PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Gry pod choinkę 2021 - Najlepsze prezenty dla posiadaczy konsol i PC

Gry pod choinkę 2021 - Najlepsze prezenty dla posiadaczy konsol i PC

Przed świętami Bożego Narodzenia Święty Mikołaj wraz z pomocnikami mają bardzo dużo pracy. Można im pomóc w doborze odpowiedniego prezentu. Przedstawię Ci najciekawsze gry pod choinkę. Zestawienia powinno zadowolić każdego gracza niezależnie od wieku. Zapraszam do dalszej części materiału!

Zobacz najciekawsze propozycje gier, które niezależnie od platformy zapewniają zabawę na wiele godzin!

Gry platformowe pod choinkę

Super Mario 3D World + Bowser's Fury

Czy nie może być bardziej trafionego prezentu od gry Super Mario? Zestaw zawiera dwie gry w cenie jednej! Super Mario 3D World + Bowser's Furyto odświeżone wydanie wraz z nowym trybem. Gry warte uwagi i dające wiele godzin dobrej zabawy. Produkcja wyszła jedynie na konsolę Switch.

Super Mario 3D World + Bowser's Fury - Mario udany prezent na święta!

Sackboy: Wielka Przygoda

Kojarzysz szmacianego ludzika z gry Little Big Planet? To bardzo dobrze, bo Sackboy Wielka Przygoda to spinoff tej serii. Gra jest niezwykle kolorowa oraz bardzo ładna. Rozgrywka opiera się na przechodzeniu liniowych poziomów, po drodze zbierając wiele przedmiotów. W Sackboy: Wielka przygoda można grać zarówno w pojedynkę, jak i na dwóch graczy. Produkcja wyszła jedynie na konsole Sony.

Sackboy: Wielka Przygoda - Prawie jak LittleBigPlanet

Ratchet & Clank: Rift Apart

Ratchet & Clank: Rift Apart to sztandarowa gra platofrmowa. Tytuł przeniesie graczy do alternatywnej rzeczywistości. Gracz na swojej drodze przemierzy wiele poziomów, na których będzie walczył z przeciwnikami oraz kolekcjonował przedmioty. Tytuł stworzono z myślą o pojedynczym graczu. Produkcja wyszła jedynie na konsole Sony.

Ratchet & Clank: Rift Apart - Zachęca do zakupu PS5

Horrory pod choinkę

Resident Evil Village

Najnowsza część Resident Evil Village dość mocno namieszała w tym roku. Przez wielu fanów jest to silny kandydat do gry roku. Jest to kontynuacja Resident Evil VII i ponownie wcielimy się w postać Ethana. Naszym zadaniem będzie odnalezienie córki w mrocznej wiosce. Gra jest mocno liniowa i wyłącznie dla jednego gracza. Resident Evil Village ukazało się na większość platform do grania.

Resident Evil Village - Survival Horror warty sprawdzenia

The Medium

The Medium to polski tytuł z początku roku. W tym horrorze poznamy historię Marianny. Dziewczyna potrafi rozmawiać z duchami oraz dostrzega ukryty wymiar. Na drodze gracza wiele godzin dobrej zabawy oraz trochę główkowania nad zagadkami. Warto dać szansę temu polskiemu produktowi. Gra ukazała się na komputerach oraz konsolach nowej generacji.

The Medium - Polski horror!

Gry wyścigowe pod choinkę

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 to cieszący się wśród graczy tytuł wyścigowy. Twórcy w ręce grających oddali spory otwarty świat pełny wyścigów i zadań opcjonalnych. Meksyk wygląda zjawiskowo zarówno w nocy, jak i podczas dnia. Silnym punktem jest wiele unikatowych i licencjonowanych pojazdów. Jak grać w gry wyścigowe w święta, to tylko w Forza Horizon 5. Gra wyszła na komputery oraz konsolę Xbox.

Forza Horizon 5 - Meksyk wygląda zjawiskowo!

FPS-y pod choinkę

Call of Duty: Vanguard

Tegoroczne Call of Duty: Vanguard to powrót do korzeni serii. Ponownie gracze trafią do okresu Drugiej Wojny Światowej. Kampania fabularna naszpikowana jest efektownymi starciami oraz mocno urozmaicona. Tryb multi to świetna zabawa do pozostania przy grze na dłużej. Jeszcze jest tryb Zombie, który może spodobać się fanom i nie tylko. Gra wyszła na wszystkie wiodące platformy do grania.

Call of Duty: Vanguard - Powrót do Drugiej Wojny Światowej

Far Cry 6

Fikcyjna tropikalna wyspa, a na niej rządzi charyzmatyczny dyktator. Tak wprowadza graczy najnowsza produkcja od Ubisoftu, a mianowicie Far Cry 6. W tym otwartym świecie nie sposób się nudzić. Można porobić misje z głównego wątku lub z pobocznego, pozwiedzać wyspę czy poszukać różnego rodzaju przedmiotów. Nie zabraknie efektownych starć z przeciwnikami oraz bogatego arsenału broni. Gra wyszła na wszystkie wiodące platformy do grania.

Far Cry 6 - Nowy wymiar szaleństwa

DEATHLOOP

DEATHLOOP to dość nietypowy FPS. Twórcy skupili się na oddaniu swobody graczom. Mogą oni decydować o kolejności wykonywania misji czy sposobie likwidacji celów. Każdy zgon pozwala nam zwiększyć potencjał bojowy bohatera. Do walki wykorzystamy broń palną oraz różnego rodzaju specjalne moce głównego bohatera. Gra wyszła jedynie na komputery oraz konsolę Sony.

DEATHLOOP - Mocno nietypowy FPS

Inne propozycje pod choinkę

Xbox Gamepass

Jeżeli nie możesz zdecydować się na jedną grę, to może warto kupić ich więcej? Dzięki subskrypcji Xbox Game Pass otrzymasz wiele tytułów do ogrania od zaraz. W abonamencie pojawia się co miesiąc wiele głośnych tytułów, które na pewno są warte sprawdzenia.

Do zagrania w gry będziesz potrzebował komputer spełniający wymagania konkretnego tytułu oraz system operacyjny Windows 10. Jeżeli posiadasz konsolę Xbox, być może warto rozważyć wariant Ultimate, aby grać zarówno na konsoli, jak i na komputerze.

Xbox Gamepass - Abonament dla graczy

Podsumowanie

Tak prezentuje się nasza lista gier pod choinkę. Powyższe zestawienie powinno usatysfakcjonować graczy niezależnie od wieku. Jeżeli wiecie już, jaką grę na PC, konsole nowej i starej generacji kupić na prezent świąteczny dla bliskiej Wam osoby, to zachęcam również do późniejszego pogrania z nią.

Dobrym pomysłem jest też kupno konsol nowej generacji, niestety nadal urządzenia są bardzo rzadko dostępne w sklepach.

blog comments powered by Disqus
Gry pod choinkę 2021 - Najlepsze prezenty dla posiadaczy konsol i PC