

HTC Wildfire

Telefon możemy kupić za złotówkę w sieci T-Mobile w abonamencie 99zł na okres 24 miesięcy, w sieci Orange za 79,90 zł na 24 miesiące oraz w sieci Plus za 79 złoty również na okres 24 miesięcy.

Sony Ericsson X8

Jest to smartfon działający również pod systemem operacyjnym Android. Telefon został wyposażony w pojemnościowy ekran o przekątnej 3 cale. Telefon pozwala na obsługiwanie kart pamięci microSD, microSDHC (do 16 GB). Sony Ericsson X8 posiada WIFI. Telefon gwarantuje wysokiej jakości dźwięk. Zastosowano tutaj standardową baterię Li-Po 1200 mAh. Aparat w telefonie ma matrycę o wielkości 3,2 MPx.

Sony Ericsson X8

Telefon możemy kupić za złotówkę u operatorów: T-Mobile w abonamencie 79 zł na 24 miesiące, Plus w abonamencie 79,90 na 24 miesiące oraz w Play w cenie 77,75 zł na 24 miesiące.

Motorola Flipout

To bardzo interesujący telefon z dosyć niestandardowymi rozwiązaniami. Trzeba przyznać, że telefon już z wyglądu jest bardzo atrakcyjny. Telefon wyposażony jest w dotykowy ekran oraz pełną klawiaturę QWERTY. Na jego pokładzie znajdziemy system operacyjny Android 2.1. Ponieważ telefon posiada trochę niestandardowe wymiary, przed jego kupnem warto się z nim dobrze zapoznać i sprawdzić czy będzie nam odpowiadał. Telefon oferuje wymienne panele tylne w kolorach: czarny, niebieski, fioletowy, różowy, zielony, biały oraz złoty.

Motorola Flipout

Telefon Motorola Flipout możemy kupić za złotówkę u operatorów: Orange w abonamencie 79,90 zł na okres 24 miesięcy oraz w Play w abonamencie 65 zł również na 24 miesiące.

Samsung Galaxy Ace S5830

Jest to telefon na którego pokładzie znajdziemy system operacyjny Android 2.2. Zastosowano tutaj dotykowy ekran bardzo dobrej jakości o przekątnej 3,5 cala oraz rozdzielczości 320 x 480 pikseli. W telefonie znajduje się odbiornik GPS. Aparat fotograficzny w tym smartfonie ma rozdzielczość 4,9 Mpx. Jakość zdjęć zrobionych telefonem jest bardzo dobra, zwłaszcza w dziennym świetle. Niestety nie uświadczymy tutaj słuchawek w zestawie.

Samsung Galaxy Ace S5830

Telefon możemy kupić za złotówkę u operatorów: T-Mobile w abonamencie 79 zł na 36 miesięcy, Orange w abonamencie 79,90 zł na 24 miesiące oraz w Play w cenie abonamentu 77,75 zł na 24 miesiące.

LG P500 Swift Plus

Jest to kolejny produkt działający pod systemem Android. Telefon pewnie i wygodnie leży w dłoni, a to wszystko dzięki jego opływowym kształtom. LG P500 Swift Plus posiada wyświetlacz o przekątnej 3,2 cala. W produkcie zastosowano aż 4 funkcjonalne przyciski, ułatwiające nawigację po opcjach telefonu. Plusem telefonu jest bardzo dobra bateria o pojemności 1500 mAh, która pozwala na bardzo długą pracę. Produkt wyposażono w moduł Wi-Fi 802.11b/g.

LG P500 Swift Plus

Telefon możemy kupić za złotówkę w Orange w abonamencie 99,90 zł na okres 24 miesięcy, a także w Play w abonamencie 139 zł na okres 24 miesięcy.

Blackberry Curve 8520

To telefon głównie przeznaczony z myślą o ludziach biznesu, jednak mamy tutaj również dostęp do rozrywki w postaci różnych portali społecznościowych i muzyki. Telefon posiada klawiaturę QWERTY, co ułatwia szybkie i precyzyjne pisanie tekstu. Niestety w telefonie nie uświadczymy dobrego aparatu fotograficznego. Ten który się w nim znajduje posiada rozdzielczość tylko 2 Mpx. Jednak jeżeli nie zależy nam na robieniu zdjęć, a poszukujemy telefonu który będzie dla nas stanowił mobilne biuro, jest to bardzo dobry produkt.

Blackberry Curve 8520

Telefon możemy kupić już za złotówkę u operatora Plus w abonamencie 99,90 zł na okres 24 miesięcy oraz w Play w abonamencie 89 zł na 24 miesiące.

Opisane powyżej telefony możemy kupić za złotówkę w umowach abonenckich. Warto jednak sprawdzać informacje na stronie operatorów, ponieważ często wprowadzają oni interesujące promocje i ceny mogą ulegać zmianom.

blog comments powered by Disqus
Atrakcyjne telefony za złotówkę