PODPOWIEDZI:

Pralki Samsung z AI Control - Wydajne i oszczędne

Pralki Samsung z AI Control - Wydajne i oszczędne

Planujesz zakup nowoczesnej pralki? Samsung ma w swoim portfolio faktycznie interesujące modele. Co najważniejsze - dostosowują się do użytkownika. W dodatku są bardzo łatwe w używaniu. Wszystko za sprawą panelu AI Control i współpracy z urządzeniami mobilnymi w ramach dedykowanej aplikacji SmartThings.

Flagowe pralki Samsung to modele energooszczędne oraz zaawansowane technologicznie. Oprócz AI Control wyposażono je również w praktyczne autorskie rozwiązania producenta, dzięki którym bez problemu wypierzesz każde ubranie. W dodatku bardzo szybko i niezawodnie przez lata. Producent daje 10 lat gwarancji na silnik Digital Inverter.

Tu znajdziesz pralki Samsung:

Samsung AddWash WW90T986ASH oferta w Ceneo

Pralka Samsung z AI Control i SmartThings

Dotychczasowy design pralki staje się już trochę przestarzały. Producenci wciąż bazują na piktogramach lub przesycie dostępnych trybów oraz funkcji, które tylko komplikują proces prania ubrań. Samsung AI Control to przede wszystkim elegancki oraz inteligentny panel, skrajnie upraszczający wybór oraz dopasowywanie do własnych potrzeb programów.

Pralka Samsung AI Control przyciski w panelu

Panel poinformuje cię też o najważniejszych kwestiach, takich jak status prania. Wszystko po polsku i designersko, bo nawet wydawany dźwięk jest przyjemny dla ucha. Wraz z systemem wypustek pod przyciskami będzie przyjazny także dla osób z dysfunkcjami wzroku. Co ciekawe, pralka uczy się naszych nawyków i najczęściej używane programy przesuwa na przód listy.

Ważnym elementem pralek Samsung z AI Control jest też to, jak współpracują z suszarkami. Da się je postawić jedna na drugiej, żeby zajmowały mniej miejsca również w mniejszych łazienkach, a także sparować. Po zakończonym cyklu prania suszarka automatycznie dobierze odpowiedni program suszenia. 

Pralka Samsung AI Control pod suszarką

To spora wygoda!

W dodatku jeżeli będziesz się gdzieś spieszyć, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać  z programów Super szybkich. Dzięki nim wypierzesz i wysuszysz do 3 kilogramów ubrań w ciągu zaledwie dwóch godzin. Szybkie ogarnięcie się przed pracą lub przygotowanie dziecka do szkoły jest w pełni możliwe.

Może i inteligentny panel AI Control da ci pełną kontrolę nad praniem, a nawet zapamięta twoje ulubione ustawienia, ale pełnię wygody uzyskasz z aplikacją. SmartThings - dostępna na urządzeniach iOS i Androidzie1 - pozwoli ci zdalnie sterować ustawieniami urządzeń Samsung, a także ułatwi dobranie odpowiedniego programu oraz monitorowanie zużycia energii. 

Ustawienia prania w aplikacji pralki AI Control

Dzięki tej aplikacji zdiagnozujesz również swoją pralkę oraz otrzymasz przydatne wskazówki dotyczące dbania o nią. To swoją drogą będzie dość proste za sprawą programu Czyszczenie Bębna+, który automatycznie usunie do 99,9% bakterii z bębna oraz uszczelki i drzwi pralki. Miłym dodatkiem jest też szuflada Stay Clean. Pralka utrzyma w niej wysoką higienę poprzez system automatycznie wypłukujący osad ze środków piorących. To model premium na lata, o który będzie ci bardzo łatwo dbać.

Szuflada Stay Clean

Co jeszcze może nowoczesna pralka Samsung?

To jednak nie wszystko, co musisz wiedzieć o flagowych pralkach Samsung. Warto podkreślić to, że mają klasę energetyczną A. Zakup takiego modelu w dłuższej perspektywie bardzo ci się opłaci. Producentowi udało się uzyskać taką efektywność energetyczną za sprawą cyfrowego bezszczotkowego silnika Digital Inverter, a także innowacyjnych technologii.

Aplikacja pralki Samsung

Jedną z nich jest na przykład EcoBubble. Pralki Samsung wyposażone w tę technologię wytwarzają przed rozpoczęciem prania aktywną pianę. Ta efektywnie wnika w ubrania, pozbywając się z nich zabrudzeń nawet w niższych temperaturach. To oczywiście przekłada się przede wszystkim na oszczędność energii elektrycznej2, a także mniejszy wpływ na jakość ciuchów. Twoje ulubione wzory nie wyblekną z czasem, a tkaniny nie uszkodzą.

Ważnym dodatkiem jest też QuickDrive, czyli technologia skracająca czas wymagany do dokładnego wyprania twoich ubrań poprzez specjalną konstrukcję bębna. Q-Drum składa się z dwóch części, obracających się niezależnie od siebie. To dodaje kolejny wymiar ruchu ubrań i przekłada na o nawet 50% krótsze cykle prania3, a co za tym idzie, nawet do 20% mniejsze zużycie energii. W końcu czas to pieniądz.

Piana w pralce Samsung AI Control

Szczególnie przydatnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą lub nie mają czasu kombinować nad odpowiednimi programami, jest Pranie optymalne AI. W tym trybie pralka przy pomocy czterech czujników (kontrolujących takie aspekty jak waga prania czy stopień jego zabrudzenia) inteligentnie dobierze najlepsze parametry prania pod twoje ubrania.

Moją ulubioną funkcją w pralkach Samsung jest jednak AddWash. To w zasadzie dodatkowe drzwi umieszczone na tych głównych. Łatwo z nich skorzystasz, aby dorzucić zapomniane ubrania lub ciuchy, które wymagają wyłącznie konkretnego cyklu prania - na przykład płukania. Drzwi AddWash4 pozwolą ci też dodać w trakcie pracy ulubiony płyn do zmiękczania tkanin.

Korzystanie z drzwi AddWash Samsung AI Control

Część kwoty wróci do ciebie - Promocja na pralki Samsung

Jeżeli planujesz zakup pralki Samsung, teraz jest na to świetny moment, bo trwa właśnie wyjątkowa akcja promocyjna. Otrzymasz w niej zwrot pieniędzy - wygodny, bo wprost na konto - za zarejestrowanie nowego urządzenia na stronie pralki.samsung.pl i wystawienie opinii z #akcjalaczproduktydlawygody. Akcja promocyjna dotyczy wybranych modeli pralek, pralko-suszarek i suszarek Samsung. 

Za wzięcie udziału w akcji możesz otrzymać nawet do 1000 złotych zwrotu za zestaw urządzeń (lub do 500 za pojedynczy model). Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

1 Aplikacja SmartThings jest dostępna dla urządzeń z systemem Android (wersja systemu operacyjnego 6.0 lub wyższa) oraz iOS (wersja systemu operacyjnego 10.0 lub nowsza). Wymaga podłączenia pralki do Wi-Fi oraz posiadania konta Samsung.

2 Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu o wadze 4 kg: program Pranie Super Eco (model WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (model WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić.

3 Na podstawie badań Intertek: seria WW8000T vs. WW6500K. Skrócenie czasu prania o 50% oraz zmniejszenie zużycia energii o 20% (40°C, połowa załadunku),przy założeniu wydajności prania ±5%.

4 Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Materiał powstał przy współpracy z firmą Samsung.

blog comments powered by Disqus
Pralki Samsung z AI Control - Wydajne i oszczędne